Dursun Özbek'ten Sponsor, İnşaat ve Hata Açıklaması! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'ten Sponsor, İnşaat ve Hata Açıklaması!

sayın çakar daha detaylı yazabilir misiniz acaba kur farkı konusunu , dışarıdayım dinleyemiyorum da
Çeptalk

Sayin Özmizrak kur farkini, vergileri felan cikardigi bir tabloyu ortaya koydu, ve yine her alanda zarardayiz. Borclarin kapanmasindan ziyade, sonrasindan neyin yapilacaginin, asil önemli konu oldugunu isaret etti. Yani borclar kapanacak, hersey mükemmel olacak diye bir olay yok. Gelecege yönelik bir plan yok.

Sayin Özmizrak kur farkini, vergileri felan cikardigi bir tabloyu ortaya koydu, ve yine her alanda zarardayiz. Borclarin kapanmasindan ziyade, sonrasindan neyin yapilacaginin, asil önemli konu oldugunu isaret etti. Yani borclar kapanacak, hersey mükemmel olacak diye bir olay yok. Gelecege yönelik bir plan yok.

Mizrak gibi saplamis sn Ozmizrak

İbrahim Göknar: "Galatasaray'ın ücret ödediği profesyonel yönetici kadrolarını acilen tasfiye etmesi gerekiyor."

Kürsüye cikdi, yapilan elestirinin hatali oldugunu, muhalefete karsi kabul ettirdi. Taner Askin da medeni bir sekilde özür diledi. Medeniyet budur.

Taner Aşkın: "Sayın başkan dosyaları tek tek inceleyeceğim. Eğer bir sürç-i lisan ettiysem özür dilerim."

Dursun Özbek, rakamları tahrif ettiğini iddia eden Taner Aşkın'a: "Bu söylediklerinizi geri alın. Ben asla rakamlarla oynamadım."

Mehmet Bilen: "Siz amatör şubelerde 3bin lira alabilecek insanlara torpille 23bin lira maaş verirseniz amatör şubeler tabi zarar eder."

C6ZVR2IWcAEILMG.jpg

Üst Alt