Dursun Özbek'ten Sponsor, İnşaat ve Hata Açıklaması! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'ten Sponsor, İnşaat ve Hata Açıklaması!

Buzz Spor‏ @buzzspor
Galatasaray Divan Kurulu üyesi; Çocukluğumda Ali Tanrıyar(102) abim ateşimizi ölçerdi.Belki bizi izliyordur, sağlık sıhhat diliyorum.

Galatasaray Divan Kurulu üyesi Turcan Bolayır ; Futbolcu önüne gelen topa vuramazsa Riekerink ne yapsın?

Galatasaray Divan Kurulu üyesi Turcan Bolayır ; Yeni G.Saray teknik direktörünün yandaki çantaya vole atmaması lazım...Sayın başkanım sizi de çok seviyorum.

Durum felaket
Konuşan adamların çoğu mezarcı

1 tane genç beyin yok.
Taraftarı sallayan yok
Sanırsın bütün Galatasaray bunlardan oluşuyo.

Galatasarayı Galatasaray yapan taraftarıdır. İplememeye devam etsinler
Onların için hayırlı mı olucak görelim bakalım

TapaTalK

Turcan Bolayır: "Şimdi Hırvat Tudor geldi. Hırvatlar serttir, sağlam oynarlar. Ama biraz sakin olsun Tudor. Çantaya vole falan atmasın."

Aysal bu kulübe hakikaten fazla bi adammış.

Şu konuşmaya çıkanlardan tut başkan denen heriften tut biz bunların olduğu Galatasarayı sevmedik.

Taraftarın yüzde 95' inin ordaki heriflerle ilgisi bile yok. Ayaklanma istiyolarsa bundan sonra her maç sonu kahır olur onlara.

Dua etsinler bu takım maç kazansın

TapaTalK

Galatasaray Divan Kurulu üyesi Turcan Bolayır ; Futbolcu önüne gelen topa vuramazsa Riekerink ne yapsın?

Galatasaray Divan Kurulu üyesi Turcan Bolayır ; Yeni G.Saray teknik direktörünün yandaki çantaya vole atmaması lazım...Sayın başkanım sizi de çok seviyorum.

Konuşmayı ben de dinledim.

Bu adamlar Galatasaray'ı kurtaracaksa vay halimize..

valla bu konuşmalar beni zerre ilgilendirmiyor.

para yok diyip dünya kadar parayı bir topçuya gömdün sonra evrağını yetiştiremeyip geri zekalılığın sınırlarını zorladın, bu nasıl yöneticilik izah et.
para yok diyip dünya kadar parayı bir topçuya gömdün adam sakat çıktı tek maç oynamadan geri gönderdin, hani senin kontrol mekanizman?
para yok diyip toplamda 2 maça çikan sayısız oyunculara büyük paralar gömdün, sen mal mısın, bunu anlat.
kardeşini oraya yetkili, yeğenini buraya yetkili yaparken tam olarak nasıl bir ihanet içindesin, izah et.
yönetimindeki adamlar beyinsiz açıklamalar ile taraftarı gerip duruyor buna karşı ne önlemler aldın anlat.
federasyon, rakipler ve medya tarafından ezilip yerin dibine sokulan Galatasaray'ın başını kaldırmak için bir hamle var mı bahset.
yöneticilerin kanal kanal gezip ağlıyor zırlıyor, kulübün imajını yerle bir ediyor, sen hala bu adamları yanında tutuyorsun, haysiyetin yok mu?
otel, tesis gibi saçma sapan işlerle uğraşıp 500 yılda 1 milyon gelir hedeflemek yerine 2 maç iyi oynadı diye saçma sapan adamlara 3'er 5'er milyon gömmeyi bıraksak daha mantıklı değil mi

abi ben bunların cevabını istiyorum, yok konumuz bugün o değil, yok mali konular, yatırımlar, bunlar da mali

oturmuş inşaat anlatıyor, aziz yıldırım'a özenmiş de aziz'deki güçün binde biri yok sende.

Bunları şimdi burdan konuşuyorsunuz

Ama tutupta ibra ederseniz bu çapsızlar ordusunu taraftarın hakkı haram olsun sizlere

Dursun olduğu sürece kombine ve ürün almamaya boykota devam ediyorum , pek muhterem genel kurul üyeleri kendileri bilir.

Aysal bu kulübe hakikaten fazla bi adammış.

Şu konuşmaya çıkanlardan tut başkan denen heriften tut biz bunların olduğu Galatasarayı sevmedik.

Taraftarın yüzde 95' inin ordaki heriflerle ilgisi bile yok. Ayaklanma istiyolarsa bundan sonra her maç sonu kahır olur onlara.

Dua etsinler bu takım maç kazansın

TapaTalK

Babacim burasi divan kurulu. 20 yasinda üye olursan, 40 yasinda divan kurulu üyesi olabiliyorsun. Insanlarin belirli bir yas grubunun üzerinde olmasi normal...

C6ZicCMWYAAoBpp.jpg

Üst Alt