dursuntroll - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

dursuntroll

Kimmiş o dursunu savunan üyeler? Açık açık göster ss ile. Ama öyle kim olduğu belli olmayan antudan geldiği açık 100 mesajı bile olmayan üyelerden bahsetmiyorum. Hadi hodri meydan, varsa öyle bir şey ok diyeceğim harbi varmış. Çünkü bu forumda ben dursunu savunan birini görmedim daha. Ama kanıt sunamazsan bomboş bir konu olduğu gerçeği ortaya çıkacak sanırım. Buyur admin kardeş hodri meydan.

Kimmiş o dursunu savunan üyeler? Açık açık göster ss ile. Ama öyle kim olduğu belli olmayan antudan geldiği açık 100 mesajı bile olmayan üyelerden bahsetmiyorum. Hadi hodri meydan, varsa öyle bir şey ok diyeceğim harbi varmış. Çünkü bu forumda ben dursunu savunan birini görmedim daha. Ama kanıt sunamazsan bomboş bir konu olduğu gerçeği ortaya çıkacak sanırım. Buyur admin kardeş hodri meydan.

Yav birader ne diyorsun? İşin gücün yok mu senin?

Ne bileyim git Legion izle, Recep İvedik izleyenleri eleştir falan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yav birader ne diyorsun? İşin gücün yok mu senin?

Ne bileyim git Legion izle, Recep İvedik izleyenleri eleştir falan.

Ne dediğim ortada arkadaşım. Ben gayet düzgün bir şekilde olduğunu söylediğiniz şeylerin kanıtını istedim. Anlamadıysan birdaha okumanı tavsiye ederim. Ortada anlaşılmayacak bir şey var mı? Varsa böyle bir şey, kanıt sun. En azından 1 tane.

Ne dediğim ortada arkadaşım. Ben gayet düzgün bir şekilde olduğunu söylediğiniz şeylerin kanıtını istedim. Anlamadıysan birdaha okumanı tavsiye ederim. Ortada anlaşılmayacak bir şey var mı? Varsa böyle bir şey, kanıt sun. En azından 1 tane.

Önce üslubunu düzeltsen iyi edersin.

Lütfen kafa açmayalım

Hocam ben düzgün bi cevap bekliyorum. 2 konu ortaya attı sayın moderator, ikisinde de kanıt istiyorum. Bu arkadaş moderator değil mi? Benim uslubumda sıkıntı olduğunu söylüyor. Ben de cevap bekliyorum bodlayarak. Bunun neresi yanlış? Bu arkadaş mod değil mi? Yetkili sonuçta. Varsa böyle bir şey ben ok haklıymışsın diyeceğim. Yoksa ne yapacağız peki?

Üst Alt