dursuntroll - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

dursuntroll

Hocam ben düzgün bi cevap bekliyorum. 2 konu ortaya attı sayın moderator, ikisinde de kanıt istiyorum. Bu arkadaş moderator değil mi? Benim uslubumda sıkıntı olduğunu söylüyor. Ben de cevap bekliyorum bodlayarak. Bunun neresi yanlış? Bu arkadaş mod değil mi? Yetkili sonuçta. Varsa böyle bir şey ben ok haklıymışsın diyeceğim. Yoksa ne yapacağız peki?

Emre Arslan ozur dilemesini de bilir renktas o konuda rahat ol

@Emre Arslan ozur dilemesini de bilir renktas o konuda rahat ol

resized_7b297-e57fed42aaghhh.jpeg

Hocam ben düzgün bi cevap bekliyorum. 2 konu ortaya attı sayın moderator, ikisinde de kanıt istiyorum. Bu arkadaş moderator değil mi? Benim uslubumda sıkıntı olduğunu söylüyor. Ben de cevap bekliyorum bodlayarak. Bunun neresi yanlış? Bu arkadaş mod değil mi? Yetkili sonuçta. Varsa böyle bir şey ben ok haklıymışsın diyeceğim. Yoksa ne yapacağız peki?

Renktaş biraz sakinleş, Emre art niyetli biri değil sadece şaka yaparken sen ciddiye aldın, sert konuşunca oda sert gitti. Ortada birbirinizi kıracak bir şey yok. Burası bir aile ortamı arada sürtüşme olur uzatmamak lazım. Keyif almaya bak. Bak ilk transfer geldi :D

Renktaş biraz sakinleş, Emre art niyetli biri değil sadece şaka yaparken sen ciddiye aldın, sert konuşunca oda sert gitti. Ortada birbirinizi kıracak bir şey yok. Burası bir aile ortamı arada sürtüşme olur uzatmamak lazım. Keyif almaya bak. Bak ilk transfer geldi :D

Benim için önemi yok. Sonuçta kasıt arayacak değilim. Ancak düzgün bir cevap vermesi yeterliydi. KB arkadaşım herkes bugünlerde gergin oluyor böyle şeyler dese boynum kıldan ince olacak. E bu da yok. Özür dilemek küçüklük değil, erdemlik göstergesidir sonuçta. Önce uslubunu düzeltsen iyi edersin diyerek beni olmayan şeylerle uyarması da ayrı bir konu olmuş...

tüm sosyal medyada fark edilecek şekilde saldıraya geçtiler, hep fake üyelikler ve konu belli :'' transferler çok iyi 2 tane kombine alcam, kombine çok ucuz 3 tane alcam''

arkasında malum parti olan bir şahıstan farklı bir proje düşünülemezdi.

Dursun başkanım seni çok seviyorum,

Aç kollarını geliyorum,

Sana amcacım diyebilir miyim?

Ölene kadar seninleyim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Erdogan, Dursun Baskan, bu ülkeyi gelistiren, genisleten, emek harcayan bütün baskanlari seviyorum. Kendi canimdan daha degerlilerdir.

Bu sene kombineler cok ucuz beyler 4 tane aldim, doyamadim, bir tane daha aldim dün, onu cerceve icine alip duvarima asacam. Bence sizde bol bol alin.

Üst Alt