Dürüst: "Terim ile görüşmedik" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dürüst: "Terim ile görüşmedik"

Cevap: Dürüst: "Terim ile görüşmedik"

bukadar'da sag gösterip sol vurmaz.

zaten hic bir iddiamiz yok. eger gercekten yollayacak olsalar cikar acik acik söylerdi yeni takim kuracagiz diye.

farkindaysaniz konusmalari bülent tulun'un konusmalari ile örtüsüyor!!!!!!!!!!!!!

cok kuskuluyum...ben aysal ve ekibine güvenemiyorum acikcasi.

Fatih Terim'den hemen evvel ki 1995-1996 Souness döneminde takım sıralama olarak 10.+ bitirmesede Fenerbahcenin yaklasık 20 puan gerisinde bitirmisti ligi. O dönemlerde de Suatı pasif, Bülenti kazma, Tugayı sorumsuz, Hakanı "Saban" bir kadro vardı.

Ali Dürüst Kocaelispor'dan Volkan isimli, dönemin en fazla gelecek vaadeden yerli kalecilerinden birisini getirmisti takıma. Fakat olmadı, tutmadı.

Santrafora 1.8 milyon dolar gibi bir rakama Rumen Adrian Ilieyi transfer edilmisti.

Ve gidip Hagiyi getirmisti.

Elimizdeki kadroya bakarsak:

------Ufuk/Aykut------

Sabri-Neill-Servet-Balta

-----Cana---Culio------

Pino--Yekta/Sarp--Arda

---------Baros---------

Kısıtlı bir ayıklama ile:

--------Transfer---------

Sabri-Neill-Transfer-Caglar

-------Cana---Culio------

Transfer--Transfer---Arda

-------ransfer/Baros-----

Yani sonuc olarak 4 veya 5 "saglam" transferle Aysal yönetiminin dedigi olur. Buda transferlerle alakası olmayan danısman ama her nedense cok kaale alınan Bülent Tulunun dedigini tastikliyor. Kulübeyede Servet, G.Zan, Balta gibi milli takım efsaneleri dizilir olur biter. Yerse biri sesini cıkarsın bakalım.

Atıyorum:

-----------Ruffier-----------

Sabri-Neill-Serdar Aziz-Caglar

--------Cana---Culio--------

Vokan Sen-Seedorf-----Arda

------Transfer/Baros--------

Gibi bir kac akıllı hamle ile nasılda degisiyormus facia bir takım, buna iyi bir örnek.

Boş poşet falan seviyeyi düşürmezsen daha iyi olur derim, açıklamalardan çıkardıklarım bunlar, sen beklemeyi tercih ediyor olabilirsin, bekledikçe, zaman kaybettikçe yine 14. 15. liğe falan oynarız seneye, o zaman asıl sana poşet gerekir nefes almak için. He, umrumda değil, düşelim falan diyorsan orası ayrı.

Puan veya puanlar için çıkıyorduk, hayati 1 puan falan alıyorduk, neredeyse küme düşecektik, alttaki takımlar biraz daha iyi olsaydı. Bütün bu sezon yaşananlardan sonra, hala bekleyelim de olur demek çok mantıklı gelmiyor.

Seviye gayet uygun, sadece iyi niyetli bir şekilde yatışmanı istemiştim. Bunu da laf olsun diye değil, gerçekten söylemiştim.

İkincisi bizim bu seneki problemimiz zaman değildi. Siz hala zamanında olmayan transferleri, kısaca suçu sabretmeye bağlıyorsunuz. Bense akılsızlığa bağlıyorum. Şu an senin bahsettiğin şey de aynı kapıya çıkıyor, akılsızlığa yani. Düşünmeden, plansızca, alelacele bir şekilde işimizi bitirelim; bu şekilde şampiyon oluruz diyorsun. Bunu bir de ortada başkanlık sıfatı taşımayan birinden ve yönetim olmayan adaylardan bekliyorsun. Sence bu akıllıca bir beklenti mi?

Adamlar neyin ne olduğunu farkında olduğunu şu iki açıklamadan ben çıkarıyorum, peki siz neden çıkaramıyorsunuz?

Cevap: Dürüst: Terim ile görüşmedik

Grande geliyor :) Satir aralarini okumalisiniz :) Hangi yabanciyla 1 hafta icinde anlasacaksin? Kim kabul eder? 22 Mayis´ta aciklayacagiz dedi Aysal. Görüsme yapmadigin TD´nin 1 hafta icinde evet diyecegini nerden biliyorsun? Her yol Terim´e cikiyor.

Aynen. Terim bunlara çok iyi tembihlemiş benim ismimi kullanmayın diye.

Hem seçildikten sonra anlaşıcaz diyo, hemde 22 mayıs ta açıklarız diyo. Nerden biliyosun anlaşacağını.

Bu sefer Ali Dürüst Fatih Terim'e mesaj göndermiş. Hocam bu medyada bir çok isim geçiyor. Biz bunlarla görüşmüyoruz bilgin olsun demiş.

Bende hic begenmiyorum Culio´yu.

Cluj´un askeri, bizim kurtaricimiz :) Hatta takimin en kaliteli futbolcusu. Bu da yine bizim durumumuzu gösteriyor. Culio asla takimin en kaliteli futbolcusu olmamali Galatasaray gibi takimda. Ama orta saha icin müthis faydali bir futbolcu gercekten. Mesela Besiktas´in orta sahasina koy, show´un kralini yaparlar diger futbolcularla beraber.

Culio her hafta macin adami seciliyor. Takim onun sayesinde rezil olmuyor. Bence takimin en kaliteli futbolcusu su anda. Arda´yi unuttugumuz icin saymiyorum. Su anda takimin en kaliteli futbolcusu Culio´dur

:eek:

medya kadar üç kağıtçı görmedim.

ali dürüst diyor görüşmedik diye

medya işte fatihin aslanları diye haber yapıyor.

suç onlarda değil. adnan polat gibi bir ismin herşeyi laubalice yazmalarına-konuşmalarına izin vermesidir.

adnan polay yüzünden taraftarın durumu

söylenenlere inanmama-karamsarlık-yok artık o alınamaz gibi yorumların bilincimizde yer almasıdır.

bunu iyice okuyun:

galatasaray taraftarı ne zaman sabretmeyi bilecekse- ne zaman kendi evladrına sahip çıkacaksa- futbolcuyu 2 hareketi ile değil bize ne katacağıyla ilgili değerlendircekse- hakkı yendiğinde yönetimini devreye sokacak sesi çıkartmak için birlik olduğunda başarı gelir. isimler gelir geçer galatasaray kalır. biraz sabredlimm

"Bizim bir takımımız var. Bu takımı koruyup takviyeler yaparak önümüzdeki sezon şampiyon olmak istiyoruz. Tabi ki yıldız futbolcu alacağız. Bu takımdaki oyuncuları koruyup gerekli takviyeler ile zenginleştirmek ve desteklemek istiyoruz"

Cidden yandık,

"daha kimseyle görüşmedik, zaman verin" falan demelerini de ekleyince üstüne, korkunç şeyler çıkıyor ortaya.

Eldeki kaliteli yerlilerden bahsetmiyor, takımın çoğunluğu kalacak diyor,

çöplerin de çoğu kalacak demek ki, zaten inanmıyordum 10 tane yerli falan yollayacağımıza.

Balta, Servet, Sarpinho, Ayhan falan yine rakibe en az 10'ar asistle oynarlar herhalde seneye.

Hemende Balta, Sarp, Ayhan falan. Vallahi bıktım bu insanların ikide bir BAM BAM BAM demelerinden.

Abi adam Yekta'dan, Arda'dan, Sabri'den, Kazım'dan, Pino'dan, Culio'dan, Cana'dan, Neill'dan bahsetmiş olamaz mı. Sizde çok iyi biliyosunuz ki seneye bu takımda Sarp ve Barış olmayacak. Neden yazıyosunuz o zaman. Yani sırf yorum yapmak için yorum yapıyosunuz bazen.

Açıkçası bu açıklamalardan sonra takımdan gideceklerin en fazla, sözleşmesi biten Barış, tepkiler yüzünden Sarpinho, artık bekleneni verememesi yüzünden Aydın falan olacağını düşünüyorum. Yabancılarla da sözleşmesi bitenler ve talibi olanlar gönderilir ancak.

Cana falan yollanırsa da şaşırmam, hiç iyimser bir tablo göremiyorum, benim görüşüm, umarım yanılırım. Neden istiyeyim ki durumumuzun kötüye gitmesini. Ama açıklamalar hiç iç açıcı değil.

Bak ben sana dedim. Sen de biliyosun gönderilenlerin bu adamlar olacağını dedim. Bir kaç mesaj sonra benim ded

iiklerimi yazmışsın. Demek ki dediğim gibi sadece yorum yapmak için yorum yapıyosun.

Bırak şu karamsarlığı. 2-3 hafta içinde yüzün gülecek. Merak etme :)

Görüştük diyecek hali yokya görüşmedik diyecek tabiki terim gelecek gelmelide anca o toparlar takımı yerli kalitesini yükseltir fakat şüpelerim var serveti baltayı göndermez gibi geliyor bana :SS:

Aykut,Ufuk,Çağlar,Sabri,Balta,Servet,Cana,Culio,Yekta,Ayhan,Kazım,Pino,Arda,Stancu,Baros kalacak gibi duruyo o zaman.7-8 tane transfer yapılır tahminim.Yanlız bu 7-8 adamdan minimum 4ü üst düzey olmak zorunda.

Görüştük diyecek hali yokya görüşmedik diyecek tabiki terim gelecek gelmelide anca o toparlar takımı yerli kalitesini yükseltir fakat şüpelerim var serveti baltayı göndermez gibi geliyor bana :SS:

Servet ve Hakana gelmeden gitmesi gereken 8 oyuncu var. Kaldı ki zaten Servet Çetin ve Hakan Balta bu takımda hala oynayabilecek kapasitede topçulardır.

Bana 1 kişi şu bulunduğumuzu ortamı, galatasaray'ımızı, disiplini, Türkiye Basınını, AZİZ YILDIRIM'ı, susturabilecek tek bir T.D. söylesin lütfen !

İnadına Terim İnadına İMPARATOR ! :coffee:

Biz zamanında da Servet'in önderliğinle Hakan Balta'nın katkılarıyla şampiyon olduk bu adamlar zaten milli takımın yıllardır as oyuncuları. Florya'nın otoritesizliği vs. vs yüzünden oynamıyolar ama eğer Fatih Terim takımın başına geçerse hepsi eski formlarına dönecektirler.

Biz zamanında da Servet'in önderliğinle Hakan Balta'nın katkılarıyla şampiyon olduk bu adamlar zaten milli takımın yıllardır as oyuncuları. Florya'nın otoritesizliği vs. vs yüzünden oynamıyolar ama eğer Fatih Terim takımın başına geçerse hepsi eski formlarına dönecektirler.

:lol:

Hala Servet'i ve Balta'yi savunanlarin futbol bilgilerinin olmadigini veya kisitli oldugunu ciddigi anlamda dusunuyorum.

Akli yerinde ve cok degil birazcik futbol zekasi olan birisi bunlari savunmaz, savunmaya UTANIR.

Üst Alt