Dusko Tosic, 5 Milyon Euro'ya Çin'e Transfer Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dusko Tosic, 5 Milyon Euro'ya Çin'e Transfer Oldu!

Dostlar bu islerden bir sey cikmaz cunku alan memnun satan memnun

Ayrica ciksa bile alana cikar , cunku satanin parayi almasinda sorusturulacak bir taraf yok

Parayi veren acisindan sorun yasanirsa yasanir , o da satani baglamaz ... o yuzden madem boyle bir sey yapilabiliyor herkes yapacak , caresi budur

Bjk de fb de zenginleri bu yolla kulube para akitiyor.

Bizimkiler ise GS dan para koparma pesinde.

dembabaymis o stoper uzun cocukmus. Hepsini 30 kusur milyona satip bedava kiraladi serefsizler ertesi yil.

Dediginiz gibi biz koca poldiyi 2.5 milyona sattik!! Tosic kim??

Bu konuda duyumların var mı? Özellikle Çin piyasası bu kadar denetim altında iken nasıl bu adamlara 4 oyuncudan 32 milyon euro kazandırabildi?
Üstat duyum değil ama çin politbürosunu az buçuk biliyorum...Şahsen Ahad Andican'ı çok iyi bilirim 90'lardan beri memleketteki en iyi sovyetologlardandır...Enver Altaylı'yı da tanıma fırsatım oldu...

Çin Politbürosu, sovyetlerinkinden biraz daha kalabalıktır; 25 kişi... Herdem bir liboş, bir troçkist filan bulunur ki tüm dünya ile ilişkiler devam ettirilebilsin...Farzı muhall, Doğu Perinçek'in bu kadar etkin olması ve her devrin adamı olması Qiao Shi ile 1960'larda tanışmasıdır...Bundan pay biçin misal olarak...

Hatırlayın Çin Liginde sınırsız yabancı transfer edilirken birden 3 transfer hakkı verildi asya-okyanusya kıtadışına, neden?

Zira Çin Ligindeki her takım tıpkı rus oligarkları gibi bir yahut birkaç politbüro mensubunun kara para aklama aracıdır...Kuvvetle muhtemel bazı komünist yetkililer diğerlerine görece az zenginleşince mukayeseli üstünlük kuramayanlar bir sınırlama getirdiler...

Fikret Orman denen playboya gelince dikkat ederseniz çin ile ilişkilerine oldukça ters:) Çin devlet televizyonu bunları ziyaret ediyor şu tosicin ki ile birlikte 3 farklı çin takımıyla kara para aklanıyor; Hebei-Shenhua-Evergrande...Saçma sapan kimsenin takmadığı bir çin kampı düzenleniyor Şenol Güneş'in itirazlarına rağmen :) Anlaşılan o ki Matkap, politbürodan birinin karısı olmuş ki benim tahminim Yang Jiechi'ye muamele çekiyor...Hürmetler...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence burada parayi aklayan taraf cin kulupleri

Bu oyunculari muhasebelestiremeyecekleri para ile satin alip duruyorlar

O parayi nakit kasaya koymayarak her turlu incelemeden kacabiliyorlar

Bence burada parayi aklayan taraf cin kulupleri

Bu oyunculari muhasebelestiremeyecekleri para ile satin alip duruyorlar

O parayi nakit kasaya koymayarak her turlu incelemeden kacabiliyorlar
Aynen az önce post attım eş zamanlı atmışız...Aynen öyle politbüro üyelerinin kara parasını aklıyor karşılığında bilanço makyajı yapıp bejeke için, kendisi için de 3-5 komisyon alıp karı kıza sarkıyor deyyus matkap...Uğur Karalullukçu, Ali Ece, Önder Özen gibi angutlar da bunu takdir ediyor :) Cahil olmak kötü şey be birader...Hürmetler...

5 milyon değil 10 milyon aslında

Aldığın kadar genç tesislerine para harcamak zorundasın gibi bir kuralları vardı

bu işi bağlayan transfer piyasasının pezosu ahmet buluttur büyük ihtimal. büyük komisyon alıyordur bu işten, zaten geçen aylarda fikonun ahmet buluta 30 milyon dolar civarı borcu olduğu şeklinde haberler çıkmıştı. işin ayrıntısı ne olursa olsun ortada büyük bi hile hurda var fifa umarım yakalar.

5 milyon değil 10 milyon aslında

Aldığın kadar genç tesislerine para harcamak zorundasın gibi bir kuralları vardı
Hayır üstat yabancı kısıtının dışında bir de transfer için ödediğin kadarını da merkez komiteye ödemen gerek zira Komünist Parti adı üstünde komünist eşitlik gerek :) Sonrasında gelsin orjiler gitsin bondajlar...1 milyar çinli de pirinç avuçlasın bunlar playmate :)

Yine numaralar dönmüs

33 yasinda büyük isim olmayan birine cin liginde bile 5 milyon veren olmaz,kara para akliyorlar galiba

Üst Alt