Dusko Tosic, 5 Milyon Euro'ya Çin'e Transfer Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dusko Tosic, 5 Milyon Euro'ya Çin'e Transfer Oldu!

ne dolandırıcılığı yahu . adamlar bu işi bizden kat be kat iyi yapıyor işte.
dembaba , atınç , ersan , cenk şimdi de tosiç. herifler analarını boyayıp babalarına astronomik rakama 2. karı diye satarlar.

Dünya sampiyonu olmus Podolski ve Großkreutz'u bile toplamda su bonservise gönderemedik. Hatta ikisini de aldigimiz paraya verdik. Akli basinda hic kimse 33 yasindaki oyuncuya 5m bonservis vermez. Daha Quaresma'y falan teklif gelecek, siz durun.

kara para mı aklıyonuz lan! bitcoinle aktarın tabi parayı onlara, 5m euro vermiş olsunlar. 33 yaşındaki tosic bu kadar etmez.

ne dolandırıcılığı yahu . adamlar bu işi bizden kat be kat iyi yapıyor işte.
dembaba , atınç , ersan , cenk şimdi de tosiç. herifler analarını boyayıp babalarına astronomik rakama 2. karı diye satarlar.

ersan , atınç , tosiç 5 para etmez topçular bas baya kara para aklıyolar işte normalde kulübe koysalar o parayı ffp'den kaçamazlar ama böyle kaçıyolar ilerde o akladıkları para onlara giricek tabi ama şimdilik güzel tezgah yapmışlar.

cin'de yabanci siniri yok mu 3-4 yabanci ile oynaniyor bildigim. tosic kim ki 5 milyon euro veriyorlar. bizim burak sampiyonlar liginde goller atti 7 milyona gitti. fiko yine tezgah yapiyor. bosuna cin'e gitmedi bunlar sezon basi.

Biz çöpleri yollarken üzerine tonla para veriyoruz yine gitmiyorlar bunlar ise her gidenden para kazanıyor.

Yine bir gün para aklıyoruz. 33 yaşındaki bir takoza kim para verir ya geçtim 5'i keriz mi silkeliyosunuz napıyosunuz anlamadım ki

ersan , atınç , tosiç 5 para etmez topçular bas baya kara para aklıyolar işte normalde kulübe koysalar o parayı ffp'den kaçamazlar ama böyle kaçıyolar ilerde o akladıkları para onlara giricek tabi ama şimdilik güzel tezgah yapmışlar.

bu akladıkları para nasıl onlara giricek anlatsana biraz?
Ben işin içinden çıkamadım.Bu işte bi çapanoğlu var

Adamlar satıyor anasını satayım. Bizim beyinsiz Dursun’da Sneijder ve Poldi’yi beleşe verdi. Aptal herif, beyin yoksunu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bu akladıkları para nasıl onlara giricek anlatsana biraz?
Ben işin içinden çıkamadım.Bu işte bi çapanoğlu var

Gelir olarak görünüyor ama gelir yok yani ortada olmayan para var kasadaki paraya bakınca açık olucak cepten ödemek zorundalar yada yeni başkan gelene kadar idare edicekler böyle yeni başkan gelince görücek bu üç kağıtı ve borçlarının daha fazla olduğunu anlıyacaklar.

Tabi bu işin bjk boyutu fifa, uefa yada artık başka bir taraftan yakalanırlarsa güzel bir mende yerler.

Gelir olarak görünüyor ama gelir yok yani ortada olmayan para var kasadaki paraya bakınca açık olucak cepten ödemek zorundalar yada yeni başkan gelene kadar idare edicekler böyle yeni başkan gelince görücek bu üç kağıtı ve borçlarının daha fazla olduğunu anlıyacaklar.

Tabi bu işin bjk boyutu fifa, uefa yada artık başka bir taraftan yakalanırlarsa güzel bir mende yerler.
Fifa ya da UEFA ya yakalanmama ihtimalleri var mı?

Üst Alt