Duyuru: Guinness World Records - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Duyuru: Guinness World Records

Cevap: Duyuru: Guinness World Records

Entellerde bagirirsa bu seferlik kesinlikle kirilir. Sadece kale arkalari bagirirsa imkansiz. Besiktas Liverpool macinda bütün stat ayni anda bagirmisti. Bi zahmet entellerde yirtinsin :)

Hani zengin sinifi var ya :) Sadece mac izleyen, bagirmaya utanan kesim :) O anlamda yani. Yalan mi?

Haklisin. Hamburg'a geldiklerinde Ultraslan'in oldugu bölümden bilet kalmamisti. Aile bölgesinde Hamburg'lularin arasinda tek basima bagirip duruyordum. :)

Bir kac GS'li bile tip tip bakiyordu..

Bende stadda 90 dk bağırmaktan hoşlanmam. Pozisyona göre ıslık veya yuhalama yönetimini kullanırım. Hiçbir etkisi olmayan ninni gibi tezahuratları ne diye söylesinki millet?

Bende stadda 90 dk bağırmaktan hoşlanmam. Pozisyona göre ıslık veya yuhalama yönetimini kullanırım. Hiçbir etkisi olmayan ninni gibi tezahuratları ne diye söylesinki millet?

Aynen. Cogu kisinin sesi gidiyor zaten yarim saatten sonra.

Hele hele mac baslamadan tüm enerjini, sesini harcamak cok sacma ama bunu hep yapiyoruz.

rekor kıracağız diye hakemi ve rakibimiz olan ezik feneri baskı altına almayı unutursak çok üzülürüm...

10 bin bilet sponsorlara verilmis.

Loca, vip, kombine bilet alanlarin cogu ünlü, zengin, rahatca macini izlemek icin, keyfini cikarmak icin gelen insanlar.

Bunlari düsünürsek delice bagiranlarin sayisi 30 bini zor gecer.

Kisaca yarin ne olursa olsun, daha iyisini yapmak mümkün olur.

Maç 3-0 Fenerin

Dk.80

Yönetim İstifa haykırışında

Desibel 300 ü görmesse ben Galatasaraylı değilim

bu kadar büyük konuşuyorum

Üst Alt