DUYURU: Yeni foruma geçtik! | vBulletin 4 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DUYURU: Yeni foruma geçtik! | vBulletin 4

Cevap: DUYURU: Bu gece yeni foruma geçiyoruz

Emeği geçen herkesin elline sağlık. Temayı ben de beğendim, canlı ama göz almıyor.

elimden geleni yaptım arkadaşlar ama forum o kadar büyükki bir ara forum db sini kaybedeceğim dedim.:D

Ama kurtardım, düzenledim tam 1 saat boyunca forumun db sini. Not defterinden zorla düzenledim gözlerime ağrılar girdi valla. Tüm GS 'liler için canım feda olsun.

akin kardesim, bende bilmiyorum ne ise yarar, ama teknolojinin yenisi guzeldir, zahmeti ceken arkadaslara tesekkur edelim bolca, bizimki kuru kalir onlarin yaptigi yaninda

elimden geleni yaptım arkadaşlar ama forum o kadar büyükkü bir ara forum db sini kaybetcem dedim:D

ama kuhtardım duzenledim tam 1 saat boyunca forumun db sini not defterinden zorla duzenledim gözlerimi agrılar girdi valla tüm gs ler işin canım feda olsun

Teşekkürler o zaman SunucuServis.Com kardes . :D

dikkatiniz çekiyormu ama sayfa yenilenmeden cevap yazıyorsunuz ? ve siz yazarken leride siz yazdınızmı görüyorsunuz + dosya yapısı komle degişik

ne işe yaragıdını görüyoruz agalar telefon gibi birşey işte.n70den n95e geçiş gibi bişey oldu kanımca

Abi bu Bulletin v4 falan ne işe yarar bilmiyorum ama sana da teşekkür etmek gerekiyor sanırım burada.=)

Şöyle diyelim forumların en üst sürümü.

Ama biz bir zorunluluktan geçtik. Çünkü databasimiz hata veriyordu ve forum çökme tehlikesiyle karşı karşıyaydı. Sürüm güncellemesi bu sebeple yapıldı.

Zamansızlığından ötürü de, biz finanse etmekte zorlandık, Serdar arkadaşımız sponsor oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

Cevap: DUYURU: Yeni foruma geçtik!

Yanlış anlamayın,emeğinize sağlık ama birşey soracam.

Eski temayı tekrar kullanabilecez mi?

Tekrar diyorum yanlış anlamayın emeğinize sağlık benimki sadece göz alışkanlığı.

Serdar baskana hurmetler etmek boynumuzun borcudur forumdaslar. :tiphat:

Üst Alt