E.Belözoğlu'ndan Fenerbahçelileri Kızdıracak Açıklama - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

E.Belözoğlu'ndan Fenerbahçelileri Kızdıracak Açıklama

Cevap: E.Belözoğlu'ndan Fenerbahçelileri Kızdıracak Açıklama

belozoglu-borek-salonu.jpg

Çok seviyordum kendisini.Bir gün dönerse bize döner diyordum ama adam ağır mal çıktı.

Okan buruğun ne çirkefiliğini gördün?

ne demek ne cirkefligini gordum, ikisi de ayni sey bunlarin 00-01 sezonunda intere devre arasinda imza atip sezonun geri kalaninda oynamadilar, okan kirmizi kart gordu ankaragucu macinin 30. dakikasinda. sonra interde yapamayinca bize degil besiktasa geldi, besiktastan postayi yiyince bize geldi tipis tipis. evet emre daha antipatik ama en azindan daha tutarli bir adam, okan gibi iki kere sattiktan sonra hicbirsey olmamis gibi gelmez

Geri döneceğini, dönmek istediğini düşünmüyorum. Yaptığı açıklama gayet mantıklı ve yerinde. Bunu söylediğime inanamıyorum ama Emre Belözoğlu haklı! :D

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi kadrosunda (kulüpler bazında) ve jenerasyonunda (milli takım bazında) oynadı. Bunda bişey yok.

Adam Galatasaraya döneyim tarzı bişey dememiş uçmuşsunuz hemen :asd:

Kendisi de biliyordur artık floryanın hiçbir kapısından giremeyeceğini..

Adam Galatasaraya döneyim tarzı bişey dememiş uçmuşsunuz hemen :asd:

Kendisi de biliyordur artık floryanın hiçbir kapısından giremeyeceğini..

Haklısın tabiki renkdaş ama öncelerden Galatasaray bile diyemezken şimdi demekle kalmıyor aralara iltifat yerleştiriyor.Bir geri vites emaresi var.

Emre G.Saray'ı öve öve bitiremedi..

Fenerbahçe'nin kaptanı Emre Belözoğlu'ndan sarı-lacivertli renklere gönül veren taraftarları kızdıracak tarihi bir itiraf geldi. Belözoğlu "Ben Galatasaray'da çok güzel günler yaşadım. Türk futbol tarihinin en iyi takımında oynadım." dedi.

Habertürk televizyonunda "Takımdan ayrı düz koşu" programına telefonla bağlanan Fenerbahçe'ni kaptanı milli futbolcu Emre Belözoğlu'ndan çok çarpıcı açıklamalar geldi.

Belözoğlu, Galataray forması altında UEFA şampiyonu oldukları kadronun Türk futbol tarihinin en iyi futbol takımı olduğunu ifade ederek "O takımda çok büyük şampiyonluklar elde ettik." dedi.

Fenerbahçe forması altında geçtiğimiz yıl elde ettikleri şampiyonluğun, Galatasaray forması altında elde ettikleri şampiyonluklardan daha zor olduğunu kaydeden Emre "Gerçekten zor bir şampiyonluktu." diye konuştu.

Emre G.Saray'ı öve öve bitiremedi.. - Futbol - Ajansspor.com

Cevap: Emre G.Saray'ı öve öve bitiremedi..

O tren kaçalı çok oldu Emre efendiii... Biz adamı sildikmi tam sileriz dönüşü yoktur bu işin..

Cevap: Emre G.Saray'ı öve öve bitiremedi..

Hayatının hatasını yaptın Fenere giderek. Ama gördük ki tam da sana yakışan bir camiaymış

Övmesi daha iyi beyler.Onlarda anlıyor büyüklüğümüzü.

Fenerbache gecen yil Sampion mu olmus? UEFA Sampion Trabzon diyor? Gecelim, bunlari yanlis anons, Sampion Mampion degilsiniz. O kadar net.

Üst Alt