E Grubu M:1 | Belçika 0-2 İtalya | M.S | 13 Haziran - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

E Grubu M:1 | Belçika 0-2 İtalya | M.S | 13 Haziran

Italyan'lara karsi hep iyi ve favori takimlar kaybetmistir. Italya yine bugün iyi taktik dersi verdi.

Ama Belcika bu oyunla rahat ilerler, sadece bitiricilik isini cözmeliler. Hazard tek kelimeyle müthis oynadi. Bundan sonra ben Belcika'nin her takim'i yenebilecegini düsünüyorum turnuvada.

Belçika kompany'i mumla aradı.2.maçta denayer stoper, alderweireld sağbek yaparsa defans toparlayabilir.Ben isveç ve irlandayı yener 2.olarak turlarlar diyorum.

Belçika'nın kağıt üzerinde iyi bir kadrosu var da sahaya yansıtamıyorlar. Normalde saha içinde 1-2 komutan diğerleri er olmalı, Belçika'da ise hepsi komutan olunca o istenilen oyunu oynayamıyorlar.

Italyan'lara karsi hep iyi ve favori takimlar kaybetmistir. Italya yine bugün iyi taktik dersi verdi.

Ama Belcika bu oyunla rahat ilerler, sadece bitiricilik isini cözmeliler. Hazard tek kelimeyle müthis oynadi. Bundan sonra ben Belcika'nin her takim'i yenebilecegini düsünüyorum turnuvada.

hocam de bruyne niye böyle bitik?

Italianlar almanlari evine yollayacak volume bilmem kaç ....

Italyan´lar avrupada almanlara ters gelen tek kulüp. Hatta ve hatta dünyada okadar ters gelen, ikinci kulüp yok. Oysaki ikisinin de silahlari bir birine benzer nitelikte... Asagayi uykari ayni sekilde kazaniyorlar.

Hahahaahh Mehmet Scholl... Demin "Italyan´lar okadar dogru yapti ki, otursak, sabaha kadar bunun ile ilgili calisabiliriz, konusabiliriz" dedi. Moderatör, "Zamanimiz var, biraz anlatabilirsiniz dediginde, nasil yutkundu. :D Sonra bir kac klasik laf kullanarak, kapadi konuyu... :D Bazi seylerin aciklamasi kolay degil.

İtalya futbolda ekol ülke tanımının tam karşılığı. Kadrosu nasıl olursa olsun, kimilerine göre ne kadar zayıf gözükürse gözüksün. Yılların ezberlenmiş şablonu ile her daim başa bela oluyorlar. İtalyanlardan bir halt olmaz denilen dönemde çıkıp Fransa ile final oynamışlardı ve finali de neredeyse kazanıyorlardı. Adamlar işi biliyor.
Conte'nin 5 defans +3 orta sahayla çıkacağı belliyken karşıdaki 3 ön liberoyla başladı + bek oyuncusu da yoktu. Stoperleri bek yapmış. Sonuç normal. İş işten geçtikten sonra sistemi değiştirdi ama İtalyanlara maçı vermişti zaten.Topu topu 3 hücumcuyla oynadığı maçta 90 dk boyunca 2-2.5 pozisyona girdiler.

Italyan´lar avrupada almanlara ters gelen tek kulüp. Hatta ve hatta dünyada okadar ters gelen, ikinci kulüp yok. Oysaki ikisinin de silahlari bir birine benzer nitelikte... Asagayi uykari ayni sekilde kazaniyorlar.

Hahahaahh Mehmet Scholl... Demin "Italyan´lar okadar dogru yapti ki, otursak, sabaha kadar bunun ile ilgili calisabiliriz, konusabiliriz" dedi. Moderatör, "Zamanimiz var, biraz anlatabilirsiniz dediginde, nasil yutkundu. :D Sonra bir kac klasik laf kullanarak, kapadi konuyu... :D Bazi seylerin aciklamasi kolay degil.
Ispanyada ters geliyor baya son dönemlerde. Ama uzun tarihsel anlamında italia ciddiden çok ters geliyor bunlara. Turnufa da galibiyetleri yok bunlara karşı galiba

Belçika yenerse sadece isveç'i yener.İrlanda'da aynı italya gibi sert bir takım.Çok çok zorlanırlar irlanda'ya.İsveçi yenerse gruptan çıkarlar yoksa gruptan çıkamaz belçika

Üst Alt