EC 15/16 Final M:2 | Galatasaray Odeabank 78-67 Strasbourg | MS | 27 Nisan | ŞAMPİYONUZ! - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EC 15/16 Final M:2 | Galatasaray Odeabank 78-67 Strasbourg | MS | 27 Nisan | ŞAMPİYONUZ!

Ezikler senelerdir en yüksek 2-3 bütçeyi harcıyorlar Avrupa'da, en iyi hoca ile oynuyorlar,bizim bütçenin kaç katına sahipler sürekli ama hala laf salatası yapıyorlar utanmadan
Bunlar ülker desteğiyle eşek yüküyle para harcarken çok daha düşük bütçeyle çeyrek final oynadığımızda gelen geçen 100 sayı çakıyordu bu salaklara

Efes ile birleşip bu haksız rekabeti önlesek keşke hem efesin yatırımları da boşa gitmemiş olur EL kupası da gelir hiç değilse :)

Efes ile birleşme olmaz. Efes'in tarihi ve bir ismi var. Ayrıca Ülker'in sahibi zaten hasta fb'lidir,rasyonellik ve duygusallığı harmanlıyor. Efes bu yönden Ülker ile aynı değil. Aslında çok sağlam bir sponsorluk anlaşmasıyla maddi yükten kurtulursak daha iyi olur.Galatasaray'ın büyüklüğü Euroleague'e de yeter,ciddi bir sponsor bulunursa.

Fenerbahçe destek almadan loser bir kulüptür.

(Futbol x Şike) + (Basketbol x Ülker) = Fenerbahçe = ??Spor kulübü??

Efes ile birleşme olmaz. Efes'in tarihi ve bir ismi var. Ayrıca Ülker'in sahibi zaten hasta fb'lidir,rasyonellik ve duygusallığı harmanlıyor. Efes bu yönden Ülker ile aynı değil. Aslında çok sağlam bir sponsorluk anlaşmasıyla maddi yükten kurtulursak daha iyi olur.Galatasaray'ın büyüklüğü Euroleague'e de yeter,ciddi bir sponsor bulunursa.

Türk telekom düştü sayilir. Bizim onlari tavlamamiz lazim ama Dursun bu tipiyle yildiz tilbe'yi tavlar anca:(

Ya haksız rekabet ancak öyle sonuçlanır demek istediğim için o örnek üzerinden yürüyüyorum

İsimler önemli değil benim için,büyük bir sponsor yada birleşme falan şart artık bütçe olarakta rakiplerimizle kafa kafaya olmalıyız ki bu iş haksız rekabetten çıksın artık

Mantıklı adımlar atılırsa iyi bütçe ile bir plan dahilinde üstüne koyarak gidersek, EL de gelir bu takıma kesin bu
Ama işte bu potansiyeli işleyecek yöneticiler lazım

Keşke daçkayı almasa Euroleague yönetimi gerçi parayla satın alıyor resmen adamlar bunun adı da sponsorluk anlaşması oluyor. Adaletini seveyim Euroleague.
Tebrik etmeyen 4 kalleşi de yazalım. Fbjk, Ksk, Daçka

bayanlarda eurocup ve eurolig kupası aldığımız maçlar birde bu maçı hep ntvspor gösterdi sahipleri tecavüze uğrar gibi olmuştur şikebahçeliler

Ya haksız rekabet ancak öyle sonuçlanır demek istediğim için o örnek üzerinden yürüyüyorum

İsimler önemli değil benim için,büyük bir sponsor yada birleşme falan şart artık bütçe olarakta rakiplerimizle kafa kafaya olmalıyız ki bu iş haksız rekabetten çıksın artık

Mantıklı adımlar atılırsa iyi bütçe ile bir plan dahilinde üstüne koyarak gidersek, EL de gelir bu takıma kesin bu
Ama işte bu potansiyeli işleyecek yöneticiler lazım
Sanırım TBF İstanbul içi takımların birleşmelerini kaldırdı. buradan bile haksız rekabetin nasıl fedarasyon eliyle desteklendiğini anlayabilirsin. Ciddi bir yönetici destekli yapılanma olmaksızın amatör ruhla basketbol şubelerimiz mücadele veriyorlar. Helal olsun hepsine.

Sanırım TBF İstanbul içi takımların birleşmelerini kaldırdı. buradan bile haksız rekabetin nasıl fedarasyon eliyle desteklendiğini anlayabilirsin. Ciddi bir yönetici destekli yapılanma olmaksızın amatör ruhla basketbol şubelerimiz mücadele veriyorlar. Helal olsun hepsine.
İşte fener ülker ile birleşti, güç durumuna göre Galatasaray'da Efes ile , bjk de telekom ile falan birleşirdi çok daha adil olurdu yarış
Senelerdir büyük bir adaletsizlik var hiç hoşuma gitmiyor bu durum
Ama işte hep diyordum zaten Galatasaray böyle bir adım atsa bile taş koyar bunlar diye çoktan koymuşlar bile

Haberim yoktu bundan
Türkiye'de spor sadece bir takıma göre dizayn edilmeye çalışılıyor, bu rezalet bir durum

arkadaslar macini tamamini nerden indirip izliyebilirim HD olursa tadindan yenmez simdiden tskler ve tebrik ederim yakisanlarini yaptirlar..

Üst Alt