EC 15/16 Final M:2 | Galatasaray Odeabank 78-67 Strasbourg | MS | 27 Nisan | ŞAMPİYONUZ! - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EC 15/16 Final M:2 | Galatasaray Odeabank 78-67 Strasbourg | MS | 27 Nisan | ŞAMPİYONUZ!

Harfi harfine katılıyorum ve arttırıyorum,ŞL'de final oynayıp kaybetmeyi Avrupa Ligi'ni almaya değişmem.

Bu tartismaya acik , ben CL finalini tercih ederim, maddi getirisi ve daha evvel ikinci siradaki kupa zaten alindigi icin.. Bir de Avrupa ligi ile CL arasindaki fark ile Euroleague ile Eurocup arasindaki fark bana ayni gelmiyor

Belki de ben yaniliyorumdur , futbolla basket farkidir

Bu tartismaya acik , ben CL finalini tercih ederim, maddi getirisi ve daha evvel ikinci siradaki kupa zaten alindigi icin.. Bir de Avrupa ligi ile CL arasindaki fark ile Euroleague ile Eurocup arasindaki fark bana ayni gelmiyor

Belki de ben yaniliyorumdur , futbolla basket farkidir

AL ile ŞL arasındaki fark,Eurocup ile Euroleague ile arasındaki farktan daha az.

Önceden alınmış olabilir,ben hep o kupayı hatırlamak istemiyorum,bir tane daha alsak süper olur.

Air ball olmasina ramak kalmisti ama degdi hafiften

o adam akil almaz bir 3 luk atti ama sayi farki 6 iken cok batirdi eksik olmasin , 2 ucluk denemesi de icinden cikti

finalleri seviyoruz

Can topsakal bey ağzından baklayı çıkarmış 10 milyon dolar civarı bütçe olacak gibi seneye. Yok aklı olan sponsor bulur yok abi yok yine 10 milyon anca , buna da şükür ama gidip doğuşa fenere Efes'e bakınca zoruma gidiyor arkadaş. 10 milyon onların çerez parası, bulun arkadaş bir sponsor ya ayıptır . Bulamadın mı o Zaman çıkarıp 4 milyon sen koyacaksın , bir b.ka yaramıyorsan bari bunu yapacaksın . Neyse ya gidin arkadaş 50 milyon da yapsanız gidin .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gs Tv'de gaza gelmişti. Final four oynayacak takım yapacağız falan filan diye :D
4 mayıs'ta kombine çıkartacaklarmış ona göre bütçe yapacağız falan diyordu.
3 katı bütçe olacak falan diyorlardı yine kolpa mı çıktı?; :D Nerede açıklama yaptı r'das
Keşke bari 15 milyon dolar falan bütçe olsa.
Ya telekom düşüyor gibi bari onlarla birleşseler

Son düzenleme:
Gs Tv'de gaza gelmişti. Final four oynayacak takım yapacağız falan filan diye :D
4 mayıs'ta kombine çıkartacaklarmış ona göre bütçe yapacağız falan diyordu.
3 katı bütçe olacak falan diyorlardı yine kolpa mı çıktı?; :D Nerede açıklama yaptı r'das
Keşke bari 15 milyon dolar falan bütçe olsa.
Ya telekom düşüyor gibi bari onlarla birleşseler

Basket sitelerinin hepsinde var açıklamalar kardeşim . 10 milyon ile çok güçlü takım kurabiliriz dedi, kısaca hedef o.

Can topsakal bey ağzından baklayı çıkarmış 10 milyon dolar civarı bütçe olacak gibi seneye. Yok aklı olan sponsor bulur yok abi yok yine 10 milyon anca , buna da şükür ama gidip doğuşa fenere Efes'e bakınca zoruma gidiyor arkadaş. 10 milyon onların çerez parası, bulun arkadaş bir sponsor ya ayıptır . Bulamadın mı o Zaman çıkarıp 4 milyon sen koyacaksın , bir b.ka yaramıyorsan bari bunu yapacaksın . Neyse ya gidin arkadaş 50 milyon da yapsanız gidin .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Daha kaç saat geçtide yalanları yine ortaya çıktı hani 3 kattı hani 10 milyon ne euroligin en az bütçeli takımı olucaz

TrtSpor daki o gamsız ve uyuz spikerlerden sonra dünkü maç çok daha keyifli geçti NTV de Murat Kosova ile.

Beceremiyorlar abi, CL maçlarını da sessiz izliyorum hiç çekilmiyor spikerler, bir de senkronize değiller.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

kurtulduk nihayet trtsporun sacma spikerlerinden şimdi euroligde kosova kaan ikilisi ile coşarız :D

Üst Alt