EC 15/16 Son 16 | Karşıyaka 67-64 Galatasaray Odeabank | M.S | 24 Şubat | TRT Avaz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EC 15/16 Son 16 | Karşıyaka 67-64 Galatasaray Odeabank | M.S | 24 Şubat | TRT Avaz

660c8Eurocup.png

110px-P%C4%B1nar_Kar%C5%9F%C4%B1yaka_logo.png
v.png
88f85gs.png

Eurocup Son 16 İlk Maç
Pınar Karşıyaka - Galatasaray Odeabank
24 Şubat Çarşamba
19.00

Son düzenleme:
Dünkü mağlubiyetten sonra 6 günlük dinlenme imkanımız oluştu.Karşıyaka bugün Fb ile yapıyor.İnş. uzatmalara gider ve finale kalırlar.Böylece hem fb elenmiş olur hem de Karşıyaka yorulmuş olur.

Bayan basketbol milli takiminin maci TRT Spor'da oldugu icin bu mac TRT Avaz'da.

Ayni saatte bayan voleybol takimimizin da Avrupa maci var.O da GS TV'de.

Bugün Günlerden Gaassaray

Karşıyaka'da beklediğim gibi Palacios ve Samet sakatlıklarından dolayı yok. Bizde Caleb Green'in oynayıp oynamayacağı maç saatinde belli olacak. Bana kalırsa oynamasını bekliyorum.

Onlarda Iverson gibi güçlü ve pivotlarımıza göre nispeten daha uzun birisi var. Dorsey iyi kötü Lasme'nin 5-10 dakika dinlenmesini sağlıyordu. Onun gidişiyle özellikle uzun rotasyonunu nasıl kullanacağız merak ediyorum. Chuck Davis ve Lasme'yi dönüşümlü olarak 5 numarada kullanacağız, oynarsa Green'i 4 numarada oynamazsa Micov'u 4 numarada kullanacağız gibi.

Euroleague'de 3/30'larda üçlük isabeti sağlayan Josh Carter bizim maçta 7/9 üçlük atmıştı bilindiği üzere. Pota altı savunmamız ne kadar iyiyse kısa savunmamız da, özellikle üç atış savunmamız berbat. Kolay atış göstermezsek, her şuta elimizi sokarsak, maçta extradan skorer veya skorerler bulursak kazanabiliriz.

Başarılar Yenilmez Armada, yolun sonu şampiyonluk.

Üst Alt