EC 15/16 Son 16 | Karşıyaka 67-64 Galatasaray Odeabank | M.S | 24 Şubat | TRT Avaz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EC 15/16 Son 16 | Karşıyaka 67-64 Galatasaray Odeabank | M.S | 24 Şubat | TRT Avaz

Eurocup son 32'de Galatasarayımız maç başına 82 sayı atıp, 69 sayı yemiş. Karşıyaka ise 83 atıp 71 yemiş. Ligde ilk maçta ise 97-92 Ksk lehine sonuçlandı.

Bugün Günlerden Gaassaray

Karşıyaka'da beklediğim gibi Palacios ve Samet sakatlıklarından dolayı yok. Bizde Caleb Green'in oynayıp oynamayacağı maç saatinde belli olacak. Bana kalırsa oynamasını bekliyorum.

Onlarda Iverson gibi güçlü ve pivotlarımıza göre nispeten daha uzun birisi var. Dorsey iyi kötü Lasme'nin 5-10 dakika dinlenmesini sağlıyordu. Onun gidişiyle özellikle uzun rotasyonunu nasıl kullanacağız merak ediyorum. Chuck Davis ve Lasme'yi dönüşümlü olarak 5 numarada kullanacağız, oynarsa Green'i 4 numarada oynamazsa Micov'u 4 numarada kullanacağız gibi.

Euroleague'de 3/30'larda üçlük isabeti sağlayan Josh Carter bizim maçta 7/9 üçlük atmıştı bilindiği üzere. Pota altı savunmamız ne kadar iyiyse kısa savunmamız da, özellikle üç atış savunmamız berbat. Kolay atış göstermezsek, her şuta elimizi sokarsak, maçta extradan skorer veya skorerler bulursak kazanabiliriz.

Başarılar Yenilmez Armada, yolun sonu şampiyonluk.
Beklediğim gibi Caleb Green oynayacak. Allah utandırmasın.

Üst Alt