EC 15/16 YF 2.Maç | G.Canaria 94-81 Galatasaray Odeabank | MS | 6 Nisan | FİNALDEYİZ - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EC 15/16 YF 2.Maç | G.Canaria 94-81 Galatasaray Odeabank | MS | 6 Nisan | FİNALDEYİZ

Aysal - Lütfi Arıboğan ile Barcelona'ya gidiyordu her ay görüşüyordu nerdeyse. Hiçbir takımın İpekçi'de hakkı yok. Orayı Efes de kiraladı biz de. Şu bizim salon işi başlanırsa A Lisansı için koz olabilir.

Aysal alıyordu gerçekten a lisansını hatta o Zaman açıklama yapmıştı bir yönetici GS a lisansı alabilir diye. Gel gör ki o alacağımız sene Aysal kafayı sıyırdı paraları vermedi , değişik şeyler yaptı vs. Olmadı .

oliver son topta pas atsa pota altında 2kişi bomboşmuş ve 2 saniye varken adamın elinde olurmuş,pas atsa ayvayı yiyomuşuz

A lisansı için Eurolig güçlü sponsor, bütçe garantisi ister. Öyle bir sene maaş ödeme bir sene final oyna olmaz.

Lan ahahaha bu maçta bizi tutan İspanyol birisine (büyük ihtimalle real madridli) sen nasıl olur Türkleri desteklersin diye tepki alıyor. Adama diyor ki "Benim dedem Türklerin Kurtuluş Savaşında yer aldı" :D O twiti bulursam buraya yapıştıracam bekleyin :D

Heh buldum :D

Fernando@fernan12vws 1 sa.
@victorverasants @GalaBasket_ES pero si tu eres del Madrid q dices

Víctor Vera Santos@victorverasants 1 sa.
@fernan12vws @GalaBasket_ES Mi tatarabuelo luchó en la Guerra de Independencia de Turquía, la sangre es la sangre.

Tablo tablo MaşAllah
4162fe2ee02156d2db32aa44611ebd86.jpg

eurocup sayesinde iyi sponsorlar destek olmak isteyecektir.önümüzdeki yıllarda iyi bir yönetimle euroligin faynıl forlarına abone olabiliriz.camiamizda o potansiyel var ama bu dursun ve yönetimiyle olmaz.simdi burdan kendine pay cikarmaya calisacak.sen o ipekciye gel bakalim dursun sana nası muammele yapicaz.fatihi de getir.

Isimleri cagristirdigi sey sebebiyle hosuma gitmese de Kanarya seyircisine de tesekkurler, mac icinde, elbette bir bizim, sirplarin ,ruslarinki kadar olmasa da 14 sayiyi devirip son hucumda maci uzattilar, yilmadilar, uzatmada 1 puanla 5-4 yenildiler ,finalin 1 basket uzaginda kalmalarina ragmen muthis bir olgunlukla son dudugun hemen ardindan alkisa basladilar

hem bizi hem muthis efor sarfeden kendi takimlarini .. hakemlere de bir tebrik, kritik anlarda bile sanmiyorum hic aleyhte duduk caldilar, hele bir yerde top ciksin diye rakibe baya sert sarj yapan oyuncumuza faul calabilirlerdi

tek olumsuz sey, oyunu uzerlerine kurdugumuz davis ve lasme gibi adamlar daha mac baslarindan itibaren dikkatli olmalilar ve en kritik anlarda benchte havlu sallamak zorunda kalmamalilar

finaldeki rakibimiz kolay olmasina kolay ama yine de isi boslamak olmaz

Bu isin sonunda ,saka gibi baslayan, ama atamanin deli yaniyla ciddiye binecek bir futbol teknik direktorlugu senaryosu baslayabilir, tabi boyle bir seyin ornegi olmadigi icin fikir belirtmek bile zor geliyor ama dusunup dusunup "cok bilinmeyenli denklem degil ki , neden olmasin" diyorum

Eğer kaybetseydik önümüzdeki bir hafta aklıma her geldiğinde çok üzülecektim ama şimdi aklıma her geldiğinde keyifleniyorum.
Etrafımda basketten anlamayanları bile heyecanlandıran bir maç oldu.

Bu kadar 3 lük yiyip maçı almamız mucize gibi birşey oldu çok heyecanlandık ailecek:) tıpkı 3-3 lük manu 3-2 lik real 2-2 lik leads maçları gibi vala ben o duyguları yaşadım resmen inş kupayı da alırız...

Üst Alt