EC 15/16 YF 2.Maç | G.Canaria 94-81 Galatasaray Odeabank | MS | 6 Nisan | FİNALDEYİZ - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EC 15/16 YF 2.Maç | G.Canaria 94-81 Galatasaray Odeabank | MS | 6 Nisan | FİNALDEYİZ

Mis gibi havada elimizi ayağımızı buz kestirdi aslan parçaları. İlk 2 çeyrek muazzam hücum ettik bir tane zorlama atışımız yoktu, doğru atışlar, en iyi opsiyona kadar top dolaşımı, pick and roll vb. ne çalıştıysak kitap gibi oynadık ve işledi savunma da ise bunun tam tersi gerçekleşti, gerçi Canaria değişik bir takım bizim hücumsal varyasyonlarımıza yakın bir tane organizasyonları yoktu ancak kim topu kaldırıp attı ise girdi ve önüne geçemedik velhasıl Sinan'ın 2'de 0 çekmesiyle tura ortak oldular, maç boyunca çılgın atan Seeley'in de yine bir 2'de 0 çekmesiyle turu zor da olsa aldık. 2. devre Schlib yerine o toplar Micov üzerinden gitse zaten maç uzatmaya kalmazdı neden ısrarcı olduk anlam veremedim. İspanyol taraftarları ayrıca tebrik etmek gerek böyle dramatik bir son Abdi İpekçi'de yaşansa muhtemelen tekbirler eşliğinde Kanarya adalarına kadar kovalardık rakip takımı onlar ise sükunet ile karşıladır durumu. Artık kupa bizim gözüyle bakıyorum deplasmanda çok bocalamazsak.

Ulan dj seeley 4/5 üçlük ve 23 sayı atip çizgiden 2 de 0 atması yemin ederim Allahin mucizesidir hala aklim almiyor inanılmaz birsey.

Mis gibi havada elimizi ayağımızı buz kestirdi aslan parçaları. İlk 2 çeyrek muazzam hücum ettik bir tane zorlama atışımız yoktu, doğru atışlar, en iyi opsiyona kadar top dolaşımı, pick and roll vb. ne çalıştıysak kitap gibi oynadık ve işledi savunma da ise bunun tam tersi gerçekleşti, gerçi Canaria değişik bir takım bizim hücumsal varyasyonlarımıza yakın bir tane organizasyonları yoktu ancak kim topu kaldırıp attı ise girdi ve önüne geçemedik velhasıl Sinan'ın 2'de 0 çekmesiyle tura ortak oldular, maç boyunca çılgın atan Seeley'in de yine bir 2'de 0 çekmesiyle turu zor da olsa aldık. 2. devre Schlib yerine o toplar Micov üzerinden gitse zaten maç uzatmaya kalmazdı neden ısrarcı olduk anlam veremedim. İspanyol taraftarları ayrıca tebrik etmek gerek böyle dramatik bir son Abdi İpekçi'de yaşansa muhtemelen tekbirler eşliğinde Kanarya adalarına kadar kovalardık rakip takımı onlar ise sükunet ile karşıladır durumu. Artık kupa bizim gözüyle bakıyorum deplasmanda çok bocalamazsak.

Hiçbir şey olmazdı burda da öyle bir son olsa.

Uzatma periyodunu bir daha izledim de sadece 1 kez üçlük denemiş salaklar.İçeri girmek yerine 2 tane daha üçlük deneseler elenmiştik.

Dün maçı kaçırdığım için uzgundum şimdi maçın full özetini özledim bu maçı nasıl kaçırmışim ben :( :(

Efsane maç olmuş, hani turu geçtik ama bu maçtan müthiş bir öykü çıkar. Harika bir maç olmuş. Ergin hocadan tüm oyunculara bu gururu yaşattıklari için çok teşekkür ediyorum. Yine ilk leri yapmaya devam ediyoruz. Müthiş birşey :) :) Umarım kupayı da alırız.

Dursun bu başarıyı ustlenecek ya o na üzülürüm bak.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt