ECK | F. Ülker 97-103 Galatasaray | 12 Ekim | Kupa BİZİM! - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ECK | F. Ülker 97-103 Galatasaray | 12 Ekim | Kupa BİZİM!

Cevap: ECK | F.Ülker 97-103 Galatasaray | 12 Ekim | Kupa BİZİM !

[video=youtube;Po9PGqM8JDU]https://www.youtube.com/watch?v=Po9PGqM8JDU[/video] :):)

6392_wallson2.jpg

[video=youtube;YDTYYAqw0dU]https://www.youtube.com/watch?v=YDTYYAqw0dU&feature=related[/video]

güzel çalışma edebi öhö :)

Çok şükür 5.periyottan beri telden foruma giremiyorum sevincimi tweetırda yaşadım doya doya... Haykırabilirim forumda şimdi Nolduuuuuuuu febe k*ydukmu :)

Balına buldukları sayılar, saçma sapan hakem hatalarıyla bile bu kadar oldu. Emir'miş Ukic'miş şu olsaydı bu olsaydı pivot olsaydı geç. Fener'den net daha iyi takımız. Daha Zaza da eklenecek bu takıma. Andric-Furkan yetti Fener pota altına.

Pota altında acık ara iyiyiz furkan bile dagıttı orayı.Zaza alışınca iyi oluruz.Ama songalia ozellikli bir oyuncu degil mesela. Ayrıca emir miş ukic miş gec demek komik oluyo bence. Emir omer ukic.Bu 3 adamda kaliteli adamlar bukadar basit feneri bunlar goturuyo zaten. Yani fenerde efeste bu sene bizim kadar gucluler .Guc olarak farkımız yok. Ama hakemler baya fark yaratıyor bugunku gibi. Mesela bizim niye emir gibi en ufak hareketi 10 kat abartarak gosteren emir gibi oyuncumuz yok. Her fener macında aynı sey.Neyse yani bu senede hakemler boyle olucak maclarda denk gecicek zor olucak herşey boyle bakmak lazım.

#koseyidondukfeneregomduk #uzatauzatakoydukmufener yuklenin renkdaşlar twiterda :)

Maç aklımdan çıkmış. Ani bir sevinç oldu. Çok sevindim helal olsun Aslanlara :)

4. periyot ve uzatmaları izledim , çok hata yapmamıza rağmen galip gelmek sevindirici. Ender'den nefret ettim

@veliyigit

Veli Yigit

FB Ülker ile aynı uçaktayız. Sizden ricam bir ilke imza atalım onları da çıkarken kibarca alkışlayalım

Umarım dediği gibi olur hadi büyük taraftar bu büyüklüğü gösterelim! Biz GALATASARAY'lıyız.

Oha ya başlarım böyle işe şimdi olay olacak orda sonra suçlu biz olacaz niye aynı uçakla geliyolar ki?

Maca Mustafa Sarigulde gittmis.

Helal olsun valla.Kenetlenmis Galatasarayi ozlemistik

Üst Alt