GSC Scout - # Edin Višća - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ENreUKqWsAANZ2W

Bu adam nasıl bir yaşam formu ya, birde üstüne tüm Avrupa kupası maçlarına da tam süre aldı yanılmıyorsam. İngiltere görse idi zamanında başka bir seviye topçu olabilir miydi acaba? Kimse niye almadı, o da ayrı bir dava.

Bu adam nasıl bir yaşam formu ya, birde üstüne tüm Avrupa kupası maçlarına da tam süre aldı yanılmıyorsam. İngiltere görse idi zamanında başka bir seviye topçu olabilir miydi acaba? Kimse niye almadı, o da ayrı bir dava.
IBB nin s.kmsonik zamanlarında Arsenal daha doğrusu Arsene Wenger istiyor diye haberler vardı.

sent via GSC

Genel olarak evet.

Ama bizimle oynadıkları şampiyonluk maçında ortada kaybolmuştu tamamen. Kaldıramıyor mu acep diye düşünmüştüm.

Ha bir de 30 yaşına gelmiş, artık gelmesini istemem.

sent via GSC

Bireysel yetenekleri çok üstün değil, o nedenle tek başına bir maçın seyrini değiştirebileceğini zannetmiyorum. Başakşehir takımının oyun sistemi Visca'ya çok uygun için bu sayede skora oldukça etki edebiliyor. Bizim takımda aynı etkiyi gösterebileceğini sanmıyorum.

Bireysel yetenekleri çok üstün değil, o nedenle tek başına bir maçın seyrini değiştirebileceğini zannetmiyorum. Başakşehir takımının oyun sistemi Visca'ya çok uygun için bu sayede skora oldukça etki edebiliyor. Bizim takımda aynı etkiyi gösterebileceğini sanmıyorum.
Aynen.

Biz de bu kadar efektif olamazdı diye düşünüyorum, IBB yi sevmiyoruz falan ama takım oyunu konusunda bizden iyilerdi geçen sene.

sent via GSC

İstikrarlı ve profesyonel bir topçu orası kesin.

Başakşehir'de çok belirgin ve artık oturmuş bir sistem var yıllardır. Kendisi de lig ortalamasının üzerinde bir bitiriciliğe ve zekaya sahip. O yüzden orada yıllardır iş yapıyor. Ama yukarıda arkadaşın dediği gibi, bireysel yetenekleri oldukça sınırlı ve büyük maçlarda genelde ortada yok. Defansif yönü iyi bir bekin varsa, bu adamı çok rahat kitlersin. Nagatomo bu adamı hayata küstürüyordu. 3 büyüklere gelse Tyler Boyd v2 gibi bir şey olur.

Yaşı da olmuş 30. İnşallah FB'ye gider dediğim topçulardan. Tıpkı İrfan Can Kahveci gibi.

Bu adamı Feghouli ile filan kıyaslamak gibi bir hata yapmayın. Fegh'in ölüsü bu heriften çok daha iyidir.

Üst Alt