Ediz Bahtiyaroğlu Vefat Etti - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ediz Bahtiyaroğlu Vefat Etti

Cevap: Ediz Bahtiyaroğlu Vefat Etti!

Allah Rahmet eylesin..

Necati Atesin , Edizin vefaat ettigi günün sabahinda 2 Numarayi giymesi ..Allah cok Büyük...Herkez haline sükretsin ,beterin daha beteride var..3 Günlük Dünyada Insanlarin Kalbini kirmaya gerek yok, dikkat edelim derim:sad007::sad007:

Ankaragücü'nden ayrılırken bize gelmesini istemiştim, çok izlemesem de garip bi şekilde severdim bu adamı. Toprağın bol olsun Edis Bahtijarević...

Ediz Bahtiyaroğlu Vefat Etti!

We have been informed of the sad news that Eskisehirspor player Ediz Bahtiyaroglu who was an unused substitute in both legs of the Europa league game against us in July died last night.

The Press spokesperson for Eskisehirspor, Erdal Sahbaz, said that Ediz Bahtiyaroglu may have died due to a heart attack but that it was not certain yet.

Our thoughts remain with the players family and all those involved at Eskisehirspor.

St. Johnstone Football Club

.

Ediz Müslüman değil mi ? bu kullandığın genelde gayrimüslimler için kullanılır..

Bu işin müslümanı gayrimüslimi mi var? Ölüm aynı ölüm, acı aynı acı bilmiyorum müslüman olup olmadığını da. Mekanı cennet olsun, toprağı bol olsun, Allah rahmet eylesin hepsi aynı.

sezon başı değil mi daha.sağlık kontrollerinde bişe cıkmamış mı ?

yoksa laf olsun diyemi sağlık kontrolleri yapılıyor

ne bicim ülke burası ya

allah rahmet eylesin. yakınlarına sabır versin.

sağlık kontrolleri formaliteden yapılıyor demekki. yazık.

Allah rahmet eylesin.Sabah babam uykudayken verdi acı haberi.Gözleri dolu dolu,kalk Ediz Bahtiyaroğlu kalp krizi geçirmiş dedi.4-5 yıl önce babamın çalıştığı taksi durağı ankaraspor futbolcularının kaldığı siteye çok yakındı.tanırdı ankarasporun bütün futbolcularını.titanın,wedersonun filan telefon numaraları bile vardı rehberinde.3 yıl kadar önce gene eski müşterilerinden De Nigrisin acı haberini ben babama iletmiştim.O zamanda gene çok üzülmüştü ama bu sefer ayrı bi sarsıldı.Her zaman değiştir şu spor kanallarını diye bağıran babam bugün bi an olsun ayırmadı gözlerini tvden.çok efendi çok saygılı biriymiş babamın dediğine göre.hasta anesini biçok kez beraber hastaneye götürmüş.Allah rahmet eylesin.Allah ailesine sabırlar versin.

Allah Rahmet eylesin Üzüldüm gercekten her ölüm erken ama böleleri daha cok koyuyor adama

Üst Alt