Ediz Bahtiyaroğlu Vefat Etti - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ediz Bahtiyaroğlu Vefat Etti

Cevap: Ediz Bahtiyaroğlu Vefat Etti!

sezon başı değil mi daha.sağlık kontrollerinde bişe cıkmamış mı ?

yoksa laf olsun diyemi sağlık kontrolleri yapılıyor

ne bicim ülke burası ya

Ntvspor 'a sabah saatlerinde sporcu doktoru birisi bağlandı, doğruyu söylemek gerekirse sezon başları sağlık kontrollerine bazı klüplerde yeteri kadar önem verilmiyor dedi...

Ntvspor 'a sabah saatlerinde sporcu doktoru birisi bağlandı, doğruyu söylemek gerekirse sezon başları sağlık kontrollerine bazı klüplerde yeteri kadar önem verilmiyor dedi...

İngiltere´de Muamba olayından sonra(Allah korudu) ciddi önlemler aldılar bu konu ile ilgili ve birkaç gün sonra Petrov´un kanser olduğu tespit edildi.İlla acı olaylar ya da korkular yaşamak gerekiyor sanki bunlara önem vermek için.

Allah rahmet eylesin bu arada.

İngiltere´de Muamba olayından sonra(Allah korudu) ciddi önlemler aldılar bu konu ile ilgili ve birkaç gün sonra Petrov´un kanser olduğu tespit edildi.İlla acı olaylar ya da korkular yaşamak gerekiyor sanki bunlara önem vermek için.

Allah rahmet eylesin bu arada.

Bende prof. basketbol oynamış biri olarak söyleyebilirim ki, ülkemizde sporcuların sağlık kontrolleri tek kelimeyle geçiştiriliyor...

Bende prof. basketbol oynamış biri olarak söyleyebilirim ki, ülkemizde sporcuların sağlık kontrolleri tek kelimeyle geçiştiriliyor...

Türk insanının genel karakteri.Bir konu ile ilgili acı tecrube yaşamadan o konunun önemini anlamaz.Biz darbe yemeden akıllanmıyoruz maalesef.

ALLAH rahmet eylesin...

Yakınlarına ve Sevenlerine Başsağlığı ve sabırlar diliyorum...

Eskişehirspor başta olmak üzere Tüm Türkiye Spor Camiasının başısağolsun...

Çok üzüldüm...:(

ALLAH rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.

Sabah haberlerinde gördüm, çok şaşırdım.Ölümün her türlüsü insana erken geliyor ama 20-30 yaş dönemindeki ölümler insanı daha da şaşırtıyor.Kim bilir yakınları ne halde.ALLAH sabırlık versin.

Allah rahmet eylesin.. Cok genctin be Ediz abi nerelere gittin ?? Transfer'in son gününde ES-ES'ten Cennet'e.. 2# Ediz..

Tam bilmiyorum fakat 17 yaşında ki bir kıza taciz ettiği haberleri dolaşıyor twitterda.

Ayrıca Es-Es tribününün arkasından söylediği beste ;

"Kendı kalene gol atsaydın, kademe hatası yapsaydın ama bizi öksüz bırakmasaydın"

376825_421527237895332_140989139_n.jpg

Üst Alt