# Efecan Karaca | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

707223.jpg

EFECAN KARACA

Orta Saha / Kanat

Doğum Tarihi:
16 Kasım 1989
Doğum Yeri:
İstanbul
Boyu:
1.66 m
Oynadığı Takımlar:

2005-2009 Galatasaray
2009-2010 Kartalspor
2010-2011 Adana Demirspor
2011-2012 Sarıyer
2012-2013 Kartalspor
2013-Alanyaspor​

İsimlerden ziyade sistemlere önem vermeliyiz. Bu yaz efecan seneye oğulcan sonraki sene ali yabvuz diye çocuk varmış ligin içinden geçiyormuş AA bizim altyapimizdanmis nasıl goremedik islerini bırakıp gerçek dünyaya dönmemiz gerekir.
Kimi kiraya verdiysek ligi bitti u21 zaten yok bu çocuklar ne yapıyorlar.
Ali yavuz nerede ne yapıyor, diagne nerede, florya çiftlik olmuş hoca durduk yere oyunculara trip yapar olmuş sorunumuz her sene temmuz-ocak ile çözülmez elindekinin birazda değerini bilmek lazim.
Pandemik sonrası 10 tane as oyuncusu sakatlanan tek takim biziz bunda bir saçmalık yok mu?
3 senede bir yunusu, bir atalayı hazrlayamayan teknik ekipte büyük sorun vardır.

Biz takim genclessin diyoruz siz daha da yaslandiralim diyorsunuz.

Hadi kontrati bitse belki anlam veririm ama adamin 2022'ye kadar kontrati var.

Biz takim genclessin diyoruz siz daha da yaslandiralim diyorsunuz.

Hadi kontrati bitse belki anlam veririm ama adamin 2022'ye kadar kontrati var.

Reis, yabancı sınırı 14 iken beleş yerli dışında herhangi bir yerliyi illaki alalım demedim hiç bir zaman. Zırnık koklatmayalım kulüplerine ve oyunculara. Özellikle de belli bir yaş üst topçulara. O yüzen Mert Hakan’ın fenere imza atması falan umrumda olmadı çünkü o zaman hala 14tü sınır.

Sahaya 3 tane sürmek zorundayız. Veya kulübede olup, oyuna girip oyuna bir şekilde katkı yapacak oyunculara ihtiyaç doğdu mecburen. Efecan çok boş bir adam değil. Seri, çalım atabilen, şut çekebilen bir herif, en önemlisi de son pasları falan çok iyi. Nerede şut atıp, nerede pas vermesi gerektğini biliyor. Über yetenekli bir adam değil tabiki ama 1 milyona falan alınacaksa gelsin derim. Katkı olarak Adem Büyük katkısından bir tık fazlasını alabiliriz.

Daha genç topçular alalım alabiliyorsak ama İrfan Can’ın fiyatı 2 gün önce 8-9du. Dünkü kararla 15 milyon olmuştur. Gençlerbirliği’nden Berat’ı falan istesek en az 5 çekerler. Altınordu bile 3-4 ister artık en az. Yurt dışındakileri zaten alamayız. En fazla Mert Çetin’i kiralarız belki Roma’dan.

Mecburuz böyle transferlere bence. Altyapıdan da her an Ozan, Arda çıkmıyorki maalesef.

Reis, yabancı sınırı 14 iken beleş yerli dışında herhangi bir yerliyi illaki alalım demedim hiç bir zaman. Zırnık koklatmayalım kulüplerine ve oyunculara. Özellikle de belli bir yaş üst topçulara. O yüzen Mert Hakan’ın fenere imza atması falan umrumda olmadı çünkü o zaman hala 14tü sınır.

Sahaya 3 tane sürmek zorundayız. Veya kulübede olup, oyuna girip oyuna bir şekilde katkı yapacak oyunculara ihtiyaç doğdu mecburen. Efecan çok boş bir adam değil. Seri, çalım atabilen, şut çekebilen bir herif, en önemlisi de son pasları falan çok iyi. Nerede şut atıp, nerede pas vermesi gerektğini biliyor. Über yetenekli bir adam değil tabiki ama 1 milyona falan alınacaksa gelsin derim. Katkı olarak Adem Büyük katkısından bir tık fazlasını alabiliriz.

Daha genç topçular alalım alabiliyorsak ama İrfan Can’ın fiyatı 2 gün önce 8-9du. Dünkü kararla 15 milyon olmuştur. Gençlerbirliği’nden Berat’ı falan istesek en az 5 çekerler. Altınordu bile 3-4 ister artık en az. Yurt dışındakileri zaten alamayız. En fazla Mert Çetin’i kiralarız belki Roma’dan.

Mecburuz böyle transferlere bence. Altyapıdan da her an Ozan, Arda çıkmıyorki maalesef.

Ben israf olarak görüyorum böyle seyleri. Bedava olsa gelebilir derdim, ama Alanyaspor en az 2-3 ister diye düsünüyorum.

Üst Alt