# Efecan Karaca - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ilker cihan pasla cikti,top irfanda,irfan başaran pasini efecana atti.efecan erhan senturkle paslasti.efecan aydin karabulutu gecti falan filan 89 jenarsyonu da iyiydi

Benim gözümden muhakkak kaçmıştır da, bu adam yıllardır özellikle büyük takımlara karşı çok etkili oynuyor, bunun yarısını oynayanlar hep transfer oldu.

Bu adam neden halen Alanyaspor'un bir üstüne çıkamadı?

Gayet iyi oyuncu, stilini beğeniyorum. Lig için hızlı, skorer, pas tercihleri iyi, tehdit her zaman.

Enteresan.

Yerli visca,bugün pek beğenmedim ama iyi oyuncu,bizim altyapıdan çıkmış

tsye salacaklardı bakasetas gibi son anda olmadı transferi beleş meleşse gelebilir bize yaşı olmasına rağmen

Benim gözümden muhakkak kaçmıştır da, bu adam yıllardır özellikle büyük takımlara karşı çok etkili oynuyor, bunun yarısını oynayanlar hep transfer oldu.

Bu adam neden halen Alanyaspor'un bir üstüne çıkamadı?

Gayet iyi oyuncu, stilini beğeniyorum. Lig için hızlı, skorer, pas tercihleri iyi, tehdit her zaman.

Enteresan.
Düş ulan yakamızdan.

2 sene önce beleşti istemiştim. Galatasaray altyapısından çıktığı duruşundan ve karakterinden bile belli zaten.
Senelerdir bende alınsın diyordum yedek için hala da alınsın diyorum. Malesef koca Galatasarayda Efecan kadar istikrarlı bir oyun ortaya koyabilen Taylan , Muslera, Marcao, Muhammed dışında 5. bir adam yok. Salih, Efecan, Davidson, Tayfur bizim takımda direk oynarlar. Malesef kalitemiz bu düzeyde, gerçekler bunlar.

Üst Alt