Efsane Başkan Ünal Aysal, Yöneticilerle Bir Araya Geldi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Efsane Başkan Ünal Aysal, Yöneticilerle Bir Araya Geldi!

Aysal zeki adam diye düşünüyordum. Bu ekip ile 1 seneyi zar zor tamamlayıp kaçarcasına görevi bırakmak zorunda kaldığını, Yaklaşık 50 milyonluk transferlerin hemen hemen hiç birinden verim alamadığını unutmamalı.

Aralarında iş yapacak tek adam da kimsenin beğenmediği Tulun.

Zeki adam işte sıçtı sıvadı sonunda tüyü dikti tutmayınca da iş başıma kalmasın diye kaçtı, Avrupa'dan cezasıyı sayesinde yedik ama Aysal ceza aldırdı olarak görülmedi hiçbir zaman

Son düzenleme:
Bu Ünal Aysal'ı nedense bir türlü sevemedim. Dönüşü iyi mi olacak kötü mü olacak kestiremiyorum.

İki muhteşem sene yaşattı bize. Sonra Fenerbahçe'ye tarihinin en erken şampiyonluğunu hediye etti adeta. Mancini ve Prandelli döneminde vasatı aşamadık. Avrupa'dan men edilmemizin temellerini attı. Sadece Tarık Çamdal'a 15 milyon TL bonservis bedeli ödendi yanlış hatırlamıyorsam. Dün Eskişehir maçında izledim TRT'de, 1. lig takımında bile sırıtıyordu bu Tarık.

Bilmiyorum. Dursun'un yerine ben bile gelsem daha iyi olur elbet ama, bakalım.

They're Back!

the-expendables-2.jpg

Galatasaray hainleri toplanmış demek ki. Candan Erçetin hanımefendinin olmaması büyük hayal kırıklığı oldu camiamız için.

Üst Alt