Efsane Başkan Ünal Aysal, Yöneticilerle Bir Araya Geldi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Efsane Başkan Ünal Aysal, Yöneticilerle Bir Araya Geldi!

Ünal Aysal çok zeki biri,2. yönetim kurulunu yaparken hata yaptığını ifade eden sözleri vardı ki zaten mete ikiz,ebru köksal bülent tulun gibi isimler ilk yönetimde de vardı Drogba ve Sneijder'i getiren Ceylan Çalışkan Bülent Tulun'un kankası Bülent Tulun'u sırf Fatih Terim ile sorunu var diye sevmiyoruz...Ünal Aysal'dan beklediğim hamle şuan Dursun'un yönetiminde olan yine kendi eski yönetim kurulunda olan voleyboldan sorumlu Ali Yüce'yi almalı bunların dışında en önemlisi Haldun Üstünel'i alıp futbol şubeye koymalı.Kendisine her zaman güvenim tam Dursun'un getirdiği bu vasat durumdan sıyrılmalıyız yoksa ileride fbye Ali Koç geldiğinde çok geriye düşeriz Allahtan aziz var

Adnan Öztürk , Ali Dürüst , Abdürrahim Albayrak ve Ünal Aysal yeniden taşın altına elini koymalı , başka bir çıkar yol göremiyorum maalesef.

Bu Haldun Üstünel sevdasini de anlamiyorum. Yaklasik 4 Milyon euro net yillik ödeyince bir futbolcuya sihirbaz oluyorsun. Iyiki Khaldoon ile yakin iliskisi vardi, yoksa kimbilir nasil öpeceklerdi. Stoch transferi de bize son kazigi olacakti.

Üst Alt