Egemen Korkmaz Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Egemen Korkmaz Resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Egemen Korkmaz Resmen Fenerbahçe'de

fenerin geri dörtlüsünde bol yabancı kullandığı dönemlerdir en başarılı oldukları .

fena devrik cümle.

yobo > egemen

ziegler > hasan ali

emre > topal

any question?

Ben zaten Egemen transferi, Hasan Ali transferi, Topal transferi neden bu kadar büyütüldü hiç anlamıyorum. Bizim işimize yaramayacak oyuncular Hasan Ali dışında, ki o da yedek olabilir şu an takımımızda. Kilit transfer kesinlikle Hamit Altıntop şu an. Fenerbahçe Hamit'i alırsa hem kadro olarak, hem de psikolojik açıdan çok çok üstümüzde olacak gelecek sezon için.

Kıskanmayalım beyler yerli jenerasyonda bizim üstümüze çıktılar her türlü..

nerde çıktılar?hangi yerliye oha lan diyebilirsin fenerbahçenin kadrosunda.

şuan yerli olarak farklılık gösterecek oyuncular belli emre,arda,hamit,burak,selçuk inan,nuri şahin

bunların dışındakilerin kimisi yine iyi oyuncular ama yukardakiler farklı.elinde çok milli oyuncu olması yerlilerinin iyi olduğu anlamına gelmiyor

bkz:türkiyenin defans hattı galatasaray'da !!

eğer yobo ve ziegleri alırlarsa bu transferler her türlü güç katar onlara. defansta bizden daha iyi olurlar. yobo-egemen çok iyi bir ikili olur. yobonun yanında geçen sene bekir bile yıldız olduysa egemeni düşünün artık. zieglerin yedeği hasan ali olacak. bizde hakanın yedeği çağlar! AMA, eğer bu transferleri ilk 11 için yaptılarsa(yobo-ziegler alınmazsa) o zaman gelecek sene çok zevkli olur:D

Türk oyuncu kalitesini arttırmak için bizim Hamit;Sercan Saraer;Gökhan Töre;Ömer Toprak bu dörtlüyü kesinlikle almamız gerekiyor.

geri dörtlü hep türk ileriyede 3-5 şovmen alırlarsa beşiktaşdan beter olurlar :D

Bunlara Barcelona'nın kadrosunu versen Aykut yine saçma sapan şeyler yapar,yine geçemezler bizi.

fener bu dakikadan sonra stopere takviye yapmaz,dolayısıyla ömer toprak bize kaldı,umarım alınır..kaliteli bir yerli stoper şart,çünkü semih süratli oyuncular karsısında tutunamıyor,en azından biraz daha pişmesi lazım..

Bunlara Barcelona'nın kadrosunu versen Aykut yine saçma sapan şeyler yapar,yine geçemezler bizi.

Evet tabi gecemezler. Mumkun değil. Yahu gecen sezon son macta semihin vurduğu kafa girseydi bu şikeciler şampiyondu. Bizde burda cok farklı seyler konuşuyo olacaktık. Ki gecen sezona gore gucleniyolar. Evet imkanı yok gecemezler bizi..

forum kuş kaynıyo bilginiz olsun...hem de 300-500 mesajlı kuşlar...çok farkediliyolar. 'adamlara helal olsun kardeşşşş adamlar transfer yapıyo bak bizimkilere yönetim istifaaaaaa! '' .... komik misiniz lan? egemen iyidir kötüdür de egemen gibi bjk nin bile para vermeye gerek duymadığı adam için yönetime sallamayın lan.iğrendim bizim taraftardan

Evet tabi gecemezler. Mumkun değil. Yahu gecen sezon son macta semihin vurduğu kafa girseydi bu şikeciler şampiyondu. Bizde burda cok farklı seyler konuşuyo olacaktık. Ki gecen sezona gore gucleniyolar. Evet imkanı yok gecemezler bizi..

yobo-egemen,ziegler-hasan ali,emre-m.topal,kuyt-alex(büyük ihtimal ile alex kesilecek)...Bence gidenler,gelenlerden daha kaliteliydi..

Aynen öyle. Sonuçta yerli oyuncular arasında en iyileri diyebileceğimiz oyuncuları aldılar. Yabancı nereye kadar.

Abartmasak

Muhtemel ilk 11 deki yerliler

Fb...........>Volkan,Gökhan Gönül,Egemen,Mehmet Topal,Hasan Ali

Galatasaray......>Semih,Hakan,Selçuk,Engin,Umut Bulut

Mevcut kadrolar üzerinden yazıyorum

Türk olarak ele alıyorum ,5 üzerinden

Volkan 5

Gökhan Gönül 5(her sene formu düşüyor,bence 5 değil ama senden taraf olmaya çalışıyorum,bide yerli olarak 5 üzerinden torpili var)

Egemen 4

Hasan Ali 4(burdada senden tarafa olmaya çalıştım)

Topal 4

-------------------

Selçuk 5

Semih 4

Hakan 4

Umut 4

Engin 4

----------------------

İnan bütün puanlamada senden taraf olmaya çalıştım ,arada bi fark göremiyorum

Abartmasak

Muhtemel ilk 11 deki yerliler

Fb...........>Volkan,Gökhan Gönül,Egemen,Mehmet Topal,Hasan Ali

Galatasaray......>Semih,Hakan,Selçuk,Engin,Umut Bulut

Mevcut kadrolar üzerinden yazıyorum

Türk olarak ele alıyorum ,5 üzerinden

Volkan 5

Gökhan Gönül 5(her sene formu düşüyor,bence 5 değil ama senden taraf olmaya çalışıyorum,bide yerli olarak 5 üzerinden torpili var)

Egemen 4

Hasan Ali 4(burdada senden tarafa olmaya çalıştım)

Topal 4

-------------------

Selçuk 5

Semih 4

Hakan 4

Umut 4

Engin 4

----------------------

İnan bütün puanlamada senden taraf olmaya çalıştım ,arada bi fark göremiyorum

Umut Hakan Engin 3 alir..

Hasan ali 3 G77 = 4

Umut Hakan Engin 3 alir..

Hasan ali 3 G77 = 4

Yerli havuzundan değerlendirdim

Yoksa türkiyeye gelebilcek kalitede yabancılar bazında Arda,Selçuk,Volkan,Hamit,Nuri dışında 5 üzerinden 4 veya 5 alıcak oyuncu yok bence,Semih belki ileride

Burak 5 üzerinden 5 ise Umut en kötü 4 dür gibi

Üst Alt