Egemen Korkmaz'ın Sözleşmesi Karşılıklı Olarak Feshedildi


Cevap: Egemen Korkmaz'ın Sözleşmesi Karşılıklı Olarak Feshedildiegemen bonservisi elinde ama bu kazma cok para ister. abartmşlar buna verilen parayı
 
Cevap: Egemen Korkmaz'ın Sözleşmesi Karşılıklı Olarak Feshedildiartık sıradan bir anadolu takımı bejeke
 
Cevap: Egemen Korkmaz'ın Sözleşmesi Karşılıklı Olarak FeshedildiYakında tüm takımı, çalışanları, personeli alacaklarına karşı olarak serbest bırakacaklar. :)
 
Cevap: Egemen Korkmaz'ın Sözleşmesi Karşılıklı Olarak Feshedildialalim lütfen, yedek olarak iyi olur
 
Cevap: Egemen Korkmaz'ın Sözleşmesi Karşılıklı Olarak FeshedildiBol alternatifli kadro iyidir bu yüzden Egemen'ide almak lazım , şu şikecilere bir transfer çalımı yapalım fazla para verip.
 
Cevap: Egemen Korkmaz'ın Sözleşmesi Karşılıklı Olarak FeshedildiPaf takımdan A takıma yükselmiş fenerbahcenize hayırlı ugurlu olsun
 
Cevap: Egemen Korkmaz'ın Sözleşmesi Karşılıklı Olarak Feshedildi20 stoper ile oynayacak halimiz yok.

Ujfa-Semih-Dany-Gökhan yeter.Dany'i almasaydık alternatif olurdu.
 
Cevap: Egemen Korkmaz'ın Sözleşmesi Karşılıklı Olarak Feshedildibjk resmen batağa doğru gidiyor sen olcay gibi adama yıllık 1 milyon euro veriyorsun egemen gibi adamı kaçırıyorsun fikret orman çok amatör
 
Cevap: Egemen Korkmaz'ın Sözleşmesi Karşılıklı Olarak FeshedildiAvrupa'ya gitmeyeceğine göre fenere hayırlı olsun diyebiliriz.
 
Cevap: Egemen Korkmaz'ın Sözleşmesi Karşılıklı Olarak FeshedildiBeşiktaş, şu yerli piyasasında sözleşmeli oyuncusu Egemen'i bedavaya rakibine kaptırarak gene tarih yazdı. Adamlar ekol.
 
Cevap: Egemen Korkmaz'ın Sözleşmesi Karşılıklı Olarak FeshedildiAlacağı 2 milyon tl'den vazgeçerek karşılıklı olarak fesh etmişler.

Bu mudur yani. Yazık.Fener, Egemen'ide alarak ilk 11'inde 6 savunma oyuncusu Türk oldu.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt