Egemen Korkmaz'ın Sözleşmesi Karşılıklı Olarak Feshedildi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Egemen Korkmaz'ın Sözleşmesi Karşılıklı Olarak Feshedildi

Cevap: Egemen Korkmaz'ın Sözleşmesi Karşılıklı Olarak Feshedildi

Sivok-Ersan ikilisi üzerinde durulursa kayıp olmaz.Egemen karakterini göstermiş oldu açıkcası beklemezdim.

Pektemek'e gelmeyecek. :ka21:

Takimda kalacak. Avrupa'dan izleyen bir cok takim var. Bu sene kalip, gidecek Avrupaya buyuk ihtimal.

Quaresma'nin gidecegi belliydi zaten. 1 sene kaldi sozlesmesinde.

Egemen de kalıyordu bir operasyon yapmak lazım Pektemek'e #dahayenibasliyor :asd:

almeidayla yola devam etmek istiyoruz diyordu bir bjtas yetkilisi #yasabir #jesuschrist

Vay bee geçen sene Ersan'ın gelmesi için türlü totemler yapıyorduk nereden nereye... Ersan'ı al'a'madık Semih çıktı aslan gibi.

Korkmazlar bizim defansa iyi geliyor.

BJK bir bir dağılıyor. Bu yıl performansları nasıl olacak çok merak ediyorum.

BJK bir bir dağılıyor. Bu yıl performansları nasıl olacak çok merak ediyorum.

Sivok kalabilirmis, sivokun ayrilmasi cok önemli. SIvok ayrilirsa defansta cok sorun yasarlar ama sivok kalirsa, toroman, ersan, sivok pek sorun yasamazlar.

Quaresma, Almedyak ve Fernandes kesin gitti gözüyle bakiyorum.

Simao da sayilir.

Egemeni almamızı isterim. Zan yerine egemen olsa fena mı olur. Ayrıca sol bekte de oynuyor. Valla iyi transfer olurdu.

Uzak dursun, beğenenlere bişey demem de..

Allah aşkına uzak dursun..Fenere gitsin fenere..O iyi..

maç başına 25 bin gibi yabancı oyuncular için bile çok sayılabilicek bi miktarı anca fener verir bu kazmaya tabi bjkden sonra

Zan egemene göre cok daha ucuz sayilir. Yedek oturmayi da cok sever .

Egemen yillik 2 milyon gibi para istiyor.

4. stoper icin cok :)

Evet tabi oda zanın avantajı . Ama ujfa veya semihe veya baltaya bişey olduğunda ceza sakatlık ki bunlar 3 kulvarda oynayacağımız göz önüne alınırsa mutlaka olacaktır. Egemen i korkmadan oynatırım hepsinin yerine bence iyi bi oyuncu egemen. Zanı oynatırken düşünürüm ve güven vermez.

Fener yine yerlileri topluyor. bizim transfer özürlü yönetim Danye neden okadar para verdi acaba. Sivok ile Egemen bedava dururken gidip para verip kalburüstü bir Stoper aldılar.

Volkan

Gökhan

Egemen

Topal

hep üst düzey yerliler. Milli takımın kadrosu. bır yerlı daha bulsalar tamamdır.. bizimkiler uyusun.

Fener yine yerlileri topluyor. bizim transfer özürlü yönetim Danye neden okadar para verdi acaba. Sivok ile Egemen bedava dururken gidip para verip kalburüstü bir Stoper aldılar.

Volkan

Gökhan

Egemen

Topal

hep üst düzey yerliler. Milli takımın kadrosu. bır yerlı daha bulsalar tamamdır.. bizimkiler uyusun.

hasan ali ve ozgur cek de var

Üst Alt