Eğer Terim Gelirse Kendimi Yakarım! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eğer Terim Gelirse Kendimi Yakarım!

hocanın gelmesi için hatim indirenlerden biri değildim ilk geldiğinde bile bakıp görelim kafasındaydım daha geçen sezonki beşiktaş maçında bu adamın kötü bi t.direktör olduğu kanaatine vardım 8 de 7 yaparken de büyük maçlarda görmek lazım dedim. taraftarın tudoru istemesine gelince bunda anormal bi durum yok o şartlarda alternatif yoktu ve bi şekilde geldi takımın başına, anormal olan aylar sonra kötü bi t.direktör olduğu ortaya çıktıktan sonra senin gibilerin adamın galatasaraya zarar verdiğini görmesine rağmen tudorcu olmaya devam etmesi. ayrıca sendeki bu kan davası psikolojisine de hayran kaldım. şubatta adamı istediler diye bir çmür boyu adamı çekmeye devam mı etsinler yani, terim zamanında bi hata yapıp ayrıldı diye adamı tarihimizden silip yok mu sayalım yani.

kan davasi degil de , insanlarin kendi dogru bildikleri dogru cikmayinca kendilerine pay cikarmayip surekli baskalarinda sucu aramasina tepkim oluyor

seyirci tudor u getirin diye yuksek yuzdeyle istek belirtince ve tudor kotu cikinca seyircide suc yok , suclu yonetim

zamaninda dursun ozbek ile ilgili ankette yuksek yuzde ile dursun istenenince forum suclu degil , suclu kongre

fegouli veya x bir oyuncu gelecekken hava alaninda karsilayan ,burada nobette bekleyenler suclu degil , bu takimi o kurdu denenler suclu

yani seyirci hic bir zaman suclu degil , biz forumcular degiliz, hep hakliyiz .. buna inanmiyorum belki de fark budur

tudor u forumun 90% i istedi , hatta etik metik bakmayin , bu beden egitimi hocasini hemen kovun deniyordu , cok degil 8-9 ay evvel .. simdi sanki tudor benim adamim mi oldu sadece ?

8 de 7 yaparken yoktu boyle basliklar ? simdi benim adamim mi oldu

tonla yerli gonderildiginde , oyuncuya dayali sisteme elveda dedigi savunuluyordu , simdi mi benim adamim oldu ?

bastan beri karsi olanlara zerre lafim yok , ornek mi , can buyuk denen forumda en cok benle ugrasan adam

ama subat 2017 de tudorcu olanlarin ,gelsin diye hatim indirenlerin bugun kovun diyenlerin bayraktarligini yapmasi da komedi ..

Tudor’un gelişi etik değil dediğimde avatarım bana cevap olarak verildi. O zaman bunun ne anlama geldiğini anlamamıştım.

O şartlarda en umut vaat eden isimdi. Ama etik değildi. Bunu ısrarla söyledim. Şimdi ise acilen bu sene mutlaka şampiyon olmamız gerekiyorsa, risk istemiyorsanız Terim gelmeli. Tabi ki garantisi yok ama kısa vadede Terim’den başkası çare olmaz. Uzun vadede iyi bir teknik direktör için çok şeyin değişmesi lazım. Bugünkü ortamda Zidane gelse adam iş yapamaz.

Aziz yıldırım demiştir diye konuya girdim ama bizim yönetici yapmış bu açıklamayı. İkiside Galatasaray düşmanı ne de olsa.

boyle saldiri uslubu ile hic bir sey elde edemezsin . gereksiz bir huy bu , usuluyle konusuyoruz guzel guzel

tudor u taraftar getirdi demedim , taraftarin hemen hepsi tudor u istedi dedim ... eger sen tudor u taraftar getirdi diyorsan , daha guzel , o zaman bu yanlis karari yonetim degil taraftar vermis oluyor

Üslubumda herhangi bir saldırganlık yok

Yalnızca gerçekleri NET bir şekilde söylüyorum

Taraftar olmazsa 5 bin kişiyle toplanıp pilav yeyip dağılırsınız

Bunda alınacak bir durum yok aynen durum bu

Tudor konusuna gelirsek taraftar getirdi evet bu bir gerçek

O zaman da söylemiştim şimdi maalesef haklılığımız ortaya çıkıyor

Çünkü o dönem iyice köşeye sıkışan bu işbilmez avanaklar topluluğu

Kendini kurtarmak adına

bizim yabancı aşığı romantik taraftarın fırlattığı can simidini iyi kullanarak ömürlerini uzattılar

Ama mevzumuz Tudor değil

Konumuz kendini Galatasaray'ın sahibi zanneden genel kuruldur

Kısaca hiçbir zaman GALATASARAY'IN sahibi OLAMADINIZ, OLAMAYACAKSINIZ DA

GALATASARAY ONU MENFAATSİZ SEVEN TARAFTARIN KULÜBÜ OLACAKTIR

kan davasi degil de , insanlarin kendi dogru bildikleri dogru cikmayinca kendilerine pay cikarmayip surekli baskalarinda sucu aramasina tepkim oluyor

seyirci tudor u getirin diye yuksek yuzdeyle istek belirtince ve tudor kotu cikinca seyircide suc yok , suclu yonetim

zamaninda dursun ozbek ile ilgili ankette yuksek yuzde ile dursun istenenince forum suclu degil , suclu kongre

fegouli veya x bir oyuncu gelecekken hava alaninda karsilayan ,burada nobette bekleyenler suclu degil , bu takimi o kurdu denenler suclu

yani seyirci hic bir zaman suclu degil , biz forumcular degiliz, hep hakliyiz .. buna inanmiyorum belki de fark budur
sinan cidden yazdığın cümlelerin bi mantığını tart.bu insanlar taraftar her gelen yeni adama umut beslemeleri normal ilk geldiklerinde destek çıkmaları normaldir. bu insanlar kahin değil tudorun,dursunun takımı böyle yöneteceğini nasıl bilsinler. kendine pay çıkarma meselesine gelirsek bu forumda pay çıkarması gerekenlerin başında gelen kişi sensin tudoru geldiğinde değil devam eden süreçte başarısız işlere imza atarken desteklemeye devam eden sensin başta destekleyenlere ben zerre pay çıkarmam kendi adıma bu insanlar kahin değil geleceği görme yetileri yok normal taraftar refleksiyle yeni gelen adamı ilk zamanlarında destekliyorlar. ek olarakl dursunun başkan seçildiği gün attığım mesajda muhtemelen tarihimizin en kötü dönemlerinden biri olacak dediğimi hala dün gibi hatırlıyorum ben dursunu tanımadan sadece ilk izlenim ve sezgilerle bu kanaate vardım.

Son düzenleme:
yabanci asigi romantik taraftarin firlattigi can simidi lafini sevdim , benzer sekilde 3-4 sene onceki terime ettigi laflari unutan forum ahalisi benzetmesini yapabilirim

bak bu dediklerine katiliyorum ,geri kalan genel kurul elestirisi simdinin acil konusu degil , ona sonra bakariz

bir secim yapilacaksa herkes tasin altina elini koyacak , basarisizlikta da herkes paylasmayi bilecek o sorumlulugu

sinan cidden yazdığın cümlelerin bi mantığını tart.bu insanlar taraftar her gelen yeni adama umut beslemeleri normal ilk geldiklerinde destek çıkmaları normaldir. bu insanlar kahin değil tudorun,dursunun takımın böyle yöneteceğini nerden bilsinler. kendine pay çıkarma meselesine gelirsek bu forumda pay çıkarması gerekenlerin başında gelen kişi sensin tudoru geldiğinde değil devam eden süreçte başarısız ilere imza atan sensin başta destekleyenlere ben zerre pay çıkarmam kendi adıma bu insanlar kahin değil geleceği görme yetileri yok normal taraftar refleksiyle yeni gelen adamı ilk zamanlarında destekliyorlar. ek olarakl dursunun başkan seçildiği gün attığım mesajda muhtemelen tarihimizin en kötü dönemlerinden biri olacak dediğimi hala dün gibi hatırlıyorum ben dursunu tanımadan sadece ilk izlenim ve sezgilerle bu kanaate vardım.

sen bu kanaate vardi isen ve fikrini belirtti isen , dursun un destekcisi olan (o donemde) kisilerden bir farkin olmasini haketmiyor musun ?

degindigim nokta bu , tudor ile ilgili can buyuk hatirladigim kadariyla ilk gunden beri tepkili ve isteksiz , simdi o adamin hakliligi ile burada 8 de 7 yaparken tudorculuk yapan bizlerin ayni haklilikta olmasi hakkaniyet mi ?

sen bu kanaate vardi isen ve fikrini belirtti isen , dursun un destekcisi olan (o donemde) kisilerden bir farkin olmasini haketmiyor musun ?

degindigim nokta bu , tudor ile ilgili can buyuk hatirladigim kadariyla ilk gunden beri tepkili ve isteksiz , simdi o adamin hakliligi ile burada 8 de 7 yaparken tudorculuk yapan bizlerin ayni haklilikta olmasi hakkaniyet mi ?
başarılı iken tudorculuk yapanları ki ben ozaman bile tudorculuk yapmadım, o insanları anlıyorum çünkü onlar galatasarayın başarısıyla sevinip geleceğe umutla bakmayı istediği için yapıyordur bunu. mesele tudoru,dursunu başarısızken destekleyen,sırf tükürdüğümü yalamayacam diye inat edenlerde

İMPARATOOOOR
İMPARATOOOOR
İMPARATOOR FAAATİH TEEERİİİİlMMM
İMPARATOOOR
İM-PA-RA-TOOR
İMPARATOOR FAAATİH TEEERİİİİİMMM

Sırf bu yüzden bile gelebilir.

başarılı iken tudorculuk yapanları ki ben ozaman bile tudorculuk yapmadım, o insanları anlıyorum çünkü onlar galatasarayın başarısıyla sevinip geleceğe umutla bakmayı istediği için yapıyordur bunu. mesele tudoru,dursunu başarısızken destekleyen,sırf tükürdüğümü yalamayacam diye inat edenlerde

dogrular desteklenmeli , sonuclar degil , tudor dedigin gibi ilk gun kotuyse bugun de kotudur , iyiyse de yarin iyi olacaktir , 8 de 7 iken tudor gitsin diyene saygi duyarim ama bu yazdigim mantiktakine duymam

aziz den nefret ediyordu fb seyircisi , simdi sustular ,fb ust uste 4 sene sampiyon olsun , aziz kral olur yine ... mantigimiz bu kadar fakir bizim

dogrular desteklenmeli , sonuclar degil , tudor dedigin gibi ilk gun kotuyse bugun de kotudur , iyiyse de yarin iyi olacaktir , 8 de 7 iken tudor gitsin diyene saygi duyarim ama bu yazdigim mantiktakine duymam

aziz den nefret ediyordu fb seyircisi , simdi sustular ,fb ust uste 4 sene sampiyon olsun , aziz kral olur yine ... mantigimiz bu kadar fakir bizim
Sen mantik ariyorsun, bulamazsin Sinan, Taraftarlik bu, mantik ile yüzde yüz bagdasmaz.

tamam da sinan ozaman sen ne diye dursunu tudoru savundun burda aylarca :D

Sen mantik ariyorsun, bulamazsin Sinan, Taraftarlik bu, mantik ile yüzde yüz bagdasmaz.

dostum o yuzden de kongresinde , avam veya lordlar kamarasinda bir kez dahi sesini yukselten yonetici goremedigin ingilizler dunyayi yonetirken , dogu ve guney ulkeleri mangalda kul birakmazken piyon olurlar ancak

mantikli , sakin , uzun vadeli ve akilla bagdasir hareket edersen kazanan olursun , oteki turlu debelenip durursun

dostum o yuzden de kongresinde , avam veya lordlar kamarasinda bir kez dahi sesini yukselten yonetici goremedigin ingilizler dunyayi yonetirken , dogu ve guney ulkeleri mangalda kul birakmazken piyon olurlar ancak

mantikli , sakin , uzun vadeli ve akilla bagdasir hareket edersen kazanan olursun , oteki turlu debelenip durursun
Farkli bir konu, cok baska etkenleri olan bir konu ama dogru.

Vallah aylar önce birisi demişti ülke de ne kadar varsa Galatasaraylı olmuş diye.

O sözü doğrular nitelikte muazzam bir örnek bu şahıs. Yakarsan yak lan kim tutuyor seni

sent via GSC

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt