Ek Klasörler Yayınlandı | 70 Klasörün Hepsi Portal'a Eklenmiştir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ek Klasörler Yayınlandı | 70 Klasörün Hepsi Portal'a Eklenmiştir

Cevap: Ek Klasörler Yayınlandı

Bu Çelikay denen adamın resmini o maçtan sonra sızdırmışlardı içerden zarf atmak diyin uyarmak diyin ama buna rağmen adamlar korkmadı uslanmadı sonraki maçlar için yine yaptılar yapacaklarını.

Ek delil Klasör sayfa 273;

A.Y Devamlı o ........ çocuğunu (fırat aydınus)göndermeyin Trabzon'a şanslı peliyor .....

puahahhaha :

ARtık hakemleri bağlamışlar ona rağmen kazanıyor TS artık totem yapmaya başlamış hırsız :)

Bune arkadas okuyamıyorum ben bilgisayarda uzun yazı.. :) Biri özet geçebilirmi..? Rica etsek.. :)

Ek delil Klasör sayfa 273;

A.Y Devamlı o ........ çocuğunu (fırat aydınus)göndermeyin Trabzon'a şanslı peliyor .....

puahahhaha :

ARtık hakemleri bağlamışlar ona rağmen kazanıyor TS artık totem yapmaya başlamış hırsız :)

Adama bak ya bukadar kolaymış işte adam için herşey.Lanet olsun be onca yıl avanak gibi başarısız olan tüm kulüpler boşa üzülmüş

Kaç gigabayt beyler bu azizin videoları?

Ya da 720 p felan olanları var mı?

Ben 1080 p yi bekleyecem

Hiçbir yerde haber olmadı nedense... Habertürk ve Sabah dışında bir yerde görmedim henüz.

Cevap: Ek Klasörler Yayınlandı | Klasörler Portal'a Eklenmiştir

ALİ KIRATLI VE YUSUF TURANLI'NIN KONUŞMA KAYDI

06.03.2011 günü oynanan Bursaspor- Büyükşehir Belediye Spor maçı öncesi konuşma:

Yusuf Turanlı: Rahat izle maçı

18:04

Y.T: adamım İskender'i gördün mü girdi hemen golünü attırdı

Ali Kıratlı: İskender değil İbo iyi topçu BİRDE SAAT SÖZ VERDİK S... S...(sinkaflı) ALICAZ

Y.T: başka yolu yok bilmem artık

A.K: alıcaz canım söz

Y.T: öbürü bir tepsi baklava ile bitiyor

A.K: O ÇOCUĞU Bİ SAAT ALALIM İÇİMDEN GELDİ

18:49

Y.T: ibo (ibrahim AKIN) beni aradı benim iş ne oldu dedi bende tamam aldıracağım dedim

A.K: çarşamba hallederiz önemli olan bur da öküzü büyüğü ahırda unutmayalım

19:43

Y.T: benim adam nasıl oynuyor ama maçın yıldızı o

A.K: kırmızı kart gördü şimdi

Y.T: onu diyorum işte

Üst Alt