Ek Klasörler Yayınlandı | 70 Klasörün Hepsi Portal'a Eklenmiştir - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ek Klasörler Yayınlandı | 70 Klasörün Hepsi Portal'a Eklenmiştir

Cevap: Ek Klasörler Yayınlandı | Klasörler Portal'a Eklenmiştir

Bu gece Alemdar İbaret'le Şikenin Sırlarını tartışacağız...:asd:

Bekliyorum Alemdar İbaret'le Gece Sohbetlerine...:D

Abi sike tesvik sex tehdit her sey var okundunmu goruyosunki yaptiklari en masum sey sike ..

Şekip Mostroğlu özgeneri arıyor diyorki; başkan oraya geliyor çok sinirli kaçabiliyorsan kaç bu adam federasyon başkanı ,özerk bir kurumun başkanı yazıklar olsun.

Bu dinlemelerin içinde Aziz'in karısı üzerindeki iktidarsızlığıda gün yüzüne çıkmıştır iyi okuyun arada kaynamasın. :D

Şekip Mostroğlu özgeneri arıyor diyorki; başkan oraya geliyor çok sinirli kaçabiliyorsan kaç bu adam federasyon başkanı ,özerk bir kurumun başkanı yazıklar olsun.

Özerk mi.? Hasan Doğan'dan sonraki başkanları görürsem Allah şahidim kafa göz girecem..Hapis cezası yesem dahii..

Mahmur Özgener azize telefonda nasıl geçirdik Sadriye diyor TSYD de çok güzel açıklama yaptı direk Sadriyi hedef alarak diye konuşuyor.

Telegolden de zevk almıyorum ki artık, gökmen o kadar salak ziya o kadar yüzsüz ki tahammül edemiyor insan...

is güc yok yine bunlari okuyacagiz, tesekkürler

Arkadaş geçen senenin flash takım Barcelona kadar Trabzonspor'dur koca ülke ile resmen savaşmılar resmen savaş vermişler.

Bu hocaya ,bu başkana bu takıma laf söyleyeni Allah taş eder taş nankördür benim gözümde,abi inanılmaz bir başarı inanılmaz.

Emir1907

Bank Asya'ya düşersek tr Kupası'na katilabiliyormuyuz 1.Lig'te alamadık belki 2.Lig'te alırız

Alıntı

Aziz'in eski federasyon başkanı Özgener'in üzerinde uyguladığı muhabbet T***şak muhabbetinden başka birşey değil.Koskoca Federasyon Aziz'in köpekliğini yapıyormuşta haberimiz yokmus.

Ama anlamadığım nokta bu Özgener'i nası serbest bıraktılar.?

Üst Alt