Ekip yarışması | Ertelendi - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ekip yarışması | Ertelendi

Cevap: Ekip yarışması | İletişim konusu

Bu arada bir grup adı bulalım da grupların başvurusunu yaptığı sayfaya kaydettirelim bizim grubu da.

Bu arada bir grup adı bulalım da grupların başvurusunu yaptığı sayfaya kaydettirelim bizim grubu da.

Yarın saat 17:00'de ben burada olucam. Sizleri de beklicem. O zaman grup ismini de belirleriz, kuralları ve oyunu da tam anlamıyla konuşuruz. Cenk ve Salih de gelirler umarım. Ok? Ben şimdi çıkıcam. Yarın sabah gün boyunca bu konuyu takip ederim. Gelişme olursa akşam size bildiririm din kardeşlerim :)

Adil Cem,Alper,Jose Edwin ile bir 4'lü oluşturmayı düşünüyorum.Gördüğüm kadarıyla 3'ü de takım arıyor.

Cevap: Ekip yarışması | 4 'lü grupları belirliyoruz

Rastladığım 2 soru;

Benim anladığım şu. 10 dk süremiz var. 10 dakika boyunca bizim üyelerden her birimiz futbolcu ismi söyleyeceğiz. Ben arkadaşımın söylediği ismi söyleyemem. Ve bu 10 dakika içinde hangi grup daha çok net yaparsa kazanacak. Ben eğer arkadaşımın söylediği ismi söylersem yanlış yapıcam ve sanırım puan kaybı olacak. Öyle değil mi Abdullah abi?

Evet;

1.nci grup üyesi -> Mesaj olarak "Colin Kazım" yazdı

2.nci grup üyesi -> Mesaj olarak "Milan Baros" yazdı

3.ncü grup üyesi -> Mesaj olarak "Harry Kewell" yazdı

4.ncü grup üyesi -> Mesaj olarak "Milan Baros" yazdı

Yanlış döngü. 0 net.

2-) Doğru sırada oluşan her bir sağlam döngü "1 nettir". "4 yanlış döngü" yada, forum saatine göre sürenin dışında kalan her "4 mesaj", 1 doğru döngüyü götürecek. İsim hataları döngüyü bozmayacak ama net değerini 1/4 oranında düşürecek.

Abdullah abi diyelim ki

A - doğru

B - doğru

C - yanlış

D - yanlış

tam puanın (1) olduğunu düşünürsek

bu durumda 0,5 puan mı alıcaz yoksa senin dediğin gibi 0,75 (net değerini 1/4 oranında düşürecek) puan mı alıcaz?

0,5 alacaksınız.

Ee zor olacak demiştim.:D Ama eğleneceğinize eminim.

Birkaç taktik geliştirirseniz çok başarılı olabilirsiniz.

Her ekibin max 20 döngü yapabileceğini öngördüğüm bir yarışma bu. Siz kaç yapabileceksiniz göreceğiz. "-" (eksi) skor yapanlar da olabilir.

Mesajlar arası süreye de dikkat. :)

Üst Alt