Ekrem İmamoğlu: "Başakşehir'e destek olmayacağım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ekrem İmamoğlu: "Başakşehir'e destek olmayacağım"

Forza Cimbom on Instagram: “R.I.P Başakşehir #Galatasaray #ForzaCimbom”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu: "Büyükşehir Belediye Başkanı’nın işi bir spor kulübü yaratmak değil! 1903’de kurulmuş Beşiktaş var, 1905’de kurulmuş Galatasaray var, 1907’de kurulmuş Fenerbahçe var. Dünya markaları ile öyle güzel işbirlikleri yaparız ki."

Ekrem İmamoğlu: "Bunlar dünya markaları. Öyle güzel işbirlikleri yaparız ki biz... Benim işim bir spor kulübü yaratmak ve ona destek olmak değil."

Ekrem İmamoğlu: "Lig devam ediyor, her kulübe başarılar diliyorum. Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin sahasına gittim, bu hafta da Galatasaray maçına gitmek istiyorum."

çalar saat

Moderatör tarafında düzenlendi:
Belediye desteklemiyor ki bu şirketleri :) Hükumet değişmedi sadece Belediye değişti, çok birşey beklemeyelim yani.

Ben sana katılıyorum ama bu takımın böyle kör göze parmak olacak dercesine desteklenmesinin de bırakılacağını düşünüyorum siyasal iktidar tarafından.İstanbul 13 küsür bin oyla kaybedildi,Ak Partili olup da sırf futbol için İmamoğlu'na oy veren 20-30 bin kişi kesin vardır.

Bu sponsorlar para vermeye devam edebilir ancak gelen kaynağın nereye aktarılacağı konusunda Belediye Başkanı'nın bir inisiyatifi olacaktır muhakkak eğer bir özerklik söz konusu değilse. Ki bildiğim kadarıyla değil.

Edit: Tamamen bağımsız bir dernek diye açıklaması var gümüşdağın üstte yazdıklarım yok hükmünde oluyor bu durumda.

Bu sponsorlar para vermeye devam edebilir ancak gelen kaynağın nereye aktarılacağı konusunda Belediye Başkanı'nın bir inisiyatifi olacaktır muhakkak eğer bir özerklik söz konusu değilse. Ki bildiğim kadarıyla değil.

Edit: Tamamen bağımsız bir dernek diye açıklaması var gümüşdağın üstte yazdıklarım yok hükmünde oluyor bu durumda.
sahipli başakşehir belediye ya da başkanla bi alakası yok şu an

Ben sana katılıyorum ama bu takımın böyle kör göze parmak olacak dercesine desteklenmesinin de bırakılacağını düşünüyorum siyasal iktidar tarafından.İstanbul 13 küsür bin oyla kaybedildi,Ak Partili olup da sırf futbol için İmamoğlu'na oy veren 20-30 bin kişi kesin vardır.
Ne olursa olsun bu sene şampiyon yapılacak gibi gözüküyor Başakşehir ama. Cumhurbaşkanı'nın göğsünü gere gere açıklamasından da anlayabiliriz bunu. Belözoğlu dün açıklama yapmış 0 borçlu bir klüp İstanbul için şans diye. Kim CB'nın karşısında durabilir. Haftasonu 2 faul + elle oynama olan pozisyonun golle sonuçlanmasını, Topal'a verilmeyen kırmızıyı, Diagne'nin adeta güreş müsabakasındaki gibi yere indirilmesine birşey verilmemesine baktığımız zaman da anlıyoruz. Şu an işimiz çok zor, en ufak hatamızda gidecek şampiyonluk, Başakşehir de kaybetmesin diye tüm önlemleri alıyorlar, olmayan penaltı veriliyor, rakiplerinin en iyi oyuncuları cezalı oluyor veya Aykut Kocaman açıklıyor rakibimiz süper yenemeyiz gibi baştan kabul ediyor. Senin TD'ün maç öncesi böyle konuşsa sen oyuncu olarak ne yaparsın ?

1 hafta daha bekleyelim olağanüstü itiraz edildi, belki seçimler yenilenecek ?
ya seçimler falan yenilenmicek de kalyona ihaleleri istanbul bşb mi veriyor hadi diyelim veriyor belediye 1 veriyorsa ulaştrıma bakanlığı 15 veriyor bakanlık da hala malum partinin elinde olduğuna göre fazla beklentiye girmemek lazım o şirketlerle belediyenin pek alakası yok

ki o yasayı da değiştirmeye çalışıyolardı belli bi miktarın üstündeki ihalelerde belediyenin söz hakkı olmayacak direk cumhurbaşkanının onayına gidecek şeklinde

sahipli başakşehir belediye ya da başkanla bi alakası yok şu an
Evet fark ettim. Tabii belediye sponsorlukları kesilecektir, onların yerine de kim bunlara reklam vermek ister bilemiyorum. Reisin zorlamasıyla 3-5 şirket talip olur ya da ensar vakfı sponsorluğunda çıkarlar maçlara diyeceğim ama o da bütçeyi belediyeden alıyordu xd

Bir de şu var sponsor olan firmalar direkt olarak Belediye bünyesinde değiller ama belediyeyle işleri olan firmalar. İlerleyen süreçte görürüz zaten ne olacağını.

Üst Alt