EL 11/12 D Grubu 10.Maç | R.Barcelona 79-50 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EL 11/12 D Grubu 10.Maç | R.Barcelona 79-50 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: EL 11/12 D Grubu 10.Maç | R.Barcelona 68-41 Galatasaray MP | 4.P | NTV Spor

oktay hoca defolsun gitsin diyenler buradan defolup gitsin önce.

Cevap: EL 11/12 D Grubu 10.Maç | R.Barcelona 68-41 Galatasaray MP | 4.P | NTV Spor

FC Barcelona Regal - Galatasaray Medical Park

79-48

Karşılaşmada dördüncü çeyreğin bitimine 02:35 var.

1. ÇEYREK: 23-13

2. ÇEYREK: 28-17 (51-30)

3. ÇEYREK: 17-11 (68-41)

Cevap: EL 11/12 D Grubu 10.Maç | R.Barcelona 70-59 Galatasaray MP | Maç Sonucu | NTV

üstümüzdeki hic bir takımdan galibiyet koparamadık. top16ya sağlam transfer bekliyicez ve abdi ipekciyi doldurcaz.

Cevap: EL 11/12 D Grubu 10.Maç | R.Barcelona 70-59 Galatasaray MP | Maç Sonucu | NTV

Maç sonucu yanlış yazılmış.79-50 olacak.

Cevap: EL 11/12 D Grubu 10.Maç | R.Barcelona 70-59 Galatasaray MP | Maç Sonucu

top16'da içerde bir iki maç kazansak yeter.

zaten ötesi olmaz.

tabi bir iki maç kazansak demek lafta kolay oluyor :D

bakalım belki takıma bir iki doğru eklemeler yapılır ve bişeyler yaparız. ama top 16'da galibiyet alamasak da benim için hayal kırıklığı olmaz. ki gerçekçi olursak şu an top 16'da galibiyet alacak seviyede değiliz.

Cevap: EL 11/12 D Grubu 10.Maç | R.Barcelona 79-50 Galatasaray MP | Maç Sonucu

inanıyorum ki yarından itibaren yetkili kişiler transfere ayırdıkları zamanı arttıracaklardır.

Songaila olmadan ne oynadık be.Tek sorun Songailaymış. :D Bu lafım takımdaki diğer yabancıların yetersizliğini görmeyip suçu sadece Songailaya atanlara. Andric ve Shipp kalmamalıydı.Lakovic yerine fiziken bitmemiş biri alınmalıydı. Gordon hariç yabancı tercihleri adeta fiyasko

Cevap: EL 11/12 D Grubu 10.Maç | R.Barcelona 51-30 Galatasaray MP | 3.P | NTV Spor

Transfer yapılmazsa ilk 16 da averaj takımı oluruz.. :sad007:

Songaila olmadan ne oynadık be.Tek sorun Songailaymış. :D Bu lafım takımdaki diğer yabancıların yetersizliğini görmeyip suçu sadece Songailaya atanlara. Andric ve Shipp kalmamalıydı.Lakovic yerine fiziken bitmemiş biri alınmalıydı. Gordon hariç yabancı tercihleri adeta fiyasko

Bana göre takımın en kilit adamı Shipp. Genel performansımızı en çok etkileyen adam. Özellikle ribauntlar konusunda Shipp takıma çok büyük katkı yapıyor.

Oktay hoca eleştirilmez diye bir şey yok.Peygamber değil ya sonuçta.Bu yabancıları ben aldırmadım yaptığı tercihler kötüyse eleştirilecek tabi

Bana göre takımın en kilit adamı Shipp. Genel performansımızı en çok etkileyen adam. Özellikle ribauntlar konusunda Shipp takıma çok büyük katkı yapıyor.

Uzunlarımız ribaunt alamadığı için Shippin aldığı ribauntlar öne çıkıyor.4-5 numaralarımız sert isimler olup ribauntları toplasalar Shippin ribaunt katkısına fazla ihtiyacımız olmaz

Cevap: EL 11/12 D Grubu 10.Maç | R.Barcelona 51-30 Galatasaray MP | 3.P | NTV Spor

oktay hoca hala transfer yapmıcaksa defolsun gitsin

Takım son iki senedir iyi diye, basketten anlamasa bile gelip burada sallayan taraftarlara gıcık oluyorum. Manisa'yı yenip ilk yarıyı lider bitirmişiz, keyfim yerinde. Bütün keyfim kaçtı şu yorumu görünce. Hiçbir şey anlamıyorsan, oradaki taraftarımıza bakıp anlamaya çalış. Fark 30, adamlar niye hala çılgınca takımı destekliyorlar diye. Bu takım Euroleague oynuyor, bilmem farkında mısın?

Takımın yıldızının Bod****er olduğu günleri de hatırlıyoruz biz. Orhun Ene'nin Galatasaray'daki son senesinde izlemeye başlamıştım basketbolu. Biraz da Kerem-Orhun ikilisinin sayesinde. Oktay Mahmuti gelene kadar, bir gün biz de çok iyi bir takım olacağız, her sene şampiyonluğa oynayacağız umuduyla tamamen amaçsız sezonlar geçip giderken izledim maçları. Oktay Mahmudi geldi ve bize bu başarıları yaşattı. Barcelona'dan 30 yesin, benin hiç umrumda değil açıkçası. Bu takım her sene üstüne koyarak ilerliyor. Senin gibi taş kafalılar çıkmazsa, taraftar ve yönetim sürekli takımın arkasında olursa bu takım gün gelecek Avrupa'da Final-Four da oynayacak. Ben inanıyorum.

Uzunlarımız ribaunt alamadığı için Shippin aldığı ribauntlar öne çıkıyor.4-5 numaralarımız sert isimler olup ribauntları toplasalar Shippin ribaunt katkısına fazla ihtiyacımız olmaz

Ben de 4-5 numaraya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Ama bu Shipp'in verdiği katkıyı gözardı etmene engel değil diye düşünüyorum.

Grup D O G M TP KY Form

1. Barcelona 10 9

2. Siena 10 8

3. Unics Kazan 10 7

4. Galatasaray 10 4

============

5. Asseco Prokom 10 1

6. Union Olimpija 10 1

Üst Alt