EL 11/12 D Grubu 5.Maç | Galatasaray MP 66-70 R.Barcelona | 17 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EL 11/12 D Grubu 5.Maç | Galatasaray MP 66-70 R.Barcelona | 17 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: EL 11/12 D Grubu 5.Maç | Galatasaray MP 66-70 R.Barcelona | 17 Kasım | Son | N

----unics kazan maçında maçın ciddiyetine kimse varmamıştı,maç hep 8-10 farklarda giderken ultraslan makara yapıyordu..ama bu maçta takımı resmen maçın içine ittiler...20 sayıda bile kimse bırakmadı.....her maçta bu taraftar olursa demekki avrupanın en buyuk takımını bile yenebiliriz

Cevap: EL 11/12 D Grubu 5.Maç | Galatasaray MP 66-70 R.Barcelona | 17 Kasım | Son | N

Navarro: "Hayatimda 100'den fazla EuroLeague macina ciktim, bu aksamki gibi seyirci gormedim. Muazzam ve urkutucuyduler"

.

Emre Alp Ünal müthiş bir maçtı. Taraftar dediğin de böyle olur. inşallah sonraki maçlada da Abdi İpekçi dolu olur.

yaklaşık bir saat önce · Beğen.

Lucineide Oliveira Estava com saudades!

ultrAslan V

Görkem Doğru Navarro: "Hayatimda 100'den fazla EuroLeague macina ciktim, bu aksamki gibi seyirci gormedim. Muazzam ve urkutucuyduler"

yaklaşık bir saat önce · Beğen · 4.

Zorbasoy Kımılcoş Aslan farkı navaro borumu..

yaklaşık bir saat önce · Beğen · 1.

Cihan Miramadin Galatasaraylılık ruhu her kurvarda ebediyen sörecek ne mutlu cim bomluyum diyene

yaklaşık bir saat önce · Beğen · 1.

Yunus Bayram

‎27 eylül 2008 canımdan bir parça koptu adeta tüm türbünlerin hepsi yasta şimdi söyle nerdesin usta

Çekip de gittin sen bu diyardan söyle söyle yakıştı mı abi sana şimdi nerdesin Alpaslanım herkesin gözü senin yolunda

ruhumdan ayrıldı bu be...

Devamını Gör

yaklaşık bir saat önce · Beğen · 4.

İsmail Arpacı Müthiş maçtı cevherin kaçırdığı 3 luk lerden biri girseydi maçı alırdık... Oktay mahmutı bir efsane hayranım bu adama ya...

İbrahim Yumak Helal takımımıza macı izleyemedim ama 4 sayı farkla yenilmisiz nerdeyse yeniomusuz helal olsun takımımıza gs ruhunu sahaya yansıttıkları için...

Elif Karali Bu gun yine Galatasaray taraftalı olduguma icin gurur duydum Taraftarlarımız muhteşemdi.

yaklaşık bir saat önce · Beğen · 3.

Furkan Fusa Navarro: "Hayatimda 100'den fazla EuroLeague macina ciktim, bu aksamki gibi seyirci gormedim. Muazzam ve urkutucuyduler"

58 dakika önce · Beğen · 3.

Korkut Özkurt ‎3 lük atışlarda ki yüzde düşüklügü maçı vardirdi bize :(Tebrikler mücadele için takıma ve tebrikler türübündeki MUHTEŞEM taraftara !!

58 dakika önce · Beğen.

Salih Ziya oktay mahmuti tek adam:)

56 dakika önce · Beğen.

Ayten Yiğit Yenildik dmek ? Keske yenseydk ama saglik olsun...

56 dakika önce · Beğen.

Ahmet Ucar galatasaraylı olmaktan bi kez daha gurur duydum taraftarımız da maçta muhteşemdi... :=)

51 dakika önce · Beğen.

Mehmet Özdemir biz kimiz galatasaray taraftarıyız herkez galatasaraylı olamaz

46 dakika önce · Beğen.

Cansu Özpolat iyi geceler herkeze ♥♥♥♥♥

45 dakika önce · Beğen.

Mete Cankı iyi geceler arkdaslilar fark var herkes cimbomlu olmaz

38 dakika önce · Beğen.

Cihan Ceylan gurur gurur gurur galatasarayli taraftari olmak boyle birsey

38 dakika önce · Beğen.

Mustafa Duman Helal olsun taraftara ULTRASLAN bu taraftarlık dersi her zaman veriyor.

26 dakika önce · Beğen · 1.

Okay Kılıç İyi geceler hepinıze aslan olunmaz aslan dogulur herkes aslan olamaz bu maçta bunun kanıtıydı

21 dakika önce · Beğen · 1.

DişiAslan Semra galatasaray taraftarı olmak bir ayrıcalıktptp herkese nasip olmaz...

20 dakika önce · Beğen · 2.

Fatih Batur Ölümüne Galatasaray Yensede yenilsede gönlüm senle ölümüne GS o kadarrr.

11 dakika önce · Beğen

benim şu fener taraftarına lafım olacak. durmadan doymuşluktan bahsediyorlar. bizim aclıgımızı söylüyorlar. ulan siz neye doydunuz. kupamı aldınız f4 mü yaptınız. f8 iniz bile yok. hangi doymuşluktan bahsediyorsunuz lan. hangi kafayla bunları yazıyorsunuz. panatinakos taraftarı hala aynı. ben bir doymuşluk görmüyorum onlarda. bu takımın birde birsürü kupası var. ulan sizi neyiniz vardıda doydunuz. bizim taraftarın yaptıklarını görünce bişey giriyor bunlara. bunları hazmedeceksiniz. ülker olmasaydı siz bir hicdiniz.

hırs,azim,iştah,inanç,destek herşey çok süper ama takımda kalite yok. Bu taraftar daha net ,daha klas oyuncular izlemeli. Bunu hakediyor. Şunu net biçimde söylebilir ki transferlerin çoğu fiyasko(songaila,lakovic,gordon,cevher) Geçen seneki takıma hiçbir şey katmamışlar. Ve lakovic'e ayrı bir parantez açmak lazım. (al bavulunu git). Ruhsuz,isteksiz,şut atmaya korkan bir adam olmuş lakovic. Yazık 1000 kere yazık. Aldığı paraya acıyorum. Barcalılar ağzı açık atmosferi izlediler. Son periyotta büyülendiler ve oynayamadılar. Ve biz bu gücü %50 ile kullanıyoruz. Çünkü takımda basket yeteneği anlamda çok büyük açık var. Bügün 104 sayı yiyen efes'e ancak 61 sayı atabildik. Niye? evet biz r.madrid değiliz ama şut sokamıyoruz. Baskette 1.kural şut sokamazsan kaybedersin. İstediğimiz kadar yırtınalım bu yanlış oyuncu transferleriyle hakettiğimiz başarıya ulaşamayız. mahmudiyi ayakta alkışlarım ama bu transferler hiç olmamış hoca hiç. böyle kadro kuracaksan, keşke euroleague'e katılmasaydık diyorum. İnanın şu seyirci olmasın bugün barca bize 40 sayı fark atardı.

herşey taraftarla olsaydı. 20 sayı olurkende taraftar vardı. evet taraftar öenmli ama herşey degil. bu takımda skorer eksikligi var orası kesinde taraftar olmasaydı 40 sayı fark olurdu nedemek. her b.ku abartmayı ne cok seviyorsun.

hırs,azim,iştah,inanç,destek herşey çok süper ama takımda kalite yok. Bu taraftar daha net ,daha klas oyuncular izlemeli. Bunu hakediyor. Şunu net biçimde söylebilir ki transferlerin çoğu fiyasko(songaila,lakovic,gordon,cevher) Geçen seneki takıma hiçbir şey katmamışlar. Ve lakovic'e ayrı bir parantez açmak lazım. (al bavulunu git). Ruhsuz,isteksiz,şut atmaya korkan bir adam olmuş lakovic. Yazık 1000 kere yazık. Aldığı paraya acıyorum. Barcalılar ağzı açık atmosferi izlediler. Son periyotta büyülendiler ve oynayamadılar. Ve biz bu gücü %50 ile kullanıyoruz. Çünkü takımda basket yeteneği anlamda çok büyük açık var. Bügün 104 sayı yiyen efes'e ancak 61 sayı atabildik. Niye? evet biz r.madrid değiliz ama şut sokamıyoruz. Baskette 1.kural şut sokamazsan kaybedersin. İstediğimiz kadar yırtınalım bu yanlış oyuncu transferleriyle hakettiğimiz başarıya ulaşamayız. mahmudiyi ayakta alkışlarım ama bu transferler hiç olmamış hoca hiç. böyle kadro kuracaksan, keşke euroleague'e katılmasaydık diyorum. İnanın şu seyirci olmasın bugün barca bize 40 sayı fark atardı.

Aynştayn bey yine bir yenilgiden sonra teşrif buyurmuşlar.

Seni transfer komitesinin başına geçirelim istersen, en doğru transferleri yaparsın. Hatta başkanlığı sana verelim.

Lakovic yerine Ronaldo'yu alsak sence uçururmu takımı? Çok net ve klas adamdır, bugün Efes'e çok gol attı ama. Oyuncu konusunda senin önerilerin nelerdir?

Aslında barca bugün bize 50, hatta 70 sayı fark atardı şu seyirci olmasa, ama şerefsiz fener dingilleri gibi şike yaptılar bence, yoksa biz çok rezil oynadık.

Mahmudi kimki ayakta alkışlıyorsun? Ne yapmışki takıma? Savunma yaptırmaktan başka bişey bilmeyen adam. Bu kadar yanlış transfer yapan adamı direk kovmamız lazım, hatta cümle aleme ibret olsun diye sürgüne gönderelim. Daha geçen gün beraber hocaya sallamıyormuyduk efes yenilgisinden sonra? Şimdi neden yan çizip alkışlıyorum diyorsun? Bu hiç olmadı ama.

Cevap: EL 11/12 D Grubu 5.Maç | Galatasaray MP 66-70 R.Barcelona | 17 Kasım | Maç Son

biz halen gecen senenin takımıyla oynuyruz. bu sene transferlerden verim alamadık halen

40 az olmamış mı 70-80 olurdu en az? Tabi amaç takıma sallamak, takımı yerin dibine sokmak olsun da her türlü saçmalarız. Efes'e 61 sayı atmışız, görende sanacak 80-61 falan yenildik maçın son dakikasında skor 64-61'di lan. Senin bu aptal mantığına göre Real Madrid de Efes'ten 84 sayı yedi ona ne yapacağız? Barcelonalılar son periyotta taraftara büyülenip oynayamadılar tabi, takım savunma falan yapmadı zaten taraftara büyülenip oynayamadılar. Barcelona'ya kaybettik diye Euroleague'e katılmasaydık da ayrı güzel, CSKA - Barcelona kendi arasında oynasın dursun.

Forum yönetiminin de tahrik anlayışının sadece Fenerlilerin gelip bir şeyler saçmalaması olmadığını biliyoruz, hala bir şey yapılmayacak bu adama? İstisnasız her maç gelip milleti tahrik ediyor, 69 maç kazanıp 70.yi kaybetsek yine gelir aynı şeyleri yazar. Kalıcı bir ceza uygulansın mümkünse, şu konudan uzaklaştırma cezasının bölümden uzaklaştırma şekli varsa mesela?

Cevap: EL 11/12 D Grubu 5.Maç | Galatasaray MP 66-70 R.Barcelona | 17 Kasım | Maç Son

dün kırılma anlarında attıgımız 2-3 üçlükten biri girseydi maç bize dönecekti. ama olmadı boru değil 20 sayı geriden buraya getirdik pes etmedik.

Ancak bizim en büyük sıkıntımız serbest atışlar girmiyor deli oluyorum basket faul alıyoruz bı anlamı kalmıyor

Lakovic ve Songalia çok istikrarsız ve güven vermiyor.Yaslarını ve fiziksel durumlarinida göze alırsak en fazla 2 sene oynayacaklar hazır lokavt varken Ray Allen-KG hamlesi yapsak harika olur.

Maca gelince helal olsun aslanlara.

Ne kadar kaliteli bir takım olduğumuzu gösterdik.Dün spikerin de dediği gibi bu aslında bizim Euro League'e bir nevi imzamız oldu.Ayrıca kimin en büyük taraftar olduğu da ortaya kondu.Kolay değil bu rakibe karşı böyle başa baş oynamak,20 sayı geriden gelmek.1000 kere helal olsun.

Hocam bilmiyorum basketbol oynadın mı hiç ama şu basketteki birinci kural aslında ikinci kuraldır. baskette birinci kural baskılı savunma yapmaktır. Baskılı savunma yapıp topu kazanırsan hızlı hücumlarla sayı bulabilirsin zaten. Öncelikle bu konu hakkında konuşmak istedim.

Şu seyirci olmasa 40 sayı atarlardı demişsin ama zaten maç öncesi yorumları falan az bişey dinleseydin bütün yorumlarda barcanın bize fark atacağını söyleyen basketbol yorumcularını sıklıkla izleyebilirdin.

Basketbol un futboldan farkı şudur. Basketbolda sürprizlere pek yer yoktur. Kaliteli takım % 95 oranında o maçı kazanır. Bu bağlamda oyuncuların birbirleriyle olan koordinasyonu ve kaliteleri çok önemlidir. Şimdi rakip takım Barcelona. Euro ligin favori takımı. Galatasaray! tarihinde ilk defa euroligte oynayan bir takım. Senin takımın böylesine güçlü bir rakibi ilk çeyrekte bütün set ataklarını kırıp bireysel çabalara dayanan bir basketbol oynatacak kadar iyi savunma yapıyorsun. Daha sonra 20 sayı geriye düştüğün maçı bugüne kadar hiç bir periyotta yenilmemiş bir takım karşındayken 3 sayıya kadar düşürüyorsun ve birisi çıkıyor bu nasıl takım ne kadar dandirik bir takımımız var diye isyan ediyor. Sahada ter döken o çocuklara yazıktır günahtır.

Şimdi biraz maç için yorum yapayım. Barca lakovic i çok iyi tuttu. Bu oyunumuzu çok olumsuz bir şekilde etkiledi. Lako biraz daha etkili oynayabilseydi galip gelmemiz içten bile değildi. Son serbest atışlarda kaçırmak yerine ikinciyi de atsaydı daha mı farklı olurdu diye düşünüyorum sadece. Bu sayede fark 3 olacaktı ve son atış daha bir motivasyonlu şekilde yapılacaktı. Bunun dışında takımı sadece alkışlamak gerekir.

Bir Ekstrada Muhteşem taraftarımıza. Dün akşam takımımla ve takımımı destekleyen arkadaşlarımla gurur duydum.

Valla ben takımın kalitesindende transferlerdende gayet memnunum

Daha iyisi olurmuydu,daha iyisi her zaman vardır

Bu takım son 16 resmi maçta 7 farklı skorer çıkarmış ,bugüne kadar ne yapmaya çalıştığımızın en iyi özeti bu

Maalesef taraftar bakış açısı futbolda olduğu gibi, basketbolda da oluşmaya başlıyor. Yapılanmanın ve teknik ekibin açıklamalarının hiçe sayıldığı, şubenin genel gidişatından çok transferlere yoğunlaşıldığı ve transfer heyecanın daha hakim olduğu bir anlayış belirdi. Takım içinde elbette eksiklikler olmadığını kimse iddia edemez, ancak öne sürülen tezlerin bu sorunları bertaraf edeceğinin hiçbir garantisi yok. Spektaküler olma şartını koşmadan ve mantıklı sebepler ile NBA'den oyuncu öneren kişilere söylenebilecek pek birşey yok. Ancak illa NBA'den yıldız getirelim, orayı dağıtırız, burayı dağıtırız mantığını anlayamıyorum. Bu düşünceyle dağılan sadece basketbol şubesi olur.

Bir iki kişi öne bir isim atıyor, ardından herkes o önerinin peşine düşüyor. Takımdan yaşlı diye gönderilmesi istenen oyunculara yönelik oluşturulan alternatifler, gönderilen oyuncudan 2-3 sene daha yaşlı.

Üst Alt