EL 15/16 YF | Laboral Kutxa 77-88 Fenerbahçe | M.S | 13 Mayıs | Lig TV 3 - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EL 15/16 YF | Laboral Kutxa 77-88 Fenerbahçe | M.S | 13 Mayıs | Lig TV 3

trollük milli gelenek haline geldi herhalde forumda. troll olmak aynı zamanda mizah ve zeka içeren bişeydir, mallık yapmak trollük yapmak değildir.

Ergin atamandan sonra en iyi koç Itoudis bunu kabul etmek lazım. Adam molaları zamanında alıyor ayrıca. Ona kupa yakışır

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

Aylardır beklenen final boşuna oynandı o kadar maç. :p

Laboral iyiydi ya bugün hem hakemler hem bütçe farkı mesela herkesin beğendiği Bourousis 750 k'ya oynuyor. Fark ediyor işte buralarda son 1 dakika kala kazanacağına inanmadı Laboral verdi elindeki maçı. Kadroyu geçen senenin altında buluyordum ki sezona da kötü başladılar ama Obra topladı bir şekilde.

aksine trolluk gittikce gerizekalilasan, IQ seviyesi dustukce dusen, aklini kullanmaktan korkan toplumlarin zekaya, mizaha alternatif olarak olusturdugu embesilce harekettir

isin gercek komik yani bu adamlar aynaya bakip kendileriyle gurur duyuyolar gercekten cok komik olduklari icin

fenevi desteklemek isteyen varsa angutcom'a yazabilir yahu ne kadar fenev hayranı var bu forumda yok kazandı yok bilmemne.
N.K.F.V.A.S diyorum ben nacizane Galatasaray forumu burası arkadaşlar tarihte ilk kez fenevbahçe bizden önce bir şey yaptı dökülsünler sokaklara hak ettiler.

Bu kadar ezikler işte hoş bu yönetim bu anlayış devam ederse rahmetlideki gibi amatör branşlarda küme düşmeler olabilir.Onun zamanındaki gibi ama her kongrede omuzlara alınmalar fenev kazandı diye değil bu yönetim aklıma geldikçe elim ayağım titriyor.

Valla aga sesi hiç sempatik gelmedi şahsen. Bildiğin böğürüyor

ya şimdi bu adam turk basketboluna ve hatta basketbola gonül vermiş bir adam hangi takımlı bilmem ama bi türk takımının ilk defa euroleague finaline çıkmasına bu kadar sevinmesi anlaışabilir .. 96 da koraç kupası finalinde efesi onun sesiyle sevdik .. jordan ın 98 de sabahın 4 ünde utah a attığı son saniye basketlerinide ondan duyduk .. turkıyede basketbolun gelişmesi için çok çaba sarfedenlerden biridir .. yani bence fenerbahçeli değilse bile bogürmesi normal onun bu durumda .. adam basketbol hastası =)

TURK basketbolunun zirvesiymiş.. hani Türk ?

CiXaxoIWUAAC9HY.jpg

Üst Alt