EL 15/16 YF | Laboral Kutxa 77-88 Fenerbahçe | M.S | 13 Mayıs | Lig TV 3 - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EL 15/16 YF | Laboral Kutxa 77-88 Fenerbahçe | M.S | 13 Mayıs | Lig TV 3

laboral fazlasıyla iyi mücadele etti,Borusis'i 5 dakika dinlendircek 0.5 pivotları olsa 10[SUP]10 [/SUP]takım planlamaları.Tebriks Laboral

Bazi seyleri kabullenmek lazim, Fenerbahce´nin grubunda sonuncu olan takim, bizim ile Eurocup finali oynadi. Eurocup´u kazanacagimiza belirli bir sürecten sonra, nerdeyse kesin gözü ile bakiyordum. Ama Türkiye´de sampiyon olmak, cok daha zor geliyor. Fenerbahce´nin hem utopik bütcesi, hemde avrupanin en iyi kocuna sahip... Buralara gelmeleri süpriz degil.

Bazi seyleri kabullenmek lazim, Fenerbahce´nin grubunda sonuncu olan takim, bizim ile Eurocup finali oynadi. Eurocup´u kazanacagimiza belirli bir sürecten sonra, nerdeyse kesin gözü ile bakiyordum. Ama Türkiye´de sampiyon olmak, cok daha zor geliyor. Fenerbahce´nin hem utopik bütcesi, hemde avrupanin en iyi kocuna sahip... Buralara gelmeleri süpriz degil.
o kadar bütçe senelerdir bizde olsaydı bu kupa çoktan müzemizdeydi ama bunlar yine alamayacak

Ya beyler recep olsun diğerleri olsun GALATASARAYlılığı tartışılmayacak kadar emin olduğumuz adamların yorumlarına daha saygılı davranamazmıyız ? yani yeni bi üyenin yorumu ile aynı kefeye koymasak ? kırıcı mesajlar atmasak ? BİZden olduğuna emin olduğumuz arkadaşların mesajlarını bu kadar ağır sözlerle yargılamayalım , 18 yaşında bi GALATASARAY taraftarı hep rakibi eleştirmek hep kötü görmek hep ezik bi tarafını aramak isteyebilir .. ama 30 yada 40 yaşında bi GALATASARAY taraftarı ki o ( şampiyon kulüpler kupasında yarı finalleri uefa kupasında finalleri şampiyonlar liginde çeyrek finalleri CANLI izlemiştir ) daha mantıklı ve gerçekçi yorum yapabilir çünkü doygunluk ve büyüklüğü hazmetmiştir rakibin ilk avrupa başarısını tebessümle karşılar çünkü yıllarca o hazları yaşamıştır .. Şimdi bu adamların rakibin artısısını eksisini ve iyi olduğu noktaları belirtmesi onun GALATASARAYLILIĞINDAN birşey kaybettirmez yani daha ateşli kana sahip gençlerden daha az GALATASARAYLI değildir .. çünkü 18 yaşındaki arkadaşlarımızın youtube dan seyrettiği zaferleri TRİBÜNDEN izlemiştir .. Biraz mantıklı değerlendirin Yaşı daha ileri GALATASARAYLILARIN YORUMLARINDAKİ OLGUNLUĞU ...

Süpriz değil zaten 5 katımız bütçeyle oynuyolar ama yinede bu maçta bile bariz bi şekilde kollanıp finale çıktılar bütçeler eşit olsun + hakemler adil olsun gelsinler o zaman ligde bakalım kim alıyo kupayı.

Ya beyler recep olsun diğerleri olsun GALATASARAYlılığı tartışılmayacak kadar emin olduğumuz adamların yorumlarına daha saygılı davranamazmıyız ? yani yeni bi üyenin yorumu ile aynı kefeye koymasak ? kırıcı mesajlar atmasak ? BİZden olduğuna emin olduğumuz arkadaşların mesajlarını bu kadar ağır sözlerle yargılamayalım , 18 yaşında bi GALATASARAY taraftarı hep rakibi eleştirmek hep kötü görmek hep ezik bi tarafını aramak isteyebilir .. ama 30 yada 40 yaşında bi GALATASARAY taraftarı ki o ( şampiyon kulüpler kupasında yarı finalleri uefa kupasında finalleri şampiyonlar liginde çeyrek finalleri CANLI izlemiştir ) daha mantıklı ve gerçekçi yorum yapabilir çünkü doygunluk ve büyüklüğü hazmetmiştir rakibin ilk avrupa başarısını tebessümle karşılar çünkü yıllarca o hazları yaşamıştır .. Şimdi bu adamların rakibin artısısını eksisini ve iyi olduğu noktaları belirtmesi onun GALATASARAYLILIĞINDAN birşey kaybettirmez yani daha ateşli kana sahip gençlerden daha az GALATASARAYLI değildir .. çünkü 18 yaşındaki arkadaşlarımızın youtube dan seyrettiği zaferleri TRİBÜNDEN izlemiştir .. Biraz mantıklı değerlendirin Yaşı daha ileri GALATASARAYLILARIN YORUMLARINDAKİ OLGUNLUĞU ...

recepin galatasarayliligini tartismiyoruz
zihinsel kapasitesini masaya yatiriyoruz ve masaya herhangi bir etki tesir etmiyor
bunun sonucu olarak da, kendisine gerekli mesaji vermek durumunda kaliyoruz
duzgun yorum yapana bisey demedik zaten ama istersen fb tersten saplamis diyen kisilerle sen basketbolun inceliklerini tartisabilirsin

recepin galatasarayliligini tartismiyoruz
zihinsel kapasitesini masaya yatiriyoruz ve masaya herhangi bir etki tesir etmiyor
bunun sonucu olarak da, kendisine gerekli mesaji vermek durumunda kaliyoruz
duzgun yorum yapana bisey demedik zaten ama istersen fb tersten saplamis diyen kisilerle sen basketbolun inceliklerini tartisabilirsin

Yok hayri ben recep yazdım ama genel olarak değinmek istediğim bi konuydu bu .. recepte bazen aşırıya kaçıyor ama ben genel olarak rakibin herhangibi artısına değinen bizden olduğuna emin olduğumuz arkadaşların mesajlarına gelen tepkiler için yazdım

Son düzenleme:
Bu akşamdan itibaren Fenerbahçe camiası Basketbol'un dünya üzerinde Futbol'dan daha popüler bir spor olduğu savını savunmaya başlayabilir. Hele ki; Pazar gecesi olmaz ya olur da kupayı kaldırırlarsa kesinlikle bu savın arkasında dururlar.

Dogrudur, ama yok iste baba, ne yapalim. 500 Milyon bütcemiz olsa, sampiyonlar ligini de zorlariz futbolda. Ama yok iste.
futbol basketbol biraz farklı bütçe konusunda futbolda milyar eurolar yatırsan da CL alamazsın ama basketbolda paran kadar konuşursun iddaa ediyorum 20-25 arası bütçe yapalım en fazla 2 sene sonunda Euroleague kupası bizde bu salaklar gibi 7-8 yıl beklemeye gerek yok çünkü bizim kimsede olmayan bir büyüklüğümüz var ben de çözemedim en basit örnek euroleague women 5 yıldır f4 oynuyorlar kupaları yok 1 kere oynadık kupayı aldık :)

bu laboral çok gerizekalı bir takım, 38 dakika inanılmaz performans gösterip maç ellerinde iken son dakikada saçmalayıp kaybettiler.

neyse, finalde cska koyar keyfimiz yerine gelir.

Üst Alt