El Fenomeno ( Ronaldo ) futbolu bıraktı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

El Fenomeno ( Ronaldo ) futbolu bıraktı

Cevap: El Fenomeno ( Ronaldo ) futbolu bıraktı

Pele, Romario falan hikaye Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi forvetiydi Ronaldo. Hatta belkide Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu gözümde. Onu izlemek büyük bir şanstı. Messi ve Cristiano gibi de sadece kulüp futbolcusu değildi Milli takımıda sırtlıyordu. Dünya kupaları tarihinin en golcu futbolcusu. R9 un 25 yaşındaki hali Messiyi de Cristianoyu da cebinden çıkarır

2002'de oynanan Dünya kupasında, Brezilya'dan en çok çekindiğim futbolcu Ronaldo'ydu. İki maç yaptık, iki maçta da boş geçmedi. :(

ronaldo , figo , zidane , hagi , effenberg , cantona , roy keane daha niceleri böyle oyuncuları gören bir nesil olarak şanslı hissediyorum kendimi bir futbolsever olarak . ilgili konuda ise tek üzüntüm zirvede bırakabilse idi keşke ronaldo .

[video=youtube;UKRmb-WzJOM]https://www.youtube.com/watch?v=UKRmb-WzJOM[/video]

Kontrol, sürat, çeviklik, olağanüstlük, insandışılık sen koca bir çılgınsın Ronaldo! Klose itinin seni geçmemesi için ayaklarını sakatlayabilirim.

:sad007::sad007::SS:

Ah Ronaldo be senin gibisini zor izleriz artık.

Güzel bir organizasyon yapılması lazım böyle bir futbol büyüğü için..

Hey gidi El Fenomeno..

Ulan yazacak çok şey var ama izlemek her şeyi anlatıyor. Maçlarda beni çok heyecanlandıran futbolcuydu kesinlikle. Bir de onunla karşı karşıya kalan kalecilere çok acırım hep çaresizdirler. :)

Üst Alt