Elano-Arda, Xavi-Iniesta gibi olabilir mi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano-Arda, Xavi-Iniesta gibi olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Elano-Arda, Xavi-İniesta gibi olabilir mi?

Xavi-İniesta ikilisine baktığımız zaman Xavi koşmayan ancak oyun kuran İniesta daha fazla koşan oyuncu görüntüsü veriyor bana bize baktığımızda Elano ve Arda birer Xavi olabilir ancak ikisi de İniesta olamaz.

Xavi-İniesta ikilisine baktığımız zaman Xavi koşmayan ancak oyun kuran İniesta daha fazla koşan oyuncu görüntüsü veriyor bana bize baktığımızda Elano ve Arda birer Xavi olabilir ancak ikisi de İniesta olamaz.

Xavi'mi koşmuyor?O adam her maç maçın en çok koşan oyuncusu.:D

tsl için evet ama orta sahası diri koşan bir takıma karşı çok zorlanırız ikisininde özellikle kondisyon olarak 90 dakikayı şiyi çıkaramaz yani orda biri ayhan olabilir diğeri arda veya elano :)

Xavi koşmuyormu :) Yahu adam avrupanın en çok top kapan oyuncusu. Neden sürekli bu adamlarla oyuncularımız kıyaslanıyor. Elano dan bir Xavi olsaydı Man City den bize gelmez Man Uni ye giderdi.

yani OLMAZ diyorum...

Xavi koşmuyor demiyorum Xavi süratli değil diyorum ikisi arasındaki farkı anlayın artık.

Ne Elano ne de Arda İniesta kadar süratli oyuncular değiller.İkisi de Xavi stilinde oyuncular.

Anladık XAVİ STİL diyorsunuzda Elanoda Arda da yumuşak stili olan oyuncular. Xavi 90 dk boyunca top çalar pres yapar çaldığı topla oyun kurar. Bir çok meziyeti bir 90 dk da yapıyor. Bunu Elano 20 dk yapar Arda 30 dk yapar ama geriye kalan dakiklarda orta sahamız rakibin elinde kalır.

Yani yine olmaz diyorum.

Anladık XAVİ STİL diyorsunuzda Elanoda Arda da yumuşak stili olan oyuncular. Xavi 90 dk boyunca top çalar pres yapar çaldığı topla oyun kurar. Bir çok meziyeti bir 90 dk da yapıyor. Bunu Elano 20 dk yapar Arda 30 dk yapar ama geriye kalan dakiklarda orta sahamız rakibin elinde kalır.

Yani yine olmaz diyorum.

Elanonun şuanki hali 20 dk yapar ama tam hali değil..

Servetle, Asikla, Topalla hatta Sabri ve Balta ile yan yana cok zor.

Arda ve Elano pas atmayi beceren oyuncularla birlikte oynasin, sorunsuz yaparlar bu isi.

Olamaz çünkü iniesta ve xavi defans yapmasını biliyo ardayla elano defans yapmıyo arda defans yapmasını biliyo ama uygulamıyo

Olamaz. Çünkü Xavi-İniesta'nın alt versiyonu olacak kapasiteleri yok. O vizyonları da yok.

Siz bir İniesta bir Xavi olmayı kolay mı zannediyorsunuz yahu? :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt