Elano Galatasaray'da ! - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Elano Blumer

photo.php

kusura bakmayın alakasız oluyo buraya ama bu manset gercek mi? :D:D

arkadaşlar medyada yayılmaya başladı bloglar anlaşıldı diyor 7.5m € bonservis bedeli gibi birşeyler dönüyor.medyaspor son dakika olarak geçti haberi..

Haber

Önceden olsa inanırdım ama haldunun oldugu yerde böyle haberlere inanasım gelmiyor ama keşke olsa

SABIR tasna donduk be !

daha ne kadar sabir ?

Ama care yok yine

SABIRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR yok sabri deil SABIR

arkadaşım sabretmenin karşılığını alabiliyor musun? alabiliyorsan sabretceksin.

bu taraftar morientes, pires gelecek diye sabrederken, beklerken neler gördü.

adnan polat, haldun üstünel ve ekibinin değerini bilelim, onlara haksızlık etmeyelim lütfen.

bu maddi durumumuzda bile bu transferleri yapıyorsak ben helal olsun derim, transferin son gününe kadar bile bekleyebilirim.

keita transferinden önce de "galatasaray'ın parası yok, transfer olmayacak bu sene." deniliyordu.

elano, kallström, deco haberleri gerçeği yansıtmıyor oalbilir, hepsi yalan olabilir. her haberi doğruymuş gibi kabul etmeyin.

hemen gaza gelip, çıtayı yükseltmemeli. gelen oyuncu beğenilmiyor sonra, "elano, deco derken bu mu geldi!" oluyor.

keita transferinde bile "babel, quaresma varken bu niye geldi!" diyenler çıktı!

tabii ki heyecanlanıcaz ama büyük bir beklentiye girmemisin, kendimizi bu transfere şartlandırmamızın 1) bize, 2)galatasaray'a zararları olur.

arkadaşım sabretmenin karşılığını alabiliyor musun? alabiliyorsan sabretceksin.

bu taraftar morientes, pires gelecek diye sabrederken, beklerken neler gördü.

adnan polat, haldun üstünel ve ekibinin değerini bilelim, onlara haksızlık etmeyelim lütfen.

bu maddi durumumuzda bile bu transferleri yapıyorsak ben helal olsun derim, transferin son gününe kadar bile bekleyebilirim.

keita transferinden önce de "galatasaray'ın parası yok, transfer olmayacak bu sene." deniliyordu.

elano, kallström, deco haberleri gerçeği yansıtmıyor oalbilir, hepsi yalan olabilir. her haberi doğruymuş gibi kabul etmeyin.

hemen gaza gelip, çıtayı yükseltmemeli. gelen oyuncu beğenilmiyor sonra, "elano, deco derken bu mu geldi!" oluyor.

keita transferinde bile "babel, quaresma varken bu niye geldi!" diyenler çıktı!

tabii ki heyecanlanıcaz ama büyük bir beklentiye girmemisin, kendimizi bu transfere şartlandırmamızın 1) bize, 2)galatasaray'a zararları olur.

Renktas haklisin saka olsun diy yaptim zaten hep beklerim sense ELANO olabilirmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt