Elano'ya yol göründü - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano'ya yol göründü

Cevap: Elano'ya yol göründü

Xavi gibi bir adamın yarısı zaten Lincoln+Alex ediyor...Onlar gibi olmasın demek biraz abes olmuş...:)

bir sezon daha kredi verelim baktık aynı tas aynı hamam sezon ortsında yollarız

maşallah kırk bin kere maaşallah keza nerede sakat oyuncu varsa

arayıp bulmakda pek mahiriz (kişisel olarak size laf atmıyorum ,yanlış anlaşılmasın)

timm cahill tam bizim anlayışımıza uyan bir transfer olur, gecmişde iyi futbolcu ,şimdi sakatlıklarla boğuşuyor hatta futbol hayatı bitebilir dolayısı ile tim cahill cuk oturur keza alışdık her gelen 3-5 milyon euro ödemeye..

floryanın kapısına , sakat-emekli-arıza futbolcuları rehabilitasyon merkezi (üste milyon eurolar vererek) diye bir tabela asılmalı artık...

kewellde müzmin sakatdi

Dünya Kupasında Göstereceği Perfonmansa göre... İyi Teklif gelirse (Mesela Aldığımız paraya) Satılmalı..

Elano'yu yollasınlar tabi ya barış'ın mustafa sarp'ın Ayhan'nın önü açılır.Müthiş hünerlerini sergileyemiyorlar adamlar:D Seneye artık sov yaparız orta saha olarak..

Ruıh muh hikaye. Oyuncu iyiyse isterse ruhsuz olsun, çıksın adam gibi topunu oynasın, dönene kadar mevsim geçmesin. Bak Anelka'ya, adam ruhunu aldırmış ruhsuz ruhsuz dolaşıyor ortalıkta ama Premier ligde gol kralı oluyor adam..:D

ben hep derim bunu:D,ruh,hayalet hikayelerini geçin oyuncu iyiyse oynar

40 yılın başı orta sahamız olmuştu, onunda değerini bilemedik..

aferin bize..

Katılıyorum. Dünya Kupası'na az bir süre kala, Sivas deplasmanında niye kendini kassın Elano? Sezon sonuna kadar ki orta sahamız Mustafa-Barış-Topal şeklinde olmalı. Hem daha az pozisyon veririz.

e bu dediğin olmaz işte neill,gio,keita niye kasıyo bunlar gitmeyecek mi dünya kupasına:eek:

Anlamıyorum ya koskoca analiz yaptık kanıtlarla herşey ortadayken bile bu adama sallanıyor. Arkadaş bu adam kaleden 50 metre uzakta oynuyor ne yapmasını bekliyorsunuz ?

Vallaha hocam Servet'te stoperde oynuyor ama o bile zaman zaman ileri çıkıyor topla :D

Bu sene görmedim ileri çıktığını hiç Servet'in bu bir, ikinci Servet'in hareketi isteğe bağlı bir hareketti.

Üçüncüsü ise Elano görev yeri nedeniyle çıkmıyor ileri, kendi keyfinden değil. Bu yüzden suçlayamazsınız Elano'yu. Analiz yaptığım konudaki resimlere bakın serbest oynatıldığı maçlarda nasıl ceza sahası çevresinde dolanıyor. Ve dün de indirdim maç görüntülerini gene Antep, Antalya (2 maçı da) maçlarını felan 2 maçta da süper oynamış, 2 maçta da serbest oynamış yani geride çok kalmamış diğer maçlardaki gibi...

Bu sene görmedim ileri çıktığını hiç Servet'in bu bir, ikinci Servet'in hareketi isteğe bağlı bir hareketti.

Üçüncüsü ise Elano görev yeri nedeniyle çıkmıyor ileri, kendi keyfinden değil. Bu yüzden suçlayamazsınız Elano'yu. Analiz yaptığım konudaki resimlere bakın serbest oynatıldığı maçlarda nasıl ceza sahası çevresinde dolanıyor. Ve dün de indirdim maç görüntülerini gene Antep, Antalya (2 maçı da) maçlarını felan 2 maçta da süper oynamış, 2 maçta da serbest oynamış yani geride çok kalmamış diğer maçlardaki gibi...

Elano'nun savunulacak hiçbir yanı yok. Geride de hiçbirşey yapamıyor. Pres, mücadele, top çalma bunların hiçbirini yapamıyor. Ayrıca geridede oynuyorsa insan en azından bir kere ileri çıkar yahu. Sahada çok silik oynuyor en son Aydın böyle 3-4 maç oynamıştı ve herkes Aydın'ın gitmesini istedi ama konu Elano olunca kimsenin gıkı çıkmıyor.

Üst Alt