Elano'ya yol göründü - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano'ya yol göründü

Cevap: Elano'ya yol göründü

ne olacak haldun the magician , yeni bir evropa seferinde elanodan beterini bulup getirecek... ben olsam önce transfer komitesini vede scout ekibini düzeltirdim , mesela tugay bu iş için biçilmiş kaftan ,hem altyapı hemde scout işleri ile ilgilenip organize edebilir ama illaki yönetim - haldun the magician kaynaklı komedi transferlerin bitmesi şart..

Keita, Neill, Dos Santos alındı gayet iyi üçü de, belki Jo'nun gece hayatı falan denilebilir o da zaten sene sonunda gidiyor çok da önemli değil. E geriye bir tek Elano kaldı istenilen katkıyı yapamayan. 5 transferde 1 tane başarısızlık, bu mu kötü?

Keita, Neill, Dos Santos alındı gayet iyi üçü de, belki Jo'nun gece hayatı falan denilebilir o da zaten sene sonunda gidiyor çok da önemli değil. E geriye bir tek Elano kaldı istenilen katkıyı yapamayan. 5 transferde 1 tane başarısızlık, bu mu kötü?

leo da var. Suçluysa diğerlerinde değil ama bunda haldun üstünelin de kabahati var. Ama genelde haldun üstünel forever

Oh be.Hadi inşallah daha brezilyalı almayız.Haldun Baba'nın yaptığı en iyi transferlerden birisi fakat tutmadı.Olmayınca olmuyor kardeşim.Fener de Anelka'yı getirdi.Adam yokları oynadı.Bu Anelkanın kötü olduğunu göstermez.Nitekim Chelsea döktürüyor.

Elano,sarp,topal,ayhan,jo gitsin.4 tane daha Keita gibi adam alalım.10 sene üst üste şampiyon oluruz

Halduna laf yok adam daha ne yapsın bu sene bizim yabancılar daha iyi zaten.Yerli transferinde fiyasko yaşandı onu söyleyin yerliler ne yaptı bu sezon top kaybından başka

leo da var. Suçluysa diğerlerinde değil ama bunda haldun üstünelin de kabahati var. Ama genelde haldun üstünel forever

Leo Adnan Sezgin tarafından alındı diye biliyorum ama yanlış da olabilir. Sonuçta elindeki imkânlarla alabileceği en iyi oyuncuları getirtiyor Haldun. Eğer Tugay'ın dediği sistemi de uygulamaya koyabilirsek çok daha iyi oyuncular bulunup getirtilecektir muhtemelen.

Elano gitsin Kallström - Hitzlsperger ikilisi alınsın bakın bakalım bu takım nasıl top oynuyor . Kallström sene sonu bedava Hitzlsperger ise sorunlar yaşadı klubuyle mutlu değil ve büyük ihtimal ayrılacak .

Acaba Avustralyalımı alsakki Neill ile Kewell süper uyum sağladılar hele Neill daha 3 ay oldu sanki takımda 3 senedir oynuyor gibi.

bende öyle düşünüyodum .avustralyalılardan yana yüzümüz güldü .. brezilyalılar pek gitmiyo bizim takıma .. alınacak oyuncu neill gibi olmalı kewell gibi olmalı savaşçı hep kazanmayı isteyen.. !

bende öyle düşünüyodum .avustralyalılardan yana yüzümüz güldü .. brezilyalılar pek gitmiyo bizim takıma .. alınacak oyuncu neill gibi olmalı kewell gibi olmalı savaşçı hep kazanmayı isteyen.. !

66932.jpg

:2_thumbs_up_-_anima

Umarım gider de başka takımlarda patlama yapar. Bizim çok bilmiş taraftar ve medya hazretleri de göbek atar.

Üst Alt