Elden Ring - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elden Ring

çok güzel - souls oyunlarına göre 1 -2 güzel dokunuş var

open world mekan olarak inanılmaz haz veriyor çayır çimen vs. daha adam akıllı oynamadım şöyle bir sağ sola baktım . çok keyif verici

PC tarafı her Souls oyununda olduğu gibi 💣 ... Ama saçma sapan bir frame drop ve freeze yaşıyor insanlar. Benim sistem düşük olmasına rağmen genel olarak iyi performans alıyorum ama frame drop bayağı sıkıntı. Birkaç güncelleme ile toparlar.
Day 1 güncellemesi konsollarda var - PC için eli kulağındadır. Bildiğim kadarıyla bilnen bir durumdu

Day 1 güncellemesi konsollarda var - PC için eli kulağındadır. Bildiğim kadarıyla bilnen bir durumdu
Evet evet, aynen öyle. Zaten yazılı olmayan kural gibi bir şey bu. Galiba aralarında en temiz çıkanı Sekiro olmuştu hatırladığım kadarıyla. DS3 de berbat bir çıkış yapmıştı. Beni rahatsız eden bir durum yok ER için ama 3070, 3080 ile oynayan insanları bayağı rahatsız ediyor 😄

ben bir iki gün bekliyorum başlamak için.

Dark souls serisini hiç oynamadım sadece biliyorum. o nedenle o tarza ilk deneyimim olacak. mükemmel görünüyor bana göre.

ben bir iki gün bekliyorum başlamak için.

Dark souls serisini hiç oynamadım sadece biliyorum. o nedenle o tarza ilk deneyimim olacak. mükemmel görünüyor bana göre.
Souls-Like ilk defa oynayacaksan bu oyundan başlama bence. Star Wars Jedi: Fallen Order ya da Lords of the Fallen gibi bu türün alıştırma zorluğunda oyunlarını birkaç gün oynayabilirsin. Tabii ki ilk Souls-Like oyunun olacaksa. Tecrübeliysen önerimi ciddiye alma lütfen 😄

Üst Alt