Eljif Elmas Resmen Napoli'de - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eljif Elmas Resmen Napoli'de

Bi diagneyi 14e satarsak gerçek başarı budur!! 14 milyon müthiş
Bütün taraftarlar bu lafı ettiği için satamayacağız bu adamı ona yanıyorum ben... Şu elife 18 milyon masalını bir çıkardılar tüm kuşlar seferber oldu inanca girdiler tek bir ağız ile sanki 18 milyonluk topçuymuş gibi yorum yaptılar. Niye böyle dürüstlük abidesisiniz anlamıyorum ki arkadaş. Gidene kadar seviyormuş istiyormuş görüntüsü çizin ne olur sanki??

Bütün taraftarlar bu lafı ettiği için satamayacağız bu adamı ona yanıyorum ben... Şu elife 18 milyon masalını bir çıkardılar tüm kuşlar seferber oldu inanca girdiler tek bir ağız ile sanki 18 milyonluk topçuymuş gibi yorum yaptılar. Niye böyle dürüstlük abidesisiniz anlamıyorum ki arkadaş. Gidene kadar seviyormuş istiyormuş görüntüsü çizin ne olur sanki??

Tabi sen de haklısın hocam tüm takımların Scout ekibi GSCimbom okuyor tabi.

Tabi sen de haklısın hocam tüm takımların Scout ekibi GSCimbom okuyor tabi.
Ben forum için söylemiyorum bunu. Tüm sosyal medya için söylüyorum. Twitter Facebook her ne varsa. Heryerde aynı muhabbet. Diagne 10 milyon bile etmez... Eee taraftar bunu söylerse almak isteyen 14 15 verir mi? Ve emin olun transfer yapılırken taraftarların nabzı muhakkak ölçülüyor bir şekilde kulüpler tarafından.

Ben forum için söylemiyorum bunu. Tüm sosyal medya için söylüyorum. Twitter Facebook her ne varsa. Heryerde aynı muhabbet. Diagne 10 milyon bile etmez... Eee taraftar bunu söylerse almak isteyen 14 15 verir mi? Ve emin olun transfer yapılırken taraftarların nabzı muhakkak ölçülüyor bir şekilde kulüpler tarafından.

@yangın tayfa

Cinsiyetçilik gibi olmasın ama karı gibi topçuya bir italyan takımının 16 milyon vermesi benim açımdan hiç inandırıcı değil. Beş para etmez sözümü de pay mevzusu için yazdım. Sen Elif'in Napoli'den ileride yüksek bir bonservis ile ayrılacağına inanıyor musun?
16 m euroyu birak 3m euro ederse iyi renkdas. Napoliden kiralik fenere doner merak etme

o zaman trabzon başkanı yusuf için az istemiş

elif 16 ediyorsa yusuf cidden 25 eder

elifin ne şutu var ne gücü var üstün bi gücü yok herifin

Ne dürüstlüğü... istiyorki Diagne elde patlasın ki, o da hazını alsın. Bir bucuk senede bizim ligde 42 gol atmış adamın 30 altı ise yaşı piyasası doğal olarak 10 milyon euro ve üstüdür.
Birde üstüne cehalet geliyor. Burada insanlar piyasanın ne olduğunun farkında değil.

Üst Alt