Eljif Elmas Resmen Napoli'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eljif Elmas Resmen Napoli'de

Fenerliler istediği kadar bi tarafını yırtsın bu transferin normal bi transfer olduğunu kimseye anlatamazlar. Elif çöpüne bırak 16 yı 5-6 m teklif gelse koşa koşa satmayacaklardı sanki sezon boyunca sövülen bi adam bu.

Ne oynadı da neyine bu para veriliyor
Aleni bi şekilde yapılıyor
Biz de yunusu ve diğer gençleri satalım 10 ar milyon eurodan madem işin kuralı bu
El altından da 9 milyon Euro versinler olsun bitsin
Bu Ne kepazelik
Uyuyor mu çok bilmişler??

Ne dürüstlüğü... istiyorki Diagne elde patlasın ki, o da hazını alsın. Bir bucuk senede bizim ligde 42 gol atmış adamın 30 altı ise yaşı piyasası doğal olarak 10 milyon euro ve üstüdür.
Birde üstüne cehalet geliyor. Burada insanlar piyasanın ne olduğunun farkında değil.
Velev ki böyle düşünüyor olsunlar da... Bunu heryerde söylemenin dillendirmenin manası ne? Alıcı etkilenir, satıcı etkilenir, oyuncu etkilenir, alacak takımın taraftarı etkilenir...

Benim bir malım var 5 para etmez ama ben sizden 15 milyon istiyorum demek tam olarak bu...

Bu adamın ne özelliği vardı da bu parayı ediyor? Hadi onu geçtim Napoli'den başka ciddi ilgilenen mi vardı da fiyatı sürekli artırıldı? Eskiden de yaptıkları gibi transfer şikesi çevirdiler. Bizim yönetimde uyusun. Bunların araştırılması için bir girişimde bulunmasınlar.

Bu kahpece haber sonrasi ben
31a01419ccfb344850785a509552f804.jpg

ya el altindan sike sike diyoruzda, alan kulüp arab, cin falan degil farkindaysaniz avrupali böle toplara girmez hele hele angelottiyse asla, gerzekler bu adamda ne gördüde bu paralari saydi akil ermiyor o baska, inanilir gibi degil gercekten, biz tarihi rekoru kiran adami daha satamiyoruz, eline bakiyoruz, bok atmaya gerek yok, bok gibi oynuyorlar kadrolar kuruyorlar, ama hakkini teslim edelimki yönetimde profesyonel adamlari calistiriyorlar tamamen menejer basarisi!!!!

ya el altindan sike sike diyoruzda, alan kulüp arab, cin falan degil farkindaysaniz avrupali böle toplara girmez hele hele angelottiyse asla, gerzekler bu adamda ne gördüde bu paralari saydi alil ermiyor o baska, inanilir gibi degil gercekten, biz tarihi rekoru kiran adami daha satamiyoruz, eline bakiyoruz, bok atmaya gerek yok, bok gibi oynuyorlar kadrolar kuruyorlar, ama hakkini teslim edelimki yönetimde profesyonel adamlari calistiriyorlar tamamen menejer basarisi!!!!

Ne farkeder ki Avrupa kulüplerinde de baya pislik dönüyor

Medyada Eljif'i devler istiyor diye haberler yap dur. Eljif'i büyük potansiyel olarak göster.
Aslında teklif olmayan Eljif için yabancı kulüpler rekabet ediyor algısı oluştur.
Şirketinle ortak Napoli yöneticisiyle anlaşıp Eljif'i Napoli'ye olmadık paralara sattığını göster.
Büyük şike döndü yine. Şikeciler özünü yaşattılar.

Velev ki böyle düşünüyor olsunlar da... Bunu heryerde söylemenin dillendirmenin manası ne? Alıcı etkilenir, satıcı etkilenir, oyuncu etkilenir, alacak takımın taraftarı etkilenir...

Benim bir malım var 5 para etmez ama ben sizden 15 milyon istiyorum demek tam olarak bu...

Alıcının etkilenmesi işine geliyor zaten.

Elif olayını da niye bukadar garipsiyorsunuz ? Elif konusunds tek soru işareti, doğum tarihinin doğru olup olmaması.
Elif 19 yaşinda hem fenerde hem Milli takimda banko topcu olmuş. Orta saha ortası. Cabuk, hareketli, teknik.

Şimdi transfer şikesi de olsa, bunu piyasası olmayan adam ile yapamazsın. Elif'in doğal piyasası cift hanelere yakın.

Üst Alt