Elmander ve Engin'in Cezası Belli Oldu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elmander ve Engin'in Cezası Belli Oldu

Cevap: Elmander ve Engin'in Cezası Belli Oldu

Son saniyelere gelin. Enginle o yavsak kalecinin birebir aynı pozisyonu.

[video=youtube;e0OLobGRoUU]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e0OLobGRoUU[/video]

Engin itiraz edilmeyecekse edilmesin !

Ama Elmander'siz bu maçı kazanmamız zor. Baros yokları oynarsa gene kim taşıyacak takımı ileri ?

Onun için fener maçında, Engin'den çok Elmander'e ihtiyacımız var. 4-4-2 oynarsak ortasahada Engin yerine Melo oynar. Forvet'e de Elmander-Baros ikilisi tamamdır.

Onun için önemli olan Elmander'in cezasının indirilmesi.

Forvette Sercan-Baros ikilisi yine etkili olabilir ama Elmander-Baros ikilisi süper olurdu..

Engine yapilan hareketi görmedinizmi ya? Hala cezasi az diyenler var.

Adamin arkadan bilegine basip, basarken bide öne dogru itiyor. Ne kadar acidigini düsünün. Baglari kopabilirdi, ki kopmasi icinde itmis olabilir , cünkü bastigi anda öne dogru itti.

Kaleci cok art niyetliydi ve Enginin o an cildirmasini anliyorum ve hic suc bulmuyorum. 1 mac dogru olurdu.

Elmanderinki ise bilerek rakibine sakatlamaya girmis. 3-4 mac beklerdim. Ucuz kurtuldu.

Sivassporun kalecisenede 4-5 mac bekliyorum, ama gelmez heralde.

ulAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:mad:

stock-photo-angry-lion-55152715.jpg

Elmanderin 1 maça inmesi lazım. Kasti bir hareket yok orda,yorgunluktan yanlışlıkla basıyor ayağına.

Engin adama kafa attı, direkt kırmızı gördü; hala fazla ceza almış diyen var. 2 maç normal bir karar.

Elmander itirazla 1'e inmesi lazım, Alex'in cezası sanırım inmişti. O da kasti olmayan bir hareketti.

Engin'in cezası hafif Elmander'in cezası biraz ağır olmuş. Engin 3, Elmander 1 olması gerekirdi.

ya aman beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

eboueye tas cakmak atiyolar adam kafasini tutuyor gunlerce malzeme

engin kafasiyla herifi ittiriyor adam yerde kicina dinamit koymuslar gibi kivraniyor

siz hala engin yapmasaymis bilmemne

onlar biz atmasaydik cakmak diyorlarmi

herkes bi centilmen olmus migdem bulaniyor

kafamiza az biniyorlar bu bisey degil daha

Sivas kalecisi niye ceza almamış.Ne olursa olsun ceza almalıydı o kaleci en az 1 maç ceza.Elmander'e fazla vermişler 1 maç olmalıydı.Engin'in cezası zaten yerinde.

O değil de ; Maraton'un bu başlığı nedir. Aziz içerde ama bunların köpeklikleri aynen devam ediyor ;

v816.jpg

Üst Alt