ELW | Galatasaray MP 46-76 Ros Casares | 23 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW | Galatasaray MP 46-76 Ros Casares | 23 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: ELW | Galatasaray MP 46-76 Ros Casares | 20 Kasım | Maç Sonucu

matic i göndersinler fazlalık bize kaliteli avrupalı uzun olur ve fb den kaliteli bir yerli kapmamız lazım

Bu takıma ligde oynayamasa bile kaliteli Avrupalı uzun şart.Torrensi yedekleyecek 3 numarada fena almaz.Oyun kurucuya takviyede Prince'in durumuna göre düşünülmeli.Hatta açık konuşmak gerekirse Türklerin hiç oynamadağı bir rotasyon kurarsak o zaman başarılı oluruz.Yerlilerimizin bu takıma kattığı hiç bir şey yok

Augustusun sutu dunyada hic bir bayan basketcide yoktur sut konusunda bir numaradır ama taurasi herşeyi yapar

Augustus sadece cross-over da uzak ara öndedir onun dışında Diana'dan tek eksiği mentalm, onu da aştı diyebiliriz gerçi şampiyonluktan sonra.

Bu takıma ligde oynayamasa bile kaliteli Avrupalı uzun şart.Torrensi yedekleyecek 3 numarada fena almaz.Oyun kurucuya takviyede Prince'in durumuna göre düşünülmeli.Hatta açık konuşmak gerekirse Türklerin hiç oynamadağı bir rotasyon kurarsak o zaman başarılı oluruz.Yerlilerimizin bu takıma kattığı hiç bir şey yok

tr ligi için kullanırız türkleri ama euroleague ye mümkünse türk oyunculardan arınmış bir kadroyla çıkalım

rezillik gercekten.

guya EL adayi... kendi evimizde 30 sayi fark yiyoruz. varmi boyle birsey?

Örnek bir rotasyon yaparasak

PG:prince,T1,Işıl

Sg:Taurasi,Prince,Şaziye

SF:Torrens,T2,Şaziye

PF:T2,Bahar,Matic

C:T.Charles,T3

Yabancı sayısı biraz fazlada olsa Euroleaguede başarı istiyorsak böyle bir rotasyon şart

Hepsini sallayın da adamların en iyi 2 oyuncusu oynamadı, onlar eklenince çok daha zor olacak.

Dediğim gibi Türkler rotasyon içinde oldukları sürece takımı baltalayacakalar.Bu takıma ne kadar kariyerli yabancılar geldi geçti.Sorun yerlilerde

Alba'nın Fenerbahçe karşısında oynamayacak olması çok kötü oldu. Angel-Penny'den biri ciddi anlamda üstünlük kuracak eşleşmelerde. Angel'ı Diana savunur, Penny Cumhurbaşkanlığı Kupasındaki gibi oynar umarım.

macın bitimine 5 dakka kala cıktım. dayanamadım. bu nasıl oyun anlayışıdır. alba torrensin olmaması kötü oldu. paulu denen dengesiz karı karpuz atıyo giriyor. tuaraside yorgunluk var. kadın hic cıkmıyor. daha dogrusu sahada takım oyunu yok. kafasına göre oynuyorlar. onlar topu ceviriyorlar. atıyorlar. atamazsalarda zaten ribaunları alıyorlar. bir takım bukadar ribaund özürlü olamaz. matic neden alınmış cok merak ediyorum. ceyhun hoca bu kadında ne gördüde aldı. peravonovici alsaydık daha iyi olurdu. sinir oldum bugün. gittigime gidecdgime pişman oldum. sinirim oyunculara degil hocaya. direk kovsunlar bu adamı. illa fener macı beklenmesin. cem akdag hemen takımın başına getirilsin. şaziye oynayacagınada gülşah oynasın. yetti artık şaziyenin dangalaklıgı. baharı begenirim ama b.k gibi oynadı bugün. türklerden birtek ışıl iyiydi.

Dee varken ne Augusutus´u yahu?Takımda Kobe varken Carmelo´yu istemek gibi birşey bu.2 takımın pota altı rotasyonlarına bakın yahu.Ha birde kenarda oturan sözde koça.

bu arada alba vardı sahada ama oynamadı. fener macında oynayacakmı bu kız.

---hayatımda bir maça gittiğime ilk defa bukadar pişman oldum....dee tina ve prince bişey yaparsa ne ala,yapmassa amatör takım gibiyiz...bu kadro ceyhun hocaya cok fazla geliyor...hiç mi hucum seti olmaz hiç mi plan olmaz...casares de jackson da oynamadı...sadece taktikle yendiler bizi.sağolsun hocada seyirci gib seyretti maçı...

Son 5,6 dakika kapattim, dayanamadim. Rezalet bir skor.

Sorun yerlilerde ve koc'ta. Bugun umarim bu mac herkese cok guzel bir mesaj vermistir. Yabancilar kotu gununde olunca bu takim her takima fark yiyebilecek kapasiteye sahip, abartmiyorum. Sezon basindan beri yabancilarin gayretleriyle bir yerlere kadar geldik. Bu maca kadar namaglup geldiysek TAMAMEN yabancilarin sayesinde oldu bu.

Ama yabancilar kotu gununde oldular mi aynen boyle skorlar ortaya cikar ne yazik ki. Hakan Ustunberk umarim bugun anlamistir hatasini (Ceyhun'da israr etme hatasi).

Üst Alt