ELW | Galatasaray MP 46-76 Ros Casares | 23 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW | Galatasaray MP 46-76 Ros Casares | 23 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: ELW | Galatasaray MP 46-76 Ros Casares | 23 Kasım | Maç Sonucu

Maçın teknik taktik izahı yokta yani takım taraftarı maça çağrıyor salonda 1000 kişi var yok ama işler kötü gittiğinde herkes her şeyi biliyor.Uzun yazılacak bir maç belki sonra...

Yalçın Dümer yine formundaydı adam maçın başında takımın kadrosunu okuyamadı ya herhalde son nokta daha dibe vuramaz herhalde...:)

Hiç sorma rezillik asıl o... şu adamı bi kovduramadık.....

Cevap: ELW | Galatasaray MP 46-76 Ros Casares | 20 Kasım | Maç Sonucu

alba oynamayacak diyorlar. 1 oyuncunun nekadar önemli oldugunu görmüştük. tamika farkıyla bir anda sampiyonluga ortak olmuştuk. onun icin fowles bu maca cagrılmalı. yoksa işimiz zor.

aynen onları ordada yenersek piskolojik olarak biterler .fowles acilen çağırılmalı

Hiç sorma rezillik asıl o... şu adamı bi kovduramadık.....

Çok güldüm ama hem ona hem halimize yalnız farklı gerideyken isimleri üç kere tekrarlamıyor o zaman daha az sinir bozucu oluyor ne yapsak maçları sürekli kaybetsek mi acaba?:)

aynen onları ordada yenersek piskolojik olarak biterler .fowles acilen çağırılmalı

bunu biz düşünüyoruzda yönetim acaba düşünüyormudur. gelsin birkac antreman yapsın. oynasın bu macta. icerde korkutucu olalım bari. esmesekte gürleriz:D

bunu biz düşünüyoruzda yönetim acaba düşünüyormudur. gelsin birkac antreman yapsın. oynasın bu macta. icerde korkutucu olalım bari. esmesekte gürleriz:D

aynen fowles mutlaka bavulunu toplayıp gelmeli.gerekirse prim falan versinler de oynasın .bu yenilginin acısını fenerden çıkaralım. :lol:

Maçın teknik taktik izahı yokta yani takım taraftarı maça çağrıyor salonda 1000 kişi var yok ama işler kötü gittiğinde herkes her şeyi biliyor.Uzun yazılacak bir maç belki sonra...

Yalçın Dümer yine formundaydı adam maçın başında takımın kadrosunu okuyamadı ya herhalde son nokta daha dibe vuramaz herhalde...:)

Artık bilgisayarından futbol maçının, msn'inin değil de başka şeylerin sesinin gelmesi lazım bunun üstüne çıkmak için. :asd:

hiç yakışmadı bu.bi albanın eksikliğinden olcak iş değil bu. büyük ders olsun bu maç .TÜRKİYE de kupaları kazanırız ama avrupa şampiyonu olmak kolay iş değil.

aynen fowles mutlaka bavulunu toplayıp gelmeli.gerekirse prim falan versinler de oynasın .bu yenilginin acısını fenerden çıkaralım. :lol:

saha avantajı var işin ucunda. şu macı kazanırsak işleri biter. ama benim dememlede fowles gelmez. cem akdagıda şu adamın yerine getirsinler. o adam iyi oyun ciziyordu.

Artık bilgisayarından futbol maçının, msn'inin değil de başka şeylerin sesinin gelmesi lazım bunun üstüne çıkmak için. :asd:

Gerçekten dayanılacak gibi değil Tugay,maça gidenler bilir.Barca maçını televizyondan tekrar izledim salondaki kadar rahatsız etmiyor.Bir de tribüne,sağa sola atarlanması falan var oralara hiç girmiyorum.

Gerçekten dayanılacak gibi değil Tugay,maça gidenler bilir.Barca maçını televizyondan tekrar izledim salondaki kadar rahatsız etmiyor.Bir de tribüne,sağa sola atarlanması falan var oralara hiç girmiyorum.

Kalabalık maçlarda pek fark edilmiyor zaten TV'den. Bayan basketbol maçlarında belli oluyor hayli. Geçen seneki Spartak maçında şov yapmıştı mesela. :asd:

Vizelerden ötürü maçın varlığından bile haberdar değildim.:) Skor adına ise çok üzgünüm.

O kadroyla 30 sayı fark yemek büyük başarı gerçekten.Takımın iyi yönetilmediği apaçık ortada,illa iş işten geçtikten sonra mı yapılacak bazı şeyler?

herseyde bir hayir vardi bu farkli gir maglubiyet bizi kendimize getirir illerisi icin cok buyuk dersler cikarabilecegimiz bir maglubiyet ve ayrica insanlarin beklentisinide biran icin olsada dusurmus olduk illerde allah gostermesin kotu bir supriz yasarsak eger.

alba 4-5 mac oynamayacak deniyor. bu ekatrinburg macına denk gelirse princede oynamaycak o macta. felaket olur.

bu koçla eurolig şampiyonluğu bekleyenler hadi buyrun bekliyorum yorumlarınızı. 1 tane oyuncumuz sakat diye 30 sayı fark yememiz mi gerekiyor kendi evimizde hemde. takımın başında hoca falan yok arkadaşlar. yazık harcanan paralara. önemli maçlara oktay mahmudi çıksa keşke, lig maçlarını zaten geç, hocasız çıksalar da olur

Üst Alt