Emek Hırsızı Veli Kavlak


Cevap: Emek Hırsızı Veli Kavlakadam gibi bir gazeteci olsa ülkede , bu soruyu sorar bejekeli yöneticilereama yok!
 
Cevap: Emek Hırsızı Veli Kavlakahahha rezil anadolu takımı ya. sevinsinler işte bursa'dan 1 puan aldılar diye
 
Cevap: Emek Hırsızı Veli Kavlak7 haftadır ağlıyolardı , susarlar artık sanırım :eek:edit : beşiktaş taraftarı neden bu kadar leş ?
 
Cevap: Emek Hırsızı Veli KavlakVeli korkarak bakıyordu hakeme zaten o pozisyonda. ''Acaba fark etti mi?'' gibi.
 
Cevap: Emek Hırsızı Veli Kavlakbjk'yi muhattap almaya gerek yok. biz ligde lider cl'de de gruptan çıkma durumunda bir takımız. bjk de fakirlikten avrupa kupalarından kovulan türkiye ligi 7.si sıradan bir semt takımı işte
 
Cevap: Emek Hırsızı Veli Kavlakadam röportaj verdi ligtv'de. atakan kurt denen muhabir penaltı pozisyonunu sormadı bile.
 
Cevap: Emek Hırsızı Veli Kavlak''Burak'a futbolcu demeye utaniyorum'' diyen Besiktasli yonetici kendi oyunci icin nediyecek aceba?
 
Cevap: Emek Hırsızı Veli KavlakTrt 3'te bir ara Turk futbol tarihinin en facia hakem hatalari ile ilgili bir klip yayinlanmisti. Top 21'de supriz olmamaksizin ilk sirayi sikeciler cekerken, ikinci sirada bu serefsiz ikinciler yer aliyordu.
 
Cevap: Emek Hırsızı Veli Kavlakaydunus'a yakışmamış.besbelli adamın kendini attığı.ve net bir şekilde görmüş aydunus.şaşırtıcı.
 
Cevap: Emek Hırsızı Veli Kavlakcok sereflıı 8tas yonetımı sımdı konusunnlıg tv guntekın koca kafası konunun ustunu nası kapatıyor
 
Cevap: Emek Hırsızı Veli KavlakBence ince temas var bu yuzdende ayagi birbirine dolasiyor futbolcu bunu bilerek yapamaz.. Kendimizi onlarin seviyesinr dusurmenin anlami yok..
 
Üst Alt