Emek Hırsızı Veli Kavlak - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emek Hırsızı Veli Kavlak

Cevap: Emek Hırsızı Veli Kavlak

Tekrar tekrar izledim, hiçbir temas yok. Veli beceriksizi kendi kendine çelme takmış yanlışlıkla. O yüzden hakem de çelme olduğunu sanmış. Bu penaltıysa Burak'ın pozisyonu 100 kere penaltı. Maçın içinde hakeme tepki gösterip ''Yıldırım Demirören'' yeter diye tezahürat yapmış birde gerizekalılar. O da yetmemiş ''Fırat gol gol'' diye bağırmışlar, rezil oldu beyin yoksunları. :asd:Bu bjk taraftarı harbiden ilginç. Yapılan hata onların aleyhineyse kıyamet koparıyorlar, değilse gündeme bile getirmiyorlar. Zaten herkes onların aleyhine çalışıyor, federasyon, hakemler. Bildiğiniz akıl yoksunu, şizofrenik lan bunlar. Ben hayatımda böyle ezik bir camia görmedim.

velipenalt.png

Şu darbeden sonra Veli 'nin sol ayağının sağ ayağına çarpması ve düşmesi çok doğal baylar. Abartmayın işte.

Beyler pozisyonda Bursasporlunun ayağı Veliye en fazla bu kadar yaklaşıyor tekrar tekrar bakın o koyulan resimle ya oynanmış yada kamera açısından öyle gözüküyor.

o foto üzerinde oynanmış. orjinal değil. o kadar net bi müdahale olsa televizyonda görünür kimse de ağzını açıp tek kelime laf etmez zaten. biraz mantık

İki satır ciddi yazalım :)

Pozisyon penaltı olabilir, olmayabilir, şahsen gerçekten umrumda değil.

Burak'ın pozisyonu için de penaltı diyenler vardı, faul ama ceza alanı dışında diyenler de vardı. Komple alakası yok diyenler vardı.

Türkiye'de ve dünyada hakemler hata yapar, bu ne çok ilginç ne de çok değişik bir durum değil. Bizim hakemlere de özgü değil. Dünya kupalarında da hatırlarsınız ne kritik hatalar yapıldı.

Hakem hatası diyince aklıma Elano geliyor, boş kaleye yaptığı kafa vuruşu defans oyuncunun uçarak topu tokatlaması ile kornere gitmiş, daha 10. dakikadan kırmızı+penaltı olacakken korner falan atmıştık ciddi ciddi. Hakem maçtan sonra ben onu kaleci sanmıştım demişti.

Yani dediğim, hatalar olur, puanlar gider, haaaa ama sen bundan mağdur olduğun zaman televizyon televizyon gezip saçma sapan beyanlar verir, 2 puan kaybettin diye ona buna hakaret etmeyi marifet sayarsan, bunların bir gün sana döneceğini de hesap edeceksin.

Pozisyonun penaltı olup olmaması umrumda değil ama kendini spor kulübü yönetici sanan bazı cahil adamlar umarım yaptıkları hatanın biraz olsun farkına varmıştır. Hiç sanmıyorum gerçi ama...

İki satır ciddi yazalım :)

Pozisyon penaltı olabilir, olmayabilir, şahsen gerçekten umrumda değil.

Burak'ın pozisyonu için de penaltı diyenler vardı, faul ama ceza alanı dışında diyenler de vardı. Komple alakası yok diyenler vardı.

Türkiye'de ve dünyada hakemler hata yapar, bu ne çok ilginç ne de çok değişik bir durum değil. Bizim hakemlere de özgü değil. Dünya kupalarında da hatırlarsınız ne kritik hatalar yapıldı.

Hakem hatası diyince aklıma Elano geliyor, boş kaleye yaptığı kafa vuruşu defans oyuncunun uçarak topu tokatlaması ile kornere gitmiş, daha 10. dakikadan kırmızı+penaltı olacakken korner falan atmıştık ciddi ciddi. Hakem maçtan sonra ben onu kaleci sanmıştım demişti.

Yani dediğim, hatalar olur, puanlar gider, haaaa ama sen bundan mağdur olduğun zaman televizyon televizyon gezip saçma sapan beyanlar verir, 2 puan kaybettin diye ona buna hakaret etmeyi marifet sayarsan, bunların bir gün sana döneceğini de hesap edeceksin.

Pozisyonun penaltı olup olmaması umrumda değil ama kendini spor kulübü yönetici sanan bazı cahil adamlar umarım yaptıkları hatanın biraz olsun farkına varmıştır. Hiç sanmıyorum gerçi ama...

aynen. penaltı olup olmadıgı benimde umrumda degil ama buragada darbe vardı. hatta escude düştü.burda darbe olup olmadıgı bile belli degil. ama kimse çıkıp programlarda emek hırsızı veli demez. hayır ben densin demiyorum denmemelide zaten. işin içinde burak olunca adamı asmadıkları kaldı. herife ne hakaretler edildi programlarda forumlarda. hatta bizim üyeler bile neler dedi. keser döner sap döner hesabı bu. al işte başına geldi.

LigTV linki niye eklenmiş ? Konu baştan silinsin o zaman. Ayrıca ben yakaladığım anda müdahale var görünüyor. Konu bence oldukça da hatalı. Videodan izlenirse müdahale yok gibi duruyor ama dikkat ederseniz müdahale var.

Hocam şu şekilde link olabilir sadece lig tv sitesine yönlendiren ama içerik, yani görüntü ve fotoğrafları paylaşmaya yönelik lig tv linki dışında fotoğraf ve video tarzı şeylere ceza kesiliyor. Hatta yazılara. Zorunluluk yani :)

Üst Alt